Články na téma: WGC

 • Bubba Watson
  11

  Zprávy

  Světovou jamkovku vyhrál Watson, myslí na Ryder Cup

  26. března 2018 – GolfExtra.cz

  Před pár měsíci chtěl s golfem praštit, nyní si Bubba Watson užívá návrat do záře golfových reflektorů. Dvojnásobný šampion Masters v neděli získal svůj 11. titul na PGA Tour v kariéře, když ovládl jamkovku ze série WGC. Ve finále přejel Kevina Kisnera 7&6.

 • Ian Poulter
  12

  Bleskovky

  Dvě rány pro Poultera: Debakl a žádné Masters

  25. března 2018 – GolfExtra.cz

  Nejprve se zdálo, že Ian Poulter prožije v sobotu v Texasu báječný den. V krásném osmifinálovém souboji na světové jamkovce porazil Louise Oosthuizena, což mu mělo zajistit start na Masters. Jenže se ukázalo, že to není pravda. A poté ještě schytal debakl ve čtvrtfinále.

 • Bubba Watson
  13

  Zprávy

  Američané vs. Švéd. Kdo vyhraje světovou jamkovku?

  25. března 2018 – GolfExtra.cz

  Je velmi pravděpodobné, že letošní světovou jamkovku ovládne Američan. Přesto je podle mnohých aktuálně největším favoritem na vítězství na WGC-Dell Technologies Match Play Švéd Alex Noren. Odolá v neděli v Texasu americké přesile, nebo ne?

 • Matt Kuchar
  14

  Bleskovky

  VIDEO: Kuchar zničil svého soupeře, i díky hole-in-one

  24. března 2018 – GolfExtra.cz

  Měl to být napínavý souboj o postup do osmifinále WGC jamkovky, místo toho se duel Matta Kuchara s Rossem Fisherem změnil v jasné Američanovo vítězství. Kuchar k němu došel i díky trefenému esu, na které v jamkovce prakticky neexistuje odpověď.

 • Dustin Johnson
  15

  Bleskovky

  DJ napálil drive dlouhý 489 yardů! Počítat se nebude

  24. března 2018 – GolfExtra.cz

  Nejspíše nejdelší drive v historii PGA Tour napálil v pátek v texaském Austinu Dustin Johnson. Jeho 489 yardů dlouhá rána ale nejen že v jeho duelu s Kevinem Kisnerem už nic neřešila, navíc ani nebude zapsána do historických tabulek zámořského okruhu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení