Články na téma: WGC

 • Xander Schauffele
  11

  Zprávy

  Odplata za Ryder Cup! Schauffele v Číně ovládl HSBC Champions

  28. října 2018 – haf

  V neděli to byl v Šanghaji na WGC-HSBC Champions souboj tří hráčů o vítězství, ze kterého vyšel až po play off vítězně Xander Schauffele. A tak trochu se pomstil za letošní Ryder Cup, a to jak evropskému, tak vlastně i americkému týmu. Tentokrát se smál pouze on!

 • Thomas Pieters
  12

  Bleskovky

  VIDEO: Šampion Czech Masters dal parádní eso, neradoval se

  28. října 2018 – haf

  Thomas Pieters v Šanghaji neprožil ideální turnaj. A to i přesto, že ve druhém kole WGC-HSBC Champions zahrál fantastických 64 ran (-8) a v tom finálovém trefil báječné hole-in-one. Dokonce se zdálo, že z něj měl větší radost jeho parťák ve flightu Emiliano Grillo.

 • Tony Finau
  13

  Bleskovky

  Šestnáct jamek kraloval Rose, divoký závěr vrátil na špici Finaua

  27. října 2018 – haf

  Třetí kolo WGC-HSBC Champions dlouho patřilo obhájci titulu Justinu Roseovi, který ještě dvě jamky před koncem držel vedení dvou ran. Jenže divoký závěr ve finálovém flightu ovládl lídr po druhém kole Tony Finau, který se tak vrátil do vedení i před nedělním finále.

 • Patrick Reed
  14

  Zprávy

  Kapitán Amerika je zpátky a řádí v Číně, vede v Šanghaji

  25. října 2018 – haf

  Patrick Reed už podle všeho zapomněl na své nepovedené vystoupení na letošním Ryder Cupu. Při prvním startu od debaklu s Evropou ve francouzském Le Golf National totiž začal v čínské Šanghaji senzačním prvním kolem za 64 ran a se skóre -8 vede o dvě.

 • Badminton a golfisté
  15

  Bleskovky

  OBRAZEM: Nejlepší golfisté světa hráli badminton

  24. října 2018 – haf

  Vloni létali před WGC-HSBC Champions ve vzduchu samotní golfisté, tentokrát pouze badmintonový míček nad sítí. Speciální exhibice přímo před čínskou Obchodní komorou měla navnadit především domácí sportovní fanoušky na golfovou událost číslo 1 v regionu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení