Články na téma: Web.com Tour

 • Steph Curry
  11

  Bleskovky

  Vsaďte si na krále NBA. Jde bojovat s golfovými profíky

  2. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Jeden z nejlepších basketbalistů současnosti Stephen Curry už ve čtvrtek nastoupí ke svému golfovému debutu mezi profesionály. Na sponzorskou pozvánku si zahraje na Web.com Tour. V zámoří maximálně sledovaná sportovní událost již má své sázkové kurzy.

 • Chesson Hadley
  12

  Bleskovky

  Ošklivý pláč šampiona, Hadley se vrací na hlavní scénu

  11. července 2017 – GolfExtra.cz

  Na golfu je vidět spousta emocí a pláč je jednou z nich. Může být pozitivní i negativní, ten v podání Chessona Hadleyho ale v neděli znamenal absolutní štěstí. I když sám jeho autor následně připustil, že to nebyl bůhvíjaký pohled.

 • Steph Curry
  13

  Bleskovky

  Hvězda NBA si zahraje Web.com Tour, někteří profíci zuří

  30. června 2017 – GolfExtra.cz

  V tomto roce dovedl své Golden State Warriors k vítězství v NBA, začátkem srpna si basketbalista Steph Curry vyzkouší, jak těžké to mají golfisté. Zúčastní se totiž Ellie Mae Classic na Web.com Tour. Nikoliv přitom pouze středečního Pro-Amu, ale hlavního turnaje!

 • Kedík
  14

  Bleskovky

  VIDEO: Vítězné pivko! Kedík hltal přímo z trofeje

  14. června 2017 – GolfExtra.cz

  Tomu říkáme oslava velkého golfového vítězství! Když Němec Stephan Jaeger vyhrál o víkendu turnaj Rust-Oleum Championship na Web.com Tour, jeho kedík se pořádně odvázal. Skleněnou trofej naplnil pivem a poté se v něm málem utopil.

 • Greg Eason
  15

  Bleskovky

  Frustrovaný Angličan vypustil páru. F**k you all, vzkázal

  27. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Začátek sezony 2017 nebude obdobím, na které bude Greg Eason jednou rád vzpomínat. Anglický účastník Web.com Tour hrál tak špatně, že si toho všimla i světová média. Když se mu konečně povedla runda pod par, pořádně to na svém Twitteru kritikům nandal.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení