Články na téma: Vybavení

 • Nike Vapor Strike
  1

  Bleskovky

  Toto je driver Nike, který nikdy (oficiálně) neexistoval

  13. října 2018 – pv

  Když v srpnu roku 2016 firma Nike oznámila, že končí s výrobou golfového vybavení, znamenalo to také, že se s okamžitou platností zastavila nejen výroba, ale také vývoj jejích produktů. To však neznamená, že některé hole, které se už nestihly dostat do obchodů, nemá velice úzká skupinka lidí v bagu.

 • Tee Caddy
  2

  Bleskovky

  Kedík pro vaše týčko! Už ho (skoro) nikdy neztratíte

  2. května 2018 – GolfExtra.cz

  Docela by nás zajímalo, kolik minut života ztratí každý golfista tím, že po svém odpalu na odpališti hledá v jeho okolí své týčko, které navíc v mnoha případech stejně nenajde. Pokud by celý život používal udělátko Tee Caddy, byla by odpověď jednoduchá. Ani minutu!

 • Titleist AVX
  3

  Bleskovky

  Hráči promluvili! Titleist představil nové míče AVX

  25. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Už to nebudou pouze "provéčka". Společnost Titleist se rozhodla pustit na trh nové golfové míčky té nejvyšší výkonnostní kvality, které budou konkurovat i verzím Pro V1 a Pro V1x. Na jejich testování se podíleli samotní hráči a jejich ohlas přesvědčil firmu k jejich rozvoji.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  Neměňte golf pro masy kvůli hrstce profíků, volají hráči

  8. března 2018 – GolfExtra.cz

  Výsledky studie zabývající se prodlužování délky drivů, kterou si nechaly vypracovat organizace USGA a R&A, pořádně zahýbaly světem golfu. Kritické či zpochybňující reakce přišly prakticky vzápětí jak od hráčů, tak i od PGA Tour či od předního výrobce míčků.

 • Dustin Johnson
  5

  Bleskovky

  Golf řeší problém, let míčků se výrazně prodlužuje. O kolik?

  6. března 2018 – GolfExtra.cz

  Do debaty o tom, zda golfové míčky létají až příliš daleko, nebo ne, přibyl další argument. A líbit se bude především těm, kterým se někdy až příliš dlouhé rány těch nejlepších profíků na světě nelíbí. Průměrná délka drivů se totiž podle všeho za rok prodloužila o více jak 3 yardy.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení