Články na téma: Vybavení

 • Míčky Titleist
  16

  Zprávy

  Hráči výběr míčků podceňují, kolik by za ně měli platit?

  24. března 2017 – Honza Fait

  Je to paradoxní. Jedná se o kus golfového vybavení, se kterým golfisté odehrají každou ránu, ale jeho výběr přitom často vůbec neřeší. Mluvíme o golfovém míčku. Tak, jako byste nehráli golf v botách, které ráno najdete u popelnice, neměli byste hrát ani s míčkem, který najdete v lese nebo hlubokém roughu. Okrádáte tím totiž pouze sami sebe o méně ran ve své skórkartě.

 • Stubby putter
  17

  Bleskovky

  VIDEO: Profík hraje na European Tour titěrným putterem

  24. února 2017 – GolfExtra.cz

  Možná jste tento typ putteru ještě nikdy neviděli a už vůbec by vás nenapadlo, že by s něčím takovým mohl hrát profesionál na European Tour. Ale je to tak. Jihoafričan Jaco van Zyl vyrazil na Joburg Open na hřiště s putterem Smart Square Stubby od společnosti Cleveland Golf.

 • Bag Under Armour
  18

  Zprávy

  Under Armour už i na zádech, značka představila první bagy

  14. února 2017 – GolfExtra.cz

  Pokud jste milovníci značky Under Armour, tak zpozorněte! Zatímco do teď jste mohli v jejích produktech pouze chodit, oblékat se do nich nebo využívat v podobě golfových doplňků, od tohoto roku budete moci konečně nosit na zádech i bag s označením UA.

 • Lunar Control Vapor
  19

  Zprávy

  OBRAZEM: Golfové boty pro rok 2017

  9. února 2017 – GolfExtra.cz

  Nová golfová sezona bude už za pár týdnů klepat na dveře, a tak je potřeba začít řešit, v čem v roce 2017 hrát. A nejde pouze o oblečení, do obchodů letos dorazí také spousta novinek co se týče golfové obuvi. Je jen na vás, jestli vsadíte na klasiku, nebo nové trendy.

 • Tiger Woods
  20

  Zprávy

  ROZHODNUTO! Tiger Woods bude hrát s holemi TaylorMade

  25. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Zatím to bylo neoficiální a navíc se jednalo pouze o dřeva. Už v tomto týdnu na Farmers Insurance Open ale bude hrát Tiger Woods s holemi TaylorMade oficiálně a brzy do svého bagu přidá i železa. Obě strany jen den před startem turnaje odhalily podpis dlouhodobě smlouvy.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení