Články na téma: WGC

 • Badminton a golfisté
  6

  Bleskovky

  OBRAZEM: Nejlepší golfisté světa hráli badminton

  24. října 2018 – haf

  Vloni létali před WGC-HSBC Champions ve vzduchu samotní golfisté, tentokrát pouze badmintonový míček nad sítí. Speciální exhibice přímo před čínskou Obchodní komorou měla navnadit především domácí sportovní fanoušky na golfovou událost číslo 1 v regionu.

 • Justin Thomas
  7

  Zprávy

  Thomas si pohlídal vítězství. McIlroy finále v Ohiu nezvládl

  6. srpna 2018 – haf

  Před finálovým kolem byl Justin Thomas hlavním aspirantem na vítězství a to pro sebe na WGC-Bridgestone Invitational také nakonec urval. I když hlavně díky kolapsu svých největších pronásledovatelů, Rory McIlroy s Ianem Poulterem v neděli v Ohiu vyhořeli.

 • Tiger Woods
  8

  Zprávy

  Woods už je v Ohiu v TOP 10. Vede trojice hvězd

  4. srpna 2018 – pv

  Další solidní kolo zahrál na WGC-Bridgestone Invitational Tiger Woods. V pátek zapsal v Akronu dvě rány pod par a posunul se o čtyři místa vzhůru, takže po 36 jamkách uzavírá první desítku pořadí. Na trojici vedoucích hráčů ztrácí pět ran.

 • Tiger Woods
  9

  Zprávy

  Woods se v Ohiu drží nejlepších. Vede Poulter, Fowler je druhý

  3. srpna 2018 – haf

  Osmkrát zde vyhrál a po prvním kole může klidně snít o devátém triumfu. Tiger Woods začal na WGC-Bridgestone Invitational povedeným kolem za 66 ran (-4), po kterém dělí 14. příčku. Na lídra Iana Poultera ztrácí čtyři rány, skvěle začala ale většina hvězd.

 • Justin Thomas
  10

  Bleskovky

  Thomasovo přiznání: Možnost být jedničkou mě dostala

  27. března 2018 – GolfExtra.cz

  Nejlepší golfisté světa často přiznávají, že světový žebříček až tak neřeší. Důležitá jsou pro ně turnajová vítězství a s tím spojené trofeje. Jenže Justin Thomas se v minulém týdnu mohl stát vůbec poprvé v kariéře světovou jedničkou. A jeho hlava to nezvládla.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení