Články na téma: Vybavení

 • Motocaddy App
  6

  Bleskovky

  Aplikace MotoCaddy bude umět zachraňovat životy

  14. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Technologický pokrok nám ulehčuje život mnoha způsoby a golfové prostředí není výjimkou. Novinka v aplikaci k vozíku Motocaddy ale dokonce dokáže životu nejen ulehčit, ale třeba ho i zachránit.

 • Tiger Woods
  7

  Zprávy

  Woods: Musíme něco udělat s golfovým míčkem

  7. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods se přidal k těm, kterým se nelíbí, jakým způsobem se vyvíjí golfové technologie, konkrétně ty ohledně golfových míčků. Ty létají neustále dál a dál, což začíná být problém nejen u starých hřišť, ale i těch nových, které třeba ještě ani nejsou postavené.

 • Vánoční míčky Volvik
  8

  Lifestyle

  Volvik útočí na vaše peněženky, nabízí vánoční míčky

  16. října 2017 – GolfExtra.cz

  Už jen něco málo přes dva měsíce a jsou tady Vánoce. Svátky klidu, míru a často také bezmyšlenkovitého utrácení spousty peněz. Golfoví výrobci patří mezi ty, kteří toho rok co rok chtějí využít a Volvik se letos rozhodl pálit ostrými!

 • Lidl
  9

  Bleskovky

  Konkurence pro golfové shopy? Hole nabízí už také Lidl!

  21. září 2017 – GolfExtra.cz

  Od středy je v Česku nový e-shop s golfovým vybavením. Jeho název vás ale nejspíše hodně překvapí. Lidl. Obchodní řetězec, který se kromě potravin zaměřuje i na nejrůznější produkty z jiných odvětví, se vrhl i do golfového segmentu.

 • TaylorMade
  10

  Zprávy

  Adidas podepsal McIlroye, pak TaylorMade prodal za 10 miliard

  12. května 2017 – GolfExtra.cz

  Kolem společnosti TaylorMade se v tomto týdnu udály hned dvě zásadní věci. Nejprve výrobce golfového vybavení získal novou tvář v podobě Roryho McIlroye, aby byl jen o den později prodán Adidasem soukromé firmě KPS Captial Partners. Za neuvěřitelné peníze.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení