Články na téma: WGC

 • Thomas Pieters
  16

  Zprávy

  Ve Firestonu vede Pieters, McIlroy si pochvaloval kedíka

  4. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  V den, kdy vyšlo najevo, že Thomas Pieters bude jednou z největších hvězd letošního D+D REAL Czech Masters, se belgický ranař uvedl parádním výkonem na letošním WGC-Bridgestone Invitational. Po prvním kole za -5 se ve Firestonu ujal dokonce vedení.

 • Dustin Johnson a Jon Rahm
  17

  Bleskovky

  VIDEO: To jsou BOMBY! DJ 388 metrů, Rahmbo dokonce 400!

  27. března 2017 – GolfExtra.cz

  Když jsme se začátkem minulého týdne po 375 metrů dlouhé ráně Roryho McIlroy na WGC jamkovce ptali, jestli uvidíme bombu dlouhou 400 metrů, tajně jsme v to doufali. Nakonec jsme se dočkali hned tří, z toho jedné v podání Jona Rahma ve finále s Dustinem Johnsonem.

 • Dustin Johnson
  18

  Zprávy

  DJ potvrdil svou dominanci, získal WGC Grand Slam

  27. března 2017 – GolfExtra.cz

  O tom, kdo je aktuálně nejlepším golfistou světa, není nejmenších pochyb. Dustin Johnson svou dominanci dokumentoval na WGC jamkovce, kterou jednoznačně ovládl a získal kariérní Grand Slam z akcí World Golf Championship. A to nedokázal ani Tiger Woods.

 • Ross Fisher
  19

  Bleskovky

  VIDEO: Rory, koukej! Angličan to napálil na 387 metrů

  24. března 2017 – GolfExtra.cz

  Tohle už je hodně za hranou! Když Rory McIlroy nabombil ve středu na WGC jamkovce svůj drive na pětiparové dvanáctce do vzdálenosti 410 yardů, tedy 375 metrů, nikdo nechápal. Stačil den a světová dvojka je v tomto (ne)čekaném longestu v texaském Austinu překonána.

 • Phil Mickelson
  20

  Zprávy

  McIlroy nehrál, ale je ze hry. DJ i Mickelson na jamkovce září

  24. března 2017 – GolfExtra.cz

  Už známe dva jisté postupující do vyřazovacích bojů letošní WGC jamkovky. Jedním z nich se ve čtvrtek stal i na úkor Roryho McIlroye Soren Kjeldsen, druhým je Alex Noren. Velmi blízko postupu do play-off jsou pak také americké hvězdy Dustin Johnson a Phil Mickelson.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení