Články na téma: Web.com Tour

 • Cody Blick
  1

  Bleskovky

  Šok po ránu. Ukradli mu hole, životní úspěch si vzít nenechal

  10. prosince 2018 – pv

  V neděli ráno si Cody Blick v kuchyni svého pronajatého domu dělal k snídani vejce se slaninou, když mu snoubenka jeho trenéra položila znepokojivou otázku. Tím začal řetězec událostí s nešťastným začátkem, ale s velmi šťastným koncem.

 • Stephen Curry
  2

  Bleskovky

  Curry věnoval peníze "kolegovi", jehož žena bojuje s rakovinou

  14. srpna 2018 – pv

  Hvězda NBA Stephen Curry věnoval velkou částku "spoluhráči" z Web.com Tour Scottovi Harringtonovi a jeho manželce Jenn, která trpí Hodgkinovým lymfomen. Rakovina ji byla diagnostikována v květnu podruhé v životě.

 • Stephen Curry
  3

  Bleskovky

  Ještě lepší hvězda NBA. Curry zahrál na Web.com Tour 71

  10. srpna 2018 – pv

  Návrat hvězdy NBA Stephena Curryho na Web.com Tour je zatím úspěšnější, než byla obě jeho kola na stejném turnaji před rokem. Tehdy zahrál na Ellie Mae Classic dvakrát 74 ran, tentokrát ještě tři údery ubral a po 18. jamkách dělí 106. místo.

 • Stephen Curry
  4

  Bleskovky

  Podruhé ve stejné řece. Hvězda NBA se ukáže na Web.com Tour

  1. srpna 2018 – pv

  Trojnásobný šampion NBA Stephen Curry se příští týden vrátí jako hráč na Web.com Tour. Opět po roce si zahraje na sponzorskou pozvánku turnaj Ellie Mae Classic nedaleko San Francisca a ač jako amatér, bude jeho největší hvězdou.

 • Lee McCoy
  5

  Zprávy

  Ztrapnil se, teď lituje: Sám jsem dostal životní lekci

  15. února 2018 – GolfExtra.cz

  Nejdřív nevhodné komentáře na sociálních sítích, skandál a ostuda, potom lítost a omluva pod tlakem veřejnosti. Zaběhnutým scénářem si teď prošel i Lee McCoy, hráč PGA Tour, kterého na turnaji v Kolumbii obtěžovaly děti žadonící o jeho vybavení.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení