Články na téma: Vybavení

 • Vánoční míčky Volvik
  11

  Lifestyle

  Volvik útočí na vaše peněženky, nabízí vánoční míčky

  16. října 2017 – GolfExtra.cz

  Už jen něco málo přes dva měsíce a jsou tady Vánoce. Svátky klidu, míru a často také bezmyšlenkovitého utrácení spousty peněz. Golfoví výrobci patří mezi ty, kteří toho rok co rok chtějí využít a Volvik se letos rozhodl pálit ostrými!

 • Lidl
  12

  Bleskovky

  Konkurence pro golfové shopy? Hole nabízí už také Lidl!

  21. září 2017 – GolfExtra.cz

  Od středy je v Česku nový e-shop s golfovým vybavením. Jeho název vás ale nejspíše hodně překvapí. Lidl. Obchodní řetězec, který se kromě potravin zaměřuje i na nejrůznější produkty z jiných odvětví, se vrhl i do golfového segmentu.

 • TaylorMade
  13

  Zprávy

  Adidas podepsal McIlroye, pak TaylorMade prodal za 10 miliard

  12. května 2017 – GolfExtra.cz

  Kolem společnosti TaylorMade se v tomto týdnu udály hned dvě zásadní věci. Nejprve výrobce golfového vybavení získal novou tvář v podobě Roryho McIlroye, aby byl jen o den později prodán Adidasem soukromé firmě KPS Captial Partners. Za neuvěřitelné peníze.

 • Nové hole Roryho McIlroye
  14

  Zprávy

  ODHALENO! Rory McIlroy novou tváří TaylorMade. Za 2,5 miliardy

  10. května 2017 – GolfExtra.cz

  Od víkendu se o tom spekulovalo, v úterý už bylo vše oficiální. Rory McIlroy se stal novou tváří společnosti TaylorMade, když bude hrát s jejími holemi a míčkem. Jedná se o výsledek několikaměsíčního testování holí a samozřejmě také jednání. Samozřejmě i o penězích.

 • Měřící zařízení
  15

  Zprávy

  PGA Tour už letos vyzkouší měřící zařízení na 12 akcích

  29. března 2017 – GolfExtra.cz

  Hned jak se provalilo, že R&A společně s USGA plánují v rámci masivní změny pravidel povolit v golfu od roku 2019 měřící zařízení, začaly nejprestižnější okruhy jednat. Nyní přichází se svým testem také PGA Tour, která ještě letos vyzkouší měřidla na celkem 12 turnajích.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení