Články na téma: Web.com Tour

 • Viktor Hovland
  1

  Bleskovky

  Další mladé eso členem PGA Tour. I Hovland už má kartu

  26. srpna 2019 – pv

  Už i Viktor Hovland má zajištěnou svou kartu na PGA Tour pro následující sezónu. Norské kometě to trvalo sice o něco déle než jeho spolužákovi ze školy Matthewovi Wolffovi, nebo Collinu Morikawovi, další nastupující hvězdě, ale i on si nyní může plánovat svůj život profesionála na elitním světovém okruhu.

 • Sergio Garcia
  2

  Bleskovky

  Garcia i Watson skončili. PGA Tour zná novou pětadvacítku

  12. srpna 2019 – pv

  FedEx Cup má za sebou první turnaj play off. Po The Northern Trust v Liberty National Golf Clubu v New Jersey se elitní pole 125 hráčů zúžilo na 70, kteří tento týden nastoupí do BMW Championship. Do Medinah už nepojede například Sergio Garcia nebo Bubba Watson. Ve stejnou dobu, ale na jiném místě, se zároveň rozhodlo o 25 jménech, které se do rodiny hráčů PGA Tour přidají v nové sezóně.

 • Korn Ferry Tour
  3

  Bleskovky

  Web.com Tour končí. Sponzorství přebírá Korn Ferry

  21. června 2019 – pv

  Druholigová americká túra mění sponzora i název. Web.com Tour se bude nově jmenovat Korn Ferry Tour. Globální poradenská společnost Korn Ferry se také stane oficiálním marketingovým partnerem PGA Tour. Obě společnosti podepsaly smlouvu o spolupráci na následujících 10 let.

 • Kevin Dougherty
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Svlečený zahrál z vody hole out do eaglu

  1. dubna 2019 – haf

  Podobná videa, která se dostanou na internet, většinou končí jinak. V lepším případě golfistou od bahna od hlavy až k patě, v horším případě plavcem místo golfisty. To ale není případ Kevina Doughertyho, který na Web.com Tour předvedl z vody úžasnou ránu.

 • Ben DeArmond
  5

  Bleskovky

  Kolaps jako z filmu! Profík na Web.com Tour dal čtyřpar za 17

  15. února 2019 – pv

  Americký profesionál Ben DeArmond prý nikdy neměl na hřišti nervy. Po své čtvrteční zkušenosti z turnaje Web.com Tour už ví, že existuje dokonce nervový kolaps. Do jeho skórkarty se promítl 17 ranami na druhé jamce v Lakewood Ranch na Floridě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení