Články na téma: Vybavení

 • Dustin Johnson
  6

  Bleskovky

  DJ je proti změnám míčků: Na délce ran nezáleží

  19. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  První hráč světa Dustin Johnson nechápe debatu ohledně golfových míčků, konkrétně jejich technologie a možného omezení doletu. Před turnaje v Abú Zabí v rozhovoru pro BBC nabídl svůj pohled na věc.

 • Sergio Garcia Callaway
  7

  Bleskovky

  Veřejné tajemství odhaleno, Garcia se upsal Callaway

  3. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Když v polovině října minulého roku Sergio Garcia oznámil, že po 15 letech končí s holemi TaylorMade, okamžitě se začalo spekulovat, s čím bude aktuální šampion Masters hrát. Velmi rychle se začalo spekulovat o holích Callaway a nyní byly spekulace potvrzeny.

 • Nejdelší hůl
  8

  Bleskovky

  Nejdelší golfová hůl na světě! Kolik metrů měří?

  23. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Na velikosti sice nezáleží, ale pokud se chcete zapsat do Guinnessovy knihy rekordů jako majitel nejdelší hratelné golfové hole, musíte disponovat pořádně velkým náčiním. A to je něco, co Michael Furrh má. Svůj vlastní rekord nyní překonal už počtvrté.

 • Motocaddy App
  9

  Bleskovky

  Aplikace MotoCaddy bude umět zachraňovat životy

  14. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Technologický pokrok nám ulehčuje život mnoha způsoby a golfové prostředí není výjimkou. Novinka v aplikaci k vozíku Motocaddy ale dokonce dokáže životu nejen ulehčit, ale třeba ho i zachránit.

 • Tiger Woods
  10

  Zprávy

  Woods: Musíme něco udělat s golfovým míčkem

  7. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods se přidal k těm, kterým se nelíbí, jakým způsobem se vyvíjí golfové technologie, konkrétně ty ohledně golfových míčků. Ty létají neustále dál a dál, což začíná být problém nejen u starých hřišť, ale i těch nových, které třeba ještě ani nejsou postavené.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení