Články na téma: Vybavení

 • Nike Air Max 1
  1

  Bleskovky

  Nové boty Nike. Nepřehlédnutelné i neviditelné zároveň

  14. ledna 2019 – pv

  Firma Nike se chystá uvést na trh novou řad golfové obuvi, která bude naprosto nepřehlédnutelná. Pokud ovšem v těchto botách budete na golfovém hřišti, kam jsou ostatně určené, budou naopak neviditelné.

 • Nike Vapor Strike
  2

  Bleskovky

  Toto je driver Nike, který nikdy (oficiálně) neexistoval

  13. října 2018 – pv

  Když v srpnu roku 2016 firma Nike oznámila, že končí s výrobou golfového vybavení, znamenalo to také, že se s okamžitou platností zastavila nejen výroba, ale také vývoj jejích produktů. To však neznamená, že některé hole, které se už nestihly dostat do obchodů, nemá velice úzká skupinka lidí v bagu.

 • Tee Caddy
  3

  Bleskovky

  Kedík pro vaše týčko! Už ho (skoro) nikdy neztratíte

  2. května 2018 – GolfExtra.cz

  Docela by nás zajímalo, kolik minut života ztratí každý golfista tím, že po svém odpalu na odpališti hledá v jeho okolí své týčko, které navíc v mnoha případech stejně nenajde. Pokud by celý život používal udělátko Tee Caddy, byla by odpověď jednoduchá. Ani minutu!

 • Titleist AVX
  4

  Bleskovky

  Hráči promluvili! Titleist představil nové míče AVX

  25. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Už to nebudou pouze "provéčka". Společnost Titleist se rozhodla pustit na trh nové golfové míčky té nejvyšší výkonnostní kvality, které budou konkurovat i verzím Pro V1 a Pro V1x. Na jejich testování se podíleli samotní hráči a jejich ohlas přesvědčil firmu k jejich rozvoji.

 • Rory McIlroy
  5

  Zprávy

  Neměňte golf pro masy kvůli hrstce profíků, volají hráči

  8. března 2018 – GolfExtra.cz

  Výsledky studie zabývající se prodlužování délky drivů, kterou si nechaly vypracovat organizace USGA a R&A, pořádně zahýbaly světem golfu. Kritické či zpochybňující reakce přišly prakticky vzápětí jak od hráčů, tak i od PGA Tour či od předního výrobce míčků.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení