Články na téma: Vybavení

 • Golfino
  1

  Bleskovky

  Do insolvence míří také německá golfová značka Golfino

  25. listopadu 2019 – haf

  Jen pár týdnů poté, co na sebe nechala uvalit insolvenci česká golfová prodejna GolfProfi, přichází obdobný scénář také u německého výrobce golfového oblečení a prodejce Golfino. Zajímavostí je, že oficiálním českým prodejcem Golfina bylo v Česku GolfProfi.

 • GolfProfi
  2

  Zprávy

  Konec GolfProfi? Golfový obchod míří do insolvence

  7. října 2019 – Honza Fait

  České golfové prostředí dostává nečekanou ránu. Do insolvence míří společnost SmartWave s.r.o., která stojí ze sítí golfových prodejen a populárním e-shopem GolfProfi. Firma na sebe sama podala insolvenční návrh z důvodu platební neschopnosti.

 • Stephen Curry
  3

  Bleskovky

  Basketbalová hvězda má svou kolekci oblečení. Jenže golfovou

  26. června 2019 – pv

  Že má hvězdný sportovec svou vlastní kolekci oblečení od značky, které je tváří, je celkem běžná věc. Ale když má kolekci v jiném sportu, než ve kterém se proslavil, to už je věc mimořádná. Něco takového se ale povedlo Stephenu Currymu.

 • Bose
  4

  Bleskovky

  Brýle, které vám na hřišti řeknou, jak máte hrát!

  24. června 2019 – haf

  Nejsme až tak staří, přesto nad některými technologickými novinkami kroutíme nechápavě hlavou. A to stále častěji. Tou poslední je informace o těchto slunečních brýlích od Bose, které vám na hřišti dokáží do detailu naplánovat vaši hru.

 • T World 747 Rose Proto MB
  5

  Bleskovky

  Nové zbraně pro Rose. Luxusní Honma vypouští nová železa

  18. dubna 2019 – pv

  Spolupráce Justina Rose a japonského výrobce luxusního golfového vybavení Honma vedla k navržení nových holí, které nesou Angličanovo jméno. Železa s názvem T World 747 Rose Proto MB jdou nyní na trh.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení