Články na téma: WGC

 • Ross Fisher
  21

  Bleskovky

  VIDEO: Rory, koukej! Angličan to napálil na 387 metrů

  24. března 2017 – GolfExtra.cz

  Tohle už je hodně za hranou! Když Rory McIlroy nabombil ve středu na WGC jamkovce svůj drive na pětiparové dvanáctce do vzdálenosti 410 yardů, tedy 375 metrů, nikdo nechápal. Stačil den a světová dvojka je v tomto (ne)čekaném longestu v texaském Austinu překonána.

 • Phil Mickelson
  22

  Zprávy

  McIlroy nehrál, ale je ze hry. DJ i Mickelson na jamkovce září

  24. března 2017 – GolfExtra.cz

  Už známe dva jisté postupující do vyřazovacích bojů letošní WGC jamkovky. Jedním z nich se ve čtvrtek stal i na úkor Roryho McIlroye Soren Kjeldsen, druhým je Alex Noren. Velmi blízko postupu do play-off jsou pak také americké hvězdy Dustin Johnson a Phil Mickelson.

 • Jason Day
  23

  Zprávy

  Day v slzách odstoupil z jamkovky, jak si vedli favorité?

  23. března 2017 – GolfExtra.cz

  Už první den letošní WGC jamkovky nabídl emoce, které ve zbytku týdne jen těžko něco překoná. V případě odstoupení Jasona Daye totiž nešlo o golf, ale o osobní život. Jeho matka totiž bojuje s rakovinou a v pátek jde na operaci.

 • Dustin Johnson
  24

  Bleskovky

  Poslední WGC, které nevyhrál. Zlomí DJ trápení na jamkovce?

  22. března 2017 – GolfExtra.cz

  Pouze Tiger Woods vyhrál více akcí pod hlavičkou World Golf Championship, než Dustin Johnson. V tomto týdnu pak DJ dostane šanci zkompletovat tento malý "grand slam" v Texasu, kde se hraje jamkovka. Poslední WGC podnik, který ještě nevyhrál.

 • Justin Thomas
  25

  Bleskovky

  Justin Thomas pod palbou kritiky, ozvali se i Rory a Rickie

  6. března 2017 – GolfExtra.cz

  Justin Thomas se ve finálovém kole Mexico Championship trápil. Hlavně na úvodní devítce to bylo od trojnásobného šampiona PGA Tour z této sezony hodně špatné. Frustrace pak vyvrcholila na odpališti jedenácté jamky, kde Thomas silně zatáhl svůj drive a za míčkem letěla i hůl, která málem skončila mezi fanoušky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení