Články na téma: Vybavení

 • Golfové hole
  6

  Bleskovky

  Tržby za golfové zboží celosvětově vzrostly, uvádí výzkum

  30. ledna 2019 – jom

  Ačkoliv nových golfistů celosvětově nepřibývá, tržby z prodeje golfového zboží v minulém roce vzrostly. Vychází to z výsledků výroční zprávy, kterou připravily výzkumné golfové společnosti Golf Datatech z USA a japonská Yano Research Institute. V celkovém součtu se prodalo zboží v hodnotě 13,4 miliard dolarů.

 • Rickie Fowler
  7

  Zprávy

  Fowler poprvé mění své vybavení, s čím bude hrát?

  22. ledna 2019 – haf

  Po Tigeru Woodsovi dost možná nejpopulárnější golfista současnosti se rozhodl změnit část svého golfového vybavení. K tradičnímu oblečení od Pumy a holím Cobra se rozhodl přibalit nově do bagu míčky od TaylorMade, které nahradí dosavadní Titleisty.

 • Nike Air Max 1
  8

  Bleskovky

  Nové boty Nike. Nepřehlédnutelné i neviditelné zároveň

  14. ledna 2019 – pv

  Firma Nike se chystá uvést na trh novou řad golfové obuvi, která bude naprosto nepřehlédnutelná. Pokud ovšem v těchto botách budete na golfovém hřišti, kam jsou ostatně určené, budou naopak neviditelné.

 • Nike Vapor Strike
  9

  Bleskovky

  Toto je driver Nike, který nikdy (oficiálně) neexistoval

  13. října 2018 – pv

  Když v srpnu roku 2016 firma Nike oznámila, že končí s výrobou golfového vybavení, znamenalo to také, že se s okamžitou platností zastavila nejen výroba, ale také vývoj jejích produktů. To však neznamená, že některé hole, které se už nestihly dostat do obchodů, nemá velice úzká skupinka lidí v bagu.

 • Tee Caddy
  10

  Bleskovky

  Kedík pro vaše týčko! Už ho (skoro) nikdy neztratíte

  2. května 2018 – GolfExtra.cz

  Docela by nás zajímalo, kolik minut života ztratí každý golfista tím, že po svém odpalu na odpališti hledá v jeho okolí své týčko, které navíc v mnoha případech stejně nenajde. Pokud by celý život používal udělátko Tee Caddy, byla by odpověď jednoduchá. Ani minutu!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení