Články na téma: Vybavení

 • T World 747 Rose Proto MB
  1

  Bleskovky

  Nové zbraně pro Rose. Luxusní Honma vypouští nová železa

  18. dubna 2019 – pv

  Spolupráce Justina Rose a japonského výrobce luxusního golfového vybavení Honma vedla k navržení nových holí, které nesou Angličanovo jméno. Železa s názvem T World 747 Rose Proto MB jdou nyní na trh.

 • Michal Hož
  2

  Zprávy

  Trendy golfového vybavení? Shafty na míru a rychlost míčku

  10. dubna 2019 – haf

  Na začátku každé sezony jsou golfisté "pod palbou" ze všech stran. Zaujmout se je snaží nejen golfové areály, ale i výrobci vybavení. Prakticky každý rok lze slyšet, že "můžete pálit dále a přesněji". Co je na tom však pravdy? A jaké jsou hlavní trendy pro rok 2019?

 • Železa Tigera Woodse
  3

  Zprávy

  Železa Tigera Woodse jdou do prodeje. Můžete je mít za 57 tisíc

  9. dubna 2019 – pv

  Velká golfová událost je konečně tady. Ne, není řeč o nadcházejícím Masters, ale pro mnoho fanoušků po celém světě je to záležitost důležitějšího významu než slavný turnaj v Augustě. Firma TaylorMade totiž oznámila, že 1. května dá do běžného prodeje železa, se kterými hraje Tiger Woods.

 • PING Prodi G
  4

  Bleskovky

  Ping Prodi G - golfové hole, které porostou s vašimi dětmi

  27. března 2019 – GolfExtra.cz

  Ping Prodi G jsou jediné dětské hole na trhu nabízející "dospělácké" technologie a materiály a jedno předělání holí zdarma, když váš malý golfista nebo golfistka z původní sady vyroste.

 • FootJoy
  5

  Zprávy

  Víme, do čeho se letos obujete! FootJoy a Under Armour sází na pohodlí

  19. března 2019 – GolfExtra.cz

  Když už si najdete čas na golf, chcete se spolehnout na to, že těch pět hodin bude pohodlně strávených sportem v přírodě. Asi to poslední, co chcete, je od dvanácté jamky přešlapovat s puchýřem na patě nebo mít prsty v pěst kvůli špatné velikosti. Stejně jako hole na míru jsou správně padnoucí boty základ vašeho dobrého skóre.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení