Články na téma: Vybavení

 • Stubby putter
  16

  Bleskovky

  VIDEO: Profík hraje na European Tour titěrným putterem

  24. února 2017 – GolfExtra.cz

  Možná jste tento typ putteru ještě nikdy neviděli a už vůbec by vás nenapadlo, že by s něčím takovým mohl hrát profesionál na European Tour. Ale je to tak. Jihoafričan Jaco van Zyl vyrazil na Joburg Open na hřiště s putterem Smart Square Stubby od společnosti Cleveland Golf.

 • Bag Under Armour
  17

  Zprávy

  Under Armour už i na zádech, značka představila první bagy

  14. února 2017 – GolfExtra.cz

  Pokud jste milovníci značky Under Armour, tak zpozorněte! Zatímco do teď jste mohli v jejích produktech pouze chodit, oblékat se do nich nebo využívat v podobě golfových doplňků, od tohoto roku budete moci konečně nosit na zádech i bag s označením UA.

 • Lunar Control Vapor
  18

  Zprávy

  OBRAZEM: Golfové boty pro rok 2017

  9. února 2017 – GolfExtra.cz

  Nová golfová sezona bude už za pár týdnů klepat na dveře, a tak je potřeba začít řešit, v čem v roce 2017 hrát. A nejde pouze o oblečení, do obchodů letos dorazí také spousta novinek co se týče golfové obuvi. Je jen na vás, jestli vsadíte na klasiku, nebo nové trendy.

 • Tiger Woods
  19

  Zprávy

  ROZHODNUTO! Tiger Woods bude hrát s holemi TaylorMade

  25. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Zatím to bylo neoficiální a navíc se jednalo pouze o dřeva. Už v tomto týdnu na Farmers Insurance Open ale bude hrát Tiger Woods s holemi TaylorMade oficiálně a brzy do svého bagu přidá i železa. Obě strany jen den před startem turnaje odhalily podpis dlouhodobě smlouvy.

 • Skechers
  20

  Bleskovky

  Nové golfové Skechers vypadají skvěle, těší se na ně i Kuchar

  25. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Americký výrobce obuvi Skechers odhalil svou novou kolekci golfových bot pro muže i pro ženy GO GOLF, ve které představil řadu nových technologií. Na nové obutí se tak může těšit nejen hlavní tvář golfové divize společnosti Matt Kuchar.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení