Články na téma: Vítek Novák

 • Vítek Novák
  1

  Zprávy

  Nový impuls, Amerika a pár facek. Novák mizí z Česka

  25. srpna 2017 – Honza Fait

  ​Má za sebou možná nejhorší období své dosavadní golfové kariéry. V posledních týdnech se ale u Vítka Nováka začalo blýskat na lepší časy. Jak sám říká, dostal školu života, ale na to už nyní nemyslí a těší se na své další působiště, které bude v Texasu.

 • Vítek Novák
  2

  Zprávy

  Novák si zamiloval JAR, v Kácově dal hole-in-one na 4paru

  16. května 2017 – Honza Fait

  Má před sebou sezonu, ve které by chtěl dokázat, že loňský herní a výsledkový výpadek byl pouze výjimkou a nikoliv trendem. A na úvod sezony se mu to daří. Z úvodních dvou turnajů Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour vytěžil vítězství a třetí místo.

 • Vítek Novák
  3

  Bleskovky

  Vítek Novák (-5) skončil čtvrtý na turnaji mistrovských klubů

  24. října 2016 – Honza Fait

  Mistrovské kluby ze čtyřiadvaceti evropských zemí se v minulém týdnu utkaly v Portugalsku na tradičním každoročním turnaji. Česko letos zastupovali muži Karlových Varů a povedeným výsledkem na sebe upozornil Vítek Novák.

 • Filip Mrůzek
  4

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek! Na Challenge Tour bojuje o TOP 10

  6. října 2016 – GolfExtra.cz

  Skvělý vstup do Terre dei Consoli Open prožil český profesionál Filip Mrůzek. Na italském turnaji Challenge Tour zahrál tři rány pod par a pohybuje se na hraně první desítky. Naopak Klára Spilková na LET ve Francii po výsledku +6 je na chvostu leaderboardu.

 • Petr Gál
  5

  Bleskovky

  Gál si pohoršil, ale stále je ve hře. Ostatní čekají na zázrak

  5. října 2016 – GolfExtra.cz

  V prvním kole zahrál dvě rány pod par, v tom druhém šel dvě rány nad. Petr Gál je ale v první fázi q-school European Tour stále ve hře o postup do té druhé. To ostatní tři Češi, kteří zkouší v tomto týdnu své štěstí, už čekají pouze na zázrak.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení