Články na téma: Web.com Tour

 • Stephen Curry
  6

  Bleskovky

  Ještě lepší hvězda NBA. Curry zahrál na Web.com Tour 71

  10. srpna 2018 – pv

  Návrat hvězdy NBA Stephena Curryho na Web.com Tour je zatím úspěšnější, než byla obě jeho kola na stejném turnaji před rokem. Tehdy zahrál na Ellie Mae Classic dvakrát 74 ran, tentokrát ještě tři údery ubral a po 18. jamkách dělí 106. místo.

 • Stephen Curry
  7

  Bleskovky

  Podruhé ve stejné řece. Hvězda NBA se ukáže na Web.com Tour

  1. srpna 2018 – pv

  Trojnásobný šampion NBA Stephen Curry se příští týden vrátí jako hráč na Web.com Tour. Opět po roce si zahraje na sponzorskou pozvánku turnaj Ellie Mae Classic nedaleko San Francisca a ač jako amatér, bude jeho největší hvězdou.

 • Lee McCoy
  8

  Zprávy

  Ztrapnil se, teď lituje: Sám jsem dostal životní lekci

  15. února 2018 – GolfExtra.cz

  Nejdřív nevhodné komentáře na sociálních sítích, skandál a ostuda, potom lítost a omluva pod tlakem veřejnosti. Zaběhnutým scénářem si teď prošel i Lee McCoy, hráč PGA Tour, kterého na turnaji v Kolumbii obtěžovaly děti žadonící o jeho vybavení.

 • Rhein Gibson
  9

  Zprávy

  Hodil po kedíkovi cover. Omluvil se, a pak ho propustil

  27. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Zámořské golfové prostředí čeří kontroverze, která se ve středu udála na Web.com Tour mezi Rheinem Gibsonem a kedíkem Brandonem Davisem. Vše se odehrálo v závěru turnaje, kdy Gibson bojoval o vítězství, ale nakonec, nejspíš vinou Davise, přišel o 12 000 dolarů.

 • Jake Owen
  10

  Bleskovky

  Další celebrita na Web.com Tour. Zahraje si ji zpěvák country

  21. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Web.com Tour ukázala na další celebritu, kterou pozvala do svých řad. Tentokrát ze světa hudby. Sponzorskou pozvánku na turnaj Nashville Golf Open v roce 2018 dostal Jake Owen, v USA populární country zpěvák a skladatel.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení