Články na téma: Vybavení

 • FootJoy
  1

  Zprávy

  Víme, do čeho se letos obujete! FootJoy a Under Armour sází na pohodlí

  19. března 2019 – GolfExtra.cz

  Když už si najdete čas na golf, chcete se spolehnout na to, že těch pět hodin bude pohodlně strávených sportem v přírodě. Asi to poslední, co chcete, je od dvanácté jamky přešlapovat s puchýřem na patě nebo mít prsty v pěst kvůli špatné velikosti. Stejně jako hole na míru jsou správně padnoucí boty základ vašeho dobrého skóre.

 • Francesco Molinari
  2

  Bleskovky

  Molinari se upsal nové značce holí, s čím bude hrát?

  6. března 2019 – pv

  Loňský šampion The Open z Carnoustie Francesco Molinari už není 'volným agentem', co se golfového vybavení týče. Pro výrobce holí velmi žádanou hvězdu nakonec ulovila americká firma Callaway, pro kterou se stal Ital dalším esem ve stáji.

 • TaylorMade P790
  3

  Zprávy

  Nejlepší sezóna pro nákup nových želez je tu!

  28. února 2019 – GolfExtra.cz

  Vyberte si železa podle vašeho handikepu. Vyberte si železa, do kterých dorostete. Vyberte si železa, která vás donutí se zlepšovat.

 • Rory McIlroy boty Nike
  4

  Bleskovky

  McIlroy jako Baťa! Navrhl boty, odkázal na Hol(l)ywood

  20. února 2019 – haf

  Známe osobnosti se rády stávají módními ikonami a sportovci, potažmo golfisté nejsou výjimkou. Tentokrát se vžil do role návrháře Rory McIlroy, který společně se společností Nike připravil nové boty Air Zoom Victory Tour. A představil je na Genesis Open stylově.

 • Hůl Bentley
  5

  Bleskovky

  Bentley slaví 100 let holemi za 365 tisíc korun. Je jich jen 100 setů

  11. února 2019 – jom

  Luxusní automobilová značka Bentley slaví 100 let od svého vzniku a v rámci oslav uvolnila do prodeje limitovanou edici 100 setů golfových holí s typickým 'béčkem' ve znaku. Zájemci ale budou muset stejně jako při koupi auta hodně provětrat peněženku, set je vyjde v přepočtu na 365 tisíc korun.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení