Články na téma: WGC

 • Dustin Johnson
  6

  Zprávy

  V Mexiku je ve vedení DJ, Woods zaútočil a pronikl do TOP 10

  23. února 2019 – haf

  Na WGC-Mexico Championship, který se hraje na hřišti Chapultepec Golf Clubu, to hráčům létá díky řidšímu vzduchu o nějakých 10 až 15 metrů dál než obvykle. A kdo jiný by toho měl využít, než ranař Dustin Johnson, který se díky fenomenálnímu pátečnímu výkonu ujal vedení o dvě rány. A skvěle zahrál také Tiger Woods.

 • Bryson DeChambeau
  7

  Zprávy

  Další ničitel greenů, v Mexiku se neudržel DeChambeau

  22. února 2019 – haf

  Bryson DeChambaeu byl dosud znám především jako skvělý golfista, který ke hře přistupuje nesmírně věděcky a také ji hraje šnečím tempem. V posledních dvou týdnech ale ukazuje i svou další tvář. Cholerika, který občas neudrží nervy na uzdě.

 • Matt Kuchar
  8

  Bleskovky

  Kuchar se v Mexiku milionem vykoupil: Fanoušci byli skvělí

  22. února 2019 – haf

  Ještě před pár dny mu nejen Maxičané, ale i spousta golfových fanoušků po celém světě nemohla 'přijít na jméno'. Jenže pak se Matt Kuchar na poslední chvíli před startem WGC-Mexico Championship vykoupil a zdá se, že všechny křivdy jsou zapomenuty.

 • Rory McIlroy
  9

  Zprávy

  McIlroy jede na vlně a v Mexiku vede, Woods pouze v paru

  22. února 2019 – haf

  Velká jména se na WGC-Mexico Championship seřadila po prvním kole v čele leaderboardu. Vede Rory McIlroy, druhý je Dustin Johnson a třetí Justin Thomas s Mattem Kucharem. Tiger Woods, který začal dabláčem, mezi nimi ale chybí. První kolo došel pouze v paru.

 • Justin Rose
  10

  Bleskovky

  Rose trefil míček soupeře, oba pak skončily ve vodě

  28. října 2018 – haf

  Kuriózní situace se odehrála v závěru finálového kola WGC-HSBC Champions. Zatímco Xander Schauffele a Tony Finau bojovali v Šanghaji o vítězství, Justin Rose jim už pouze v závěrečném flightu sekundoval. A přesto do boje o titul sám nečekanou ranou promluvil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení