Články na téma: Video

 • Rory McIlroy
  21

  Bleskovky

  VIDEO: McIlroy se plazil křovím. Málem spadl i do vody

  25. února 2018 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy se po svém návratu na PGA Tour zatím nepotkal s nejlepší formou. I když tvrdí, že mu chybí jen málo, výsledky tomu zatím neodpovídají. Na Honda Classic sice prošel cutem, ale skončil až na děleném 59. místě. I kvůli ráně, která ho dostala na kolena.

 • Alex Noren
  22

  Bleskovky

  Geniální trefa z bunkeru v obávané pasti

  24. února 2018 – GolfExtra.cz

  Medvědí past patří k nejobávanější sérii jamek na PGA Tour. Její záludnosti čelí hráči právě teď na Honda Classic, ale Švéd Alex Noren tu předvedl, že Bear Trap není jen místo zmaru, ale také příležitostí pro geniální momenty.

 • Málem eso na čtyřparu
  23

  Bleskovky

  VIDEO: European Tour málem viděla eso na čtyřparu

  23. února 2018 – GolfExtra.cz

  Neskutečná rána se povedla ve druhém kole Commercial Bank Qatar Masters švédskému golfistovi Pontusi Widegrenovi. Ten málem zahrál eso na čtyřparu šestnácté jamky, ale i eagle mu stačil. Prošel totiž díky němu o jedinou ránu cutem do finálových kol.

 • Brandt Snedeker
  24

  Bleskovky

  Snedeker se ve vodě utopil, Berger z ní vylovil par

  23. února 2018 – GolfExtra.cz

  Voda umí na hřišti Champion resortu PGA National hráčům pořádně znepříjemnit život. V tomto týdnu se o tom opět přesvědčují ti nejlepší golfisté světa v rámci turnaje Honda Classic a hned první kolo nabídlo dva příběhy, které snad ani nemohou být rozdílnější.

 • 30metrový putt
  25

  Bleskovky

  VIDEO: Za 36metrový putt si z veletrhu odvezl 2 miliony

  20. února 2018 – GolfExtra.cz

  Po 28 let je možné se na golfovém veletrhu v Minnesotě přihlásit za 5 dolarů do puttovací soutěže a zkusit štěstí. Výhru 100 000 dolarů za trefený putt dlouhý 120 stop si ale ještě nikdo neodvezl. Až teď.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení