Články na téma: Video

 • Putt na pláži
  21

  Bleskovky

  VIDEO: Na pláži proměnil neuvěřitelný putt ze 150 metrů!

  13. května 2019 – haf

  Když už jste na pláži příliš dlouho, začnete vymýšlet všelijaké blbosti. Ale tohle je teda echt materiál. Dva bráchové, kteří společně na cestách vymýšlejí nejrůznější střeštěnosti, si na jedné pláži udělali provizorní jamku a pokoušeli se proměnit putt ze 150 metrů. Dali ho!

 • Harris English
  22

  Bleskovky

  VIDEO: Odměna za špatnou ránu. Místo vody birdie

  6. května 2019 – pv

  Golf umí trestat skvělé rány, i odměnit ty nepovedené. Harris English zažil v neděli na Wells Fargo Championship ten druhý případ. Jeho poslední rána do greenu na turnaji měla skončit ve vodě a podtrhnout jeho nevýrazný výkon. Místo toho zahrál na osmnáctce birdie.

 • Andy Murray
  23

  Bleskovky

  VIDEO: Murray chodí s mámou i na golf. Ale švihá skvěle

  24. dubna 2019 – pv

  Dvojnásobný vítěz tenisového Wimbledonu, trojnásobný šampion grandslamu a vítěz OH v Londýně Andy Murray je skvělý golfista. Což není vzhledem k tomu, že je talentovaný sportovec a Skot, nic překvapivého. Víc už překvapí, že chodí se svou mámou i na golf.

 • Šťastný odraz
  24

  Bleskovky

  VIDEO: Nejšťastnější eagle, který jste kdy viděli

  21. dubna 2019 – pv

  V tomto týdnu během prvního kola Lotte Championship na Havaji zahrála Američanka Angela Yin nejšťastnější ránu v životě. Skončilo to eaglem, a to jen proto, že její příhra do greenu se odrazila neskutečným způsobem od míčku spoluhráčky.

 • Tenis golf
  25

  Bleskovky

  VIDEO: Chlapík hraje tenis s driverem. A jde mu to skvěle!

  20. dubna 2019 – pv

  Josh Kelley je ve světě golfových trick shotů už nějakou dobu jeden z nejlepších. Muž, který stojí za populárním instagramovým účtem holein1trickshots teď však přišel úplně s něčím novým. Vynalezl „tenis golf“. A říkáme rovnou, že to není sport pro každého.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení