1

Zprávy

Thomas si pohlídal vítězství. McIlroy finále v Ohiu nezvládl

6. srpna 2018 – haf

Před finálovým kolem byl Justin Thomas hlavním aspirantem na vítězství a to pro sebe na WGC-Bridgestone Invitational také nakonec urval. I když hlavně díky kolapsu svých největších pronásledovatelů, Rory McIlroy s Ianem Poulterem v neděli v Ohiu vyhořeli.

• Tiger Woods
    2

Zprávy

Woods už je v Ohiu v TOP 10. Vede trojice hvězd

4. srpna 2018 – pv

Další solidní kolo zahrál na WGC-Bridgestone Invitational Tiger Woods. V pátek zapsal v Akronu dvě rány pod par a posunul se o čtyři místa vzhůru, takže po 36 jamkách uzavírá první desítku pořadí. Na trojici vedoucích hráčů ztrácí pět ran.

3

Zprávy

Woods se v Ohiu drží nejlepších. Vede Poulter, Fowler je druhý

3. srpna 2018 – haf

Osmkrát zde vyhrál a po prvním kole může klidně snít o devátém triumfu. Tiger Woods začal na WGC-Bridgestone Invitational povedeným kolem za 66 ran (-4), po kterém dělí 14. příčku. Na lídra Iana Poultera ztrácí čtyři rány, skvěle začala ale většina hvězd.

4

Bleskovky

Thomasovo přiznání: Možnost být jedničkou mě dostala

27. března 2018 – GolfExtra.cz

Nejlepší golfisté světa často přiznávají, že světový žebříček až tak neřeší. Důležitá jsou pro ně turnajová vítězství a s tím spojené trofeje. Jenže Justin Thomas se v minulém týdnu mohl stát vůbec poprvé v kariéře světovou jedničkou. A jeho hlava to nezvládla.

• Bubba Watson
    5

Zprávy

Světovou jamkovku vyhrál Watson, myslí na Ryder Cup

26. března 2018 – GolfExtra.cz

Před pár měsíci chtěl s golfem praštit, nyní si Bubba Watson užívá návrat do záře golfových reflektorů. Dvojnásobný šampion Masters v neděli získal svůj 11. titul na PGA Tour v kariéře, když ovládl jamkovku ze série WGC. Ve finále přejel Kevina Kisnera 7&6.