Články na téma: Web.com Tour

 • Matt Harmon
  11

  Bleskovky

  VIDEO: Frustrace po zbytečné ztrátě karty na PGA Tour

  4. října 2017 – GolfExtra.cz

  Pokud to ještě nevíte, golf je krutá hra. Nejnovější důkaz o tom byl podán na Web.com Tour. Pětadvacet nejlepších hráčů ze čtyř finálových turnajů získává kartu do nejvyšší ligy. Matt Harmon o ni přišel trojputtem na poslední jamce.

 • A.J. McInerney
  12

  Bleskovky

  Lidé padali dolů, na zem pršely kulky. Mám štěstí, že žiji

  3. října 2017 – GolfExtra.cz

  Nejkrvavější masakr střelnou zbraní v historii USA se dotkl i golfové komunity. Mnoho známých hráčů vyjadřuje na sociálních sítích lítost nad tím, co se v Las Vegas odehrálo a kondolují pozůstalým. Jeden z profíků byl dokonce na místě a zřejmě jen těsně unikl smrti.

 • Matthew Southgate
  13

  Zprávy

  Jeho míček zasáhl letící list, dostal čtyři trestné rány

  25. září 2017 – GolfExtra.cz

  Další čtyři trestné rány byly letos uděleny na velmi sledovaném profesionálním turnaji. Tentokrát, na rozdíl od Lexi Thompson, kde se jednalo o značně kontroverzní rozhodnutí, si však za postih mohl hráč sám. Neznal totiž dostatečně dobře pravidla.

 • Stephen Curry
  14

  Zprávy

  Hvězda NBA ohromila svět golfu, Curry zahrál 74-74

  5. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Když o Stephenu Currym obvykle mluvíte čísly 74-74, znamená to, že dal 74 košů ze 74. V uplynulých dvou dnech ale vyměnil basketbalový míč za golfové hole a poměřil se s profíky na Web.com Tour. A přes značnou skepsi golfový svět doslova ohromil.

 • Steph Curry
  15

  Bleskovky

  Vsaďte si na krále NBA. Jde bojovat s golfovými profíky

  2. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Jeden z nejlepších basketbalistů současnosti Stephen Curry už ve čtvrtek nastoupí ke svému golfovému debutu mezi profesionály. Na sponzorskou pozvánku si zahraje na Web.com Tour. V zámoří maximálně sledovaná sportovní událost již má své sázkové kurzy.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení