28. února 2021 – haf

  Hráči plánují v neděli ukázat podporu Tigeru Woodsovi. Jak?

  Patrick Reed

  Tiger Woods bude v neděli na WGC-Workday Championship přítomen. Alespoň obrazně. Někteří hráči totiž plánují ukázat podporu golfové legendě po její vážné autonehodě tím, že si obléknou Tigerovu typickou nedělní červeno-černou kombinaci.

  Celý článek

  28. února 2021 – haf

  Nelly Korda už vede! Naváže na vítězství sestry Jessicy?

  Nelly Korda

  Není vůbec nereálné, že LPGA letos po dvou turnajích nebude znát jiné jméno šampionky, než je Korda. Poté, co Jessica vyhrála úvodní Turnaj šampionek, je to tentokrát Nelly, kdo je před finálovým kolem nejblíže vítězství na akci Gainbridge LPGA. Vede totiž o ránu.

  Celý článek

  27. února 2021 – haf

  Hovland mohl myslet na titul, quadruple bogey ale řeklo NE!

  Viktor Hovland

  To se jen tak nevidí. Viktor Hovland hrál během druhého kola WGC-Workday Championship báječný golf a dotahoval se na samou špici leaderboardu. Jenže pak přišla poslední jamka jeho kola, kterou byla devítka, a neuvěřitelné quadruple bogey na závěr dne.

  Celý článek

  27. února 2021 – haf

  Nelly Korda drží na LPGA druhé místo, v TOP 10 je také Jessica

  Nelly Korda

  Skvěle rozehraný turnaj Gainbridge LPGA mají před víkendem sestry Kordovy! Lépe je na tom mladší Nelly, která po druhém kole stejně jako po tom prvním drží druhé místo. V pátek si ale výrazně polepšila také Jessica, která se posunula už do elitní desítky pořadí.

  Celý článek

  26. února 2021 – haf

  VIDEO: Rory a JT měli 100 pokusů na hole-in-one. Dali ho?

  Rory McIlroy

  European Tour přišla s další zajímavou golfovou výzvou. Poté, co v minulosti doslova deptala hráče tím, že jim dala 500 pokusů na zahrání hole-in-one, přišla tentokrát s něčím podobným. Rory McIlroy a Justin Thomas dostali dohromady 100 pokusů na to, zahrát eso.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení