Články na téma: Web.com Tour

 • Lee McCoy
  1

  Zprávy

  Ztrapnil se, teď lituje: Sám jsem dostal životní lekci

  15. února 2018 – GolfExtra.cz

  Nejdřív nevhodné komentáře na sociálních sítích, skandál a ostuda, potom lítost a omluva pod tlakem veřejnosti. Zaběhnutým scénářem si teď prošel i Lee McCoy, hráč PGA Tour, kterého na turnaji v Kolumbii obtěžovaly děti žadonící o jeho vybavení.

 • Rhein Gibson
  2

  Zprávy

  Hodil po kedíkovi cover. Omluvil se, a pak ho propustil

  27. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Zámořské golfové prostředí čeří kontroverze, která se ve středu udála na Web.com Tour mezi Rheinem Gibsonem a kedíkem Brandonem Davisem. Vše se odehrálo v závěru turnaje, kdy Gibson bojoval o vítězství, ale nakonec, nejspíš vinou Davise, přišel o 12 000 dolarů.

 • Jake Owen
  3

  Bleskovky

  Další celebrita na Web.com Tour. Zahraje si ji zpěvák country

  21. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Web.com Tour ukázala na další celebritu, kterou pozvala do svých řad. Tentokrát ze světa hudby. Sponzorskou pozvánku na turnaj Nashville Golf Open v roce 2018 dostal Jake Owen, v USA populární country zpěvák a skladatel.

 • Matt Harmon
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Frustrace po zbytečné ztrátě karty na PGA Tour

  4. října 2017 – GolfExtra.cz

  Pokud to ještě nevíte, golf je krutá hra. Nejnovější důkaz o tom byl podán na Web.com Tour. Pětadvacet nejlepších hráčů ze čtyř finálových turnajů získává kartu do nejvyšší ligy. Matt Harmon o ni přišel trojputtem na poslední jamce.

 • A.J. McInerney
  5

  Bleskovky

  Lidé padali dolů, na zem pršely kulky. Mám štěstí, že žiji

  3. října 2017 – GolfExtra.cz

  Nejkrvavější masakr střelnou zbraní v historii USA se dotkl i golfové komunity. Mnoho známých hráčů vyjadřuje na sociálních sítích lítost nad tím, co se v Las Vegas odehrálo a kondolují pozůstalým. Jeden z profíků byl dokonce na místě a zřejmě jen těsně unikl smrti.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení