Články na téma: WGC

 • Dustin Johnson
  11

  Zprávy

  DJ, Rory a Lefty na úvod jamkovky padli, Suri překvapil

  22. března 2018 – GolfExtra.cz

  O několik překvapení se postarali nejlepší golfisté světa během úvodního dne WGC jamkovky? S nepořízenou v texaském Austinu odešli mimo jiné Dustin Johnson, Rory McIlroy nebo Phil Mickelson. Ostatní favorité ale většinou svou roli splnili, nebo remizovali.

 • WGC-Dell Match Play
  12

  Zprávy

  Bombové útoky v Austinu děsí i WGC jamkovku

  20. března 2018 – GolfExtra.cz

  Texaský Austin čelí bombovým útokům, které jsou podle policie dílem sériového útočníka. Za poslední týden spáchal již čtyři útoky, během nichž zemřeli dva lidé, naposledy došlo ke dvěma zraněním.

 • Dustin Johnson
  13

  Bleskovky

  Složení skupin pro WGC jamkovku, kdo s kým?

  20. března 2018 – GolfExtra.cz

  Druhý letošní turnaj ze série World Golf Championship čeká v tomto týdnu na nejlepší golfisty světa. V texaském Austinu hrají tradiční jamkovku, na které budou od středy do pátku probíhat boje ve skupinách. Jaké mají čtyřčlenné skupiny složení?

 • Phil Mickelson
  14

  Zprávy

  Má Mickelson protekci? Hatton po WGC zuřil

  16. března 2018 – GolfExtra.cz

  Nečekanou dohru má dva týdny staré vítězství Phila Mickelsona na WGC-Mexico Championship. Angličan Tyrrell Hatton totiž pro podcast Sky Sports prozradil příhodu z finálového kola, která mu pořádně hnula žlučí. A dodnes vlastně nechápe, co se na hřišti stalo.

 • Phil Mickelson
  15

  Zprávy

  Konec čekání! Phil Mickelson zvítězil v Mexiku

  5. března 2018 – GolfExtra.cz

  Čtyři a půl roku si musel počkat na svůj další titul. Ale stálo to za to! Phil Mickelson si v neděli na WGC-Mexico Championship vynutil play-off s Justinem Thomasem, aby ho následně hned na první jamce porazil. Raduje se tak poprvé od svého triumfu na The Open 2013.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení