Články na téma: Web.com Tour

 • Kedík
  11

  Bleskovky

  VIDEO: Vítězné pivko! Kedík hltal přímo z trofeje

  14. června 2017 – GolfExtra.cz

  Tomu říkáme oslava velkého golfového vítězství! Když Němec Stephan Jaeger vyhrál o víkendu turnaj Rust-Oleum Championship na Web.com Tour, jeho kedík se pořádně odvázal. Skleněnou trofej naplnil pivem a poté se v něm málem utopil.

 • Greg Eason
  12

  Bleskovky

  Frustrovaný Angličan vypustil páru. F**k you all, vzkázal

  27. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Začátek sezony 2017 nebude obdobím, na které bude Greg Eason jednou rád vzpomínat. Anglický účastník Web.com Tour hrál tak špatně, že si toho všimla i světová média. Když se mu konečně povedla runda pod par, pořádně to na svém Twitteru kritikům nandal.

 • Greg Eason
  13

  Bleskovky

  Nedávno ztratil 32 míčků, teď zahrál poslední jamku za 15 ran

  24. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Anglický profesionál Greg Eason neprožívá nejlepší vstup do nové sezony Web.com Tour. Na prvním turnaji na Bahamách poztrácel během dvou kol celkem 32 míčků, nyní potřeboval na závěr prvního kola dalšího bahamského turnaje na jednu jamku 15 ran...

 • Web.com Tour +11
  14

  Bleskovky

  Úlet na Web.com Tour: Cut na +11 i profík bez 32 míčků

  11. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Něco takového golfový svět dlouho nezažil. A na nižší zámořské Web.com Tour se něco podobného stalo vůbec poprvé. Úvodní turnaj nové sezony na Bahamách poznamenal brutální vítr, který vedl k několika doslova šíleným číslům.

 • Andrew Beef Johnston
  15

  Zprávy

  Hurikán odvál finále. Na PGA Tour míří Beef i hvězda Czech Masters

  6. října 2016 – GolfExtra.cz

  Na Haiti zabíjel, na Kubě pustošil, co mu přišlo do cesty. Hurikán Matthew, který nyní míří na Floridu, si nyní připsal i golfovou oběť. Pořadatelé kvůli němu zrušili finálový turnaj Web.com Tour. Známá je tak padesátka hráčů, kteří si příští rok zahrají na PGA Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení