Články na téma: Web.com Tour

 • Matthew Southgate
  6

  Zprávy

  Jeho míček zasáhl letící list, dostal čtyři trestné rány

  25. září 2017 – GolfExtra.cz

  Další čtyři trestné rány byly letos uděleny na velmi sledovaném profesionálním turnaji. Tentokrát, na rozdíl od Lexi Thompson, kde se jednalo o značně kontroverzní rozhodnutí, si však za postih mohl hráč sám. Neznal totiž dostatečně dobře pravidla.

 • Stephen Curry
  7

  Zprávy

  Hvězda NBA ohromila svět golfu, Curry zahrál 74-74

  5. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Když o Stephenu Currym obvykle mluvíte čísly 74-74, znamená to, že dal 74 košů ze 74. V uplynulých dvou dnech ale vyměnil basketbalový míč za golfové hole a poměřil se s profíky na Web.com Tour. A přes značnou skepsi golfový svět doslova ohromil.

 • Steph Curry
  8

  Bleskovky

  Vsaďte si na krále NBA. Jde bojovat s golfovými profíky

  2. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Jeden z nejlepších basketbalistů současnosti Stephen Curry už ve čtvrtek nastoupí ke svému golfovému debutu mezi profesionály. Na sponzorskou pozvánku si zahraje na Web.com Tour. V zámoří maximálně sledovaná sportovní událost již má své sázkové kurzy.

 • Chesson Hadley
  9

  Bleskovky

  Ošklivý pláč šampiona, Hadley se vrací na hlavní scénu

  11. července 2017 – GolfExtra.cz

  Na golfu je vidět spousta emocí a pláč je jednou z nich. Může být pozitivní i negativní, ten v podání Chessona Hadleyho ale v neděli znamenal absolutní štěstí. I když sám jeho autor následně připustil, že to nebyl bůhvíjaký pohled.

 • Steph Curry
  10

  Bleskovky

  Hvězda NBA si zahraje Web.com Tour, někteří profíci zuří

  30. června 2017 – GolfExtra.cz

  V tomto roce dovedl své Golden State Warriors k vítězství v NBA, začátkem srpna si basketbalista Steph Curry vyzkouší, jak těžké to mají golfisté. Zúčastní se totiž Ellie Mae Classic na Web.com Tour. Nikoliv přitom pouze středečního Pro-Amu, ale hlavního turnaje!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení