Články na téma: Vybavení

 • Sergio Garcia Callaway
  6

  Bleskovky

  Veřejné tajemství odhaleno, Garcia se upsal Callaway

  3. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Když v polovině října minulého roku Sergio Garcia oznámil, že po 15 letech končí s holemi TaylorMade, okamžitě se začalo spekulovat, s čím bude aktuální šampion Masters hrát. Velmi rychle se začalo spekulovat o holích Callaway a nyní byly spekulace potvrzeny.

 • Nejdelší hůl
  7

  Bleskovky

  Nejdelší golfová hůl na světě! Kolik metrů měří?

  23. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Na velikosti sice nezáleží, ale pokud se chcete zapsat do Guinnessovy knihy rekordů jako majitel nejdelší hratelné golfové hole, musíte disponovat pořádně velkým náčiním. A to je něco, co Michael Furrh má. Svůj vlastní rekord nyní překonal už počtvrté.

 • Motocaddy App
  8

  Bleskovky

  Aplikace MotoCaddy bude umět zachraňovat životy

  14. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Technologický pokrok nám ulehčuje život mnoha způsoby a golfové prostředí není výjimkou. Novinka v aplikaci k vozíku Motocaddy ale dokonce dokáže životu nejen ulehčit, ale třeba ho i zachránit.

 • Tiger Woods
  9

  Zprávy

  Woods: Musíme něco udělat s golfovým míčkem

  7. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods se přidal k těm, kterým se nelíbí, jakým způsobem se vyvíjí golfové technologie, konkrétně ty ohledně golfových míčků. Ty létají neustále dál a dál, což začíná být problém nejen u starých hřišť, ale i těch nových, které třeba ještě ani nejsou postavené.

 • Vánoční míčky Volvik
  10

  Lifestyle

  Volvik útočí na vaše peněženky, nabízí vánoční míčky

  16. října 2017 – GolfExtra.cz

  Už jen něco málo přes dva měsíce a jsou tady Vánoce. Svátky klidu, míru a často také bezmyšlenkovitého utrácení spousty peněz. Golfoví výrobci patří mezi ty, kteří toho rok co rok chtějí využít a Volvik se letos rozhodl pálit ostrými!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení