Články na téma: Video

 • Phil Mickelson
  21

  Bleskovky

  VIDEO: Mickelsonův úžasný flop přes odvážného fanouška

  18. července 2018 – GolfExtra.cz

  Jestli je má někdo z hráčů neskutečný cit v rukou, pak je to bezesporu Phil Mickelson. Postavit se půl metru před něj a nechat ho zahrát plným švihem flop shot těsně kolem své hlavy, může ale jen bláznivý fanoušek. A takový se našel v Carnoustie.

 • Alexander Levy
  22

  Bleskovky

  VIDEO: Jak Francouzi jásali. Levy slavil gól tanečkem

  16. července 2018 – pv

  Výhra Francouzů na mistrovství světa ve fotbale nemohla nechat chladnými ani golfové profíky ze země galského kohouta. Sociální sítě zachytily několik projevů radosti, z nichž vyčnívá především taneční kousek Alexandera Levyho.

 • Zlomené hole
  23

  Bleskovky

  VIDEO: Golfista pokazil ránu, zlámal si pak všechny hole

  28. června 2018 – GolfExtra.cz

  Už ve spoustě případů jsme měli chuť na hřišti hole v lepším případě prodat, v horším rozdrtit napadrť. Ještě nikdy jsme se ale k tomuto určitě velmi očišťujícímu procesu poznání svého já neodhodlali, což ale není případ tohoto chlápka. Jeho zběsilost je neuvěřitelná!

 • pad3.jpg
  24

  Bleskovky

  VIDEO: Golfový "držkopád" roku. Nepřestanete se smát

  21. června 2018 – GolfExtra.cz

  Tohle je jedno z nejvtipnějších golfových videí, které jsme kdy viděli. I když to muselo pořádně bolet... Jeho poselstvím je zhruba to, že jednou jsi dole, jednou nahoře. U tohoto pána to platí doslovně.

 • Paige Spiranac
  25

  Bleskovky

  Golfová kráska radí, jak hrát jamky, ze kterých máte strach

  12. června 2018 – GolfExtra.cz

  Dosud jsme vám ukazovali spíš ženské půvaby Paige Spiranac, než její golfové schopnosti. Teď se to pokusíme napravit. Americká instagramová golfová královna v následujícím videu ukazuje, že hrát opravdu umí. Poradí vám, jak na jamky, ze kterých jde strach.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení