Články na téma: Web.com Tour

 • Kevin Dougherty
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Svlečený zahrál z vody hole out do eaglu

  1. dubna 2019 – haf

  Podobná videa, která se dostanou na internet, většinou končí jinak. V lepším případě golfistou od bahna od hlavy až k patě, v horším případě plavcem místo golfisty. To ale není případ Kevina Doughertyho, který na Web.com Tour předvedl z vody úžasnou ránu.

 • Ben DeArmond
  2

  Bleskovky

  Kolaps jako z filmu! Profík na Web.com Tour dal čtyřpar za 17

  15. února 2019 – pv

  Americký profesionál Ben DeArmond prý nikdy neměl na hřišti nervy. Po své čtvrteční zkušenosti z turnaje Web.com Tour už ví, že existuje dokonce nervový kolaps. Do jeho skórkarty se promítl 17 ranami na druhé jamce v Lakewood Ranch na Floridě.

 • Danielle Kang
  3

  Bleskovky

  Golfová láska. Americká kráska chodí s "moulou"

  18. ledna 2019 – haf

  Golfový svět má nový milenecký pár. Jeho známější polovinou je zatím 26letá americká golfistka Danielle Kang, která prozradila svůj začínající románek s o tři roky mladším Maverickem McNealym během prvního kola Turnaje šampionek LPGA.

 • Cody Blick
  4

  Zprávy

  Hrdina Q-School našel ukradené hole, měl je bezdomovec

  5. ledna 2019 – haf

  Když se v neděli 9. prosince Cody Blick probudil, šel si udělat snídani před finálovým kolem letošní Q-School Web.com Tour. V tu chvíli ale zjistil, že mu někdo z garáže pronajatého domu ukradl hole. On se ale nevzdal, kartu si uhrál a nyní se po měsíci setkal i se svými holemi.

 • Cody Blick
  5

  Bleskovky

  Šok po ránu. Ukradli mu hole, životní úspěch si vzít nenechal

  10. prosince 2018 – pv

  V neděli ráno si Cody Blick v kuchyni svého pronajatého domu dělal k snídani vejce se slaninou, když mu snoubenka jeho trenéra položila znepokojivou otázku. Tím začal řetězec událostí s nešťastným začátkem, ale s velmi šťastným koncem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení