Články na téma: WGC

 • Dustin Johnson
  11

  Bleskovky

  Roseův návrat, Johnsonův zmar. Obojí se zapsalo do historie

  31. října 2017 – GolfExtra.cz

  Vítězství Justina Rose a finálový kolaps Dustina Johnsona v Šanghaji znamenal pro oba hráče zajímavý zápis do historie. Radovat se z něj bude ale pochopitelně jenom prvně jmenovaný Angličan, který se stal autorem třetího největšího comebacku na PGA Tour.

 • Shugo Imahira
  12

  Bleskovky

  Nestihl start a byl diskvalifikován. Přesto bral milion

  30. října 2017 – GolfExtra.cz

  Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Obvykle to tak platí a byl to případ i Shugo Imahiry, který nestihl svůj tee time třetího kola na WGC-HSBC Champions a z turnaje tak byl diskvalifikován. Jeho zklamání ale nebylo tak veliké, když se v pondělí podíval na své bankovní konto.

 • Justin Rose
  13

  Zprávy

  Šok! Kolaps Johnsona využil Rose, vyhrál poprvé od Ria

  29. října 2017 – GolfExtra.cz

  Tak to čekal málokdo! Dustin Johnson si kráčel na WGC-HSBC Champions pro jasné vítězství, jenže ve finálovém kole jeho hra naprosto zkolabovala, čehož využil Justin Rose.

 • Dustin Johnson
  14

  Zprávy

  DJ si jde v Číně pro titul, vytvořil si velký náskok

  28. října 2017 – GolfExtra.cz

  Vypadalo to na víkendový souboj dvou kamarádů Dustina Johnsona s Brooksem Koepkou, podle všeho ale jejich klání skončilo už po sobotě. DJ si totiž na WGC-HSBC Champions vytvořil po třetím kole náskok šesti ran, který by si měl v neděli pohlídat.

 • Brooks Koepka
  15

  Zprávy

  V Číně vede Koepka, září i vítěz Czech Masters

  26. října 2017 – GolfExtra.cz

  Poslední letošní akce WGC odstartovala ve čtvrtek v čínské Šanghaji. A nejlépe do turnaje HSBC Champions vstoupil letošní šampion US Open Brooks Koepka, který se v Sheshan International GC dostal osm ran pod par hřiště a vede o ránu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení