Články na téma: Vybavení

 • Titleist AVX
  11

  Bleskovky

  Hráči promluvili! Titleist představil nové míče AVX

  25. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Už to nebudou pouze "provéčka". Společnost Titleist se rozhodla pustit na trh nové golfové míčky té nejvyšší výkonnostní kvality, které budou konkurovat i verzím Pro V1 a Pro V1x. Na jejich testování se podíleli samotní hráči a jejich ohlas přesvědčil firmu k jejich rozvoji.

 • Rory McIlroy
  12

  Zprávy

  Neměňte golf pro masy kvůli hrstce profíků, volají hráči

  8. března 2018 – GolfExtra.cz

  Výsledky studie zabývající se prodlužování délky drivů, kterou si nechaly vypracovat organizace USGA a R&A, pořádně zahýbaly světem golfu. Kritické či zpochybňující reakce přišly prakticky vzápětí jak od hráčů, tak i od PGA Tour či od předního výrobce míčků.

 • Dustin Johnson
  13

  Bleskovky

  Golf řeší problém, let míčků se výrazně prodlužuje. O kolik?

  6. března 2018 – GolfExtra.cz

  Do debaty o tom, zda golfové míčky létají až příliš daleko, nebo ne, přibyl další argument. A líbit se bude především těm, kterým se někdy až příliš dlouhé rány těch nejlepších profíků na světě nelíbí. Průměrná délka drivů se totiž podle všeho za rok prodloužila o více jak 3 yardy.

 • Dustin Johnson
  14

  Bleskovky

  DJ je proti změnám míčků: Na délce ran nezáleží

  19. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  První hráč světa Dustin Johnson nechápe debatu ohledně golfových míčků, konkrétně jejich technologie a možného omezení doletu. Před turnaje v Abú Zabí v rozhovoru pro BBC nabídl svůj pohled na věc.

 • Sergio Garcia Callaway
  15

  Bleskovky

  Veřejné tajemství odhaleno, Garcia se upsal Callaway

  3. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Když v polovině října minulého roku Sergio Garcia oznámil, že po 15 letech končí s holemi TaylorMade, okamžitě se začalo spekulovat, s čím bude aktuální šampion Masters hrát. Velmi rychle se začalo spekulovat o holích Callaway a nyní byly spekulace potvrzeny.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení