Články na téma: Vybavení

 • Nové hole Roryho McIlroye
  11

  Zprávy

  ODHALENO! Rory McIlroy novou tváří TaylorMade. Za 2,5 miliardy

  10. května 2017 – GolfExtra.cz

  Od víkendu se o tom spekulovalo, v úterý už bylo vše oficiální. Rory McIlroy se stal novou tváří společnosti TaylorMade, když bude hrát s jejími holemi a míčkem. Jedná se o výsledek několikaměsíčního testování holí a samozřejmě také jednání. Samozřejmě i o penězích.

 • Měřící zařízení
  12

  Zprávy

  PGA Tour už letos vyzkouší měřící zařízení na 12 akcích

  29. března 2017 – GolfExtra.cz

  Hned jak se provalilo, že R&A společně s USGA plánují v rámci masivní změny pravidel povolit v golfu od roku 2019 měřící zařízení, začaly nejprestižnější okruhy jednat. Nyní přichází se svým testem také PGA Tour, která ještě letos vyzkouší měřidla na celkem 12 turnajích.

 • Míčky Titleist
  13

  Zprávy

  Hráči výběr míčků podceňují, kolik by za ně měli platit?

  24. března 2017 – Honza Fait

  Je to paradoxní. Jedná se o kus golfového vybavení, se kterým golfisté odehrají každou ránu, ale jeho výběr přitom často vůbec neřeší. Mluvíme o golfovém míčku. Tak, jako byste nehráli golf v botách, které ráno najdete u popelnice, neměli byste hrát ani s míčkem, který najdete v lese nebo hlubokém roughu. Okrádáte tím totiž pouze sami sebe o méně ran ve své skórkartě.

 • Stubby putter
  14

  Bleskovky

  VIDEO: Profík hraje na European Tour titěrným putterem

  24. února 2017 – GolfExtra.cz

  Možná jste tento typ putteru ještě nikdy neviděli a už vůbec by vás nenapadlo, že by s něčím takovým mohl hrát profesionál na European Tour. Ale je to tak. Jihoafričan Jaco van Zyl vyrazil na Joburg Open na hřiště s putterem Smart Square Stubby od společnosti Cleveland Golf.

 • Bag Under Armour
  15

  Zprávy

  Under Armour už i na zádech, značka představila první bagy

  14. února 2017 – GolfExtra.cz

  Pokud jste milovníci značky Under Armour, tak zpozorněte! Zatímco do teď jste mohli v jejích produktech pouze chodit, oblékat se do nich nebo využívat v podobě golfových doplňků, od tohoto roku budete moci konečně nosit na zádech i bag s označením UA.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení