Články na téma: WGC

 • Justin Thomas
  1

  Bleskovky

  Thomasovo přiznání: Možnost být jedničkou mě dostala

  27. března 2018 – GolfExtra.cz

  Nejlepší golfisté světa často přiznávají, že světový žebříček až tak neřeší. Důležitá jsou pro ně turnajová vítězství a s tím spojené trofeje. Jenže Justin Thomas se v minulém týdnu mohl stát vůbec poprvé v kariéře světovou jedničkou. A jeho hlava to nezvládla.

 • Bubba Watson
  2

  Zprávy

  Světovou jamkovku vyhrál Watson, myslí na Ryder Cup

  26. března 2018 – GolfExtra.cz

  Před pár měsíci chtěl s golfem praštit, nyní si Bubba Watson užívá návrat do záře golfových reflektorů. Dvojnásobný šampion Masters v neděli získal svůj 11. titul na PGA Tour v kariéře, když ovládl jamkovku ze série WGC. Ve finále přejel Kevina Kisnera 7&6.

 • Ian Poulter
  3

  Bleskovky

  Dvě rány pro Poultera: Debakl a žádné Masters

  25. března 2018 – GolfExtra.cz

  Nejprve se zdálo, že Ian Poulter prožije v sobotu v Texasu báječný den. V krásném osmifinálovém souboji na světové jamkovce porazil Louise Oosthuizena, což mu mělo zajistit start na Masters. Jenže se ukázalo, že to není pravda. A poté ještě schytal debakl ve čtvrtfinále.

 • Bubba Watson
  4

  Zprávy

  Američané vs. Švéd. Kdo vyhraje světovou jamkovku?

  25. března 2018 – GolfExtra.cz

  Je velmi pravděpodobné, že letošní světovou jamkovku ovládne Američan. Přesto je podle mnohých aktuálně největším favoritem na vítězství na WGC-Dell Technologies Match Play Švéd Alex Noren. Odolá v neděli v Texasu americké přesile, nebo ne?

 • Matt Kuchar
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Kuchar zničil svého soupeře, i díky hole-in-one

  24. března 2018 – GolfExtra.cz

  Měl to být napínavý souboj o postup do osmifinále WGC jamkovky, místo toho se duel Matta Kuchara s Rossem Fisherem změnil v jasné Američanovo vítězství. Kuchar k němu došel i díky trefenému esu, na které v jamkovce prakticky neexistuje odpověď.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení