Články na téma: WGC

 • Dustin Johnson
  21

  Zprávy

  DJ si jde v Číně pro titul, vytvořil si velký náskok

  28. října 2017 – GolfExtra.cz

  Vypadalo to na víkendový souboj dvou kamarádů Dustina Johnsona s Brooksem Koepkou, podle všeho ale jejich klání skončilo už po sobotě. DJ si totiž na WGC-HSBC Champions vytvořil po třetím kole náskok šesti ran, který by si měl v neděli pohlídat.

 • Brooks Koepka
  22

  Zprávy

  V Číně vede Koepka, září i vítěz Czech Masters

  26. října 2017 – GolfExtra.cz

  Poslední letošní akce WGC odstartovala ve čtvrtek v čínské Šanghaji. A nejlépe do turnaje HSBC Champions vstoupil letošní šampion US Open Brooks Koepka, který se v Sheshan International GC dostal osm ran pod par hřiště a vede o ránu.

 • Hideki Matsuyama
  23

  Zprávy

  Pieters vedení neudržel, Matsuyama smetl všechny

  7. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Japonec Hideki Matsuyama dominantním způsobem ovládl WGC-Bridgestone Invitational. Do posledního kola šel se ztrátou dvou ran, ale nakonec vyhrál o pět úderů, když zahrál rundu na fantastických 61 ran (-9). Thomas Pieters zahrál o 10 více, což stačilo na čtvrté místo.

 • Thomas Pieters
  24

  Zprávy

  Pieters stále míjí fairwaye, opět se ale ve Firestonu ujal vedení

  6. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Být ve statistice trefování fairwayí poslední z celého startovního pole, to vás nepředurčuje k velkým výsledkům. Thomas Pieters se ale v tomto týdnu na WGC-Bridgestone Invitational rozhodl postavit logice a i přes tragické výkony z týčka před finále dělí vedení.

 • Swafford
  25

  Bleskovky

  VIDEO: Firestone viděl eso ze 195 metrů, vede Walker

  5. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Většina amatérů by si na tu vzdálenost musela vzít driver. Ne tak profesionálové. A tak Hudson Swafford vzal během druhého kola WGC-Bridgestone Invitational na tříparové patnáctce do ruky delší železo a poslal míček ze 195 metrů přímo do jamky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení