Články na téma: Video

 • Patrick Cantlay
  21

  Bleskovky

  Hraje jako šnek, stihnu si udělat kafe, rýpl si slavný Faldo

  5. června 2018 – GolfExtra.cz

  Patrick Cantlay je momentálně ve formě. Na Memorialu Jacka Nicklause se v neděli umístil potřetí v TOP 10 z posledních pěti startů na PGA Tour. Svých skvělých výsledků ale dosáhl tento 26letý Američan šnečím tempem.

 • Nepovedený trick sho
  22

  Bleskovky

  VIDEO: Chtěl ukázat trick shot, rozštípl si hůl

  30. května 2018 – GolfExtra.cz

  Mánie golfových trick shotů má další oběť. Je jí jedna z holí chlapíka, který trochu přecenil své schopnosti a chtěl na drivingu předvést efektní odpal po odrazu míčku o stěnu. Jenže místo míčku trefil svou opřenou hůl, kterou tak poslal do dáli ve dvou kusech.

 • Karolína Vlčková
  23

  Bleskovky

  VIDEO: Vlčková bavila legendu, kterou proslavil Hollywood

  25. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ještě než Karolína Vlčková rozehrála turnaj Valley Forge International, utvořila v Pro-Amu pár s velkou legendou amerického sportu. Parťáka jí dělal Vince Papale, někdejší hráč fotbalových Philadelphia Eagles, jehož pozoruhodný příběh byl také zfilmován.

 • Kevin Na
  24

  Bleskovky

  Pohádal se s caddiem, pak zahrál geniálně a vede na PGA Tour

  25. května 2018 – GolfExtra.cz

  Během prvního kola Fort Worth Invitational v Texasu zachytily kamery zajímavou výměnu názorů na způsob hraní poslední jamky a výběr holí mezi Kevinem Na a jeho kedíkem Kennym Harmsem. Na si trval na svém a dopadlo to parádním chip-inem do birdie.

 • Golfisté Bond
  25

  Bleskovky

  VIDEO: Opilí golfisté si hráli na Bonda, jednoho přejeli

  23. května 2018 – GolfExtra.cz

  S trochou alkoholu v krvi přicházejí často bláznivé nápady. Přesně takový dostala partička golfistů, kteří si mysleli, že přeskočit z jednoho jedoucího auta na druhé je vlastně sranda. Zkusili to tak na dvou rozjetých buggynách a pak už se jenom smáli a smáli. Až na jednoho.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení