5. června 2020 – haf

  Stenson chce Ryder Cup hlavně hrát, klidně bez fanoušků

  Henrik Stenson

  Už za necelé čtyři měsíce se má konat letošní Ryder Cup. O tom, zda se skutečně tradiční golfová bitva mezi Evropou a Spojenými státy letos uskuteční, se má rozhodnout v nejbližších týdnech. Henrik Stenson věří, že tomu tak bude. Ať už s fanoušky, nebo bez nich.

  Celý článek

  4. června 2020 – haf

  10 birdie, 2 eagly a skóre 59 (-14) bylo na světě. Kdo ho zahrál?

  Sam Horsfield

  Něco takového ještě nikdy nezažila jak PGA Tour, tak European Tour. Výsledek 59 sice ano, ale zahrát ho na hřišti s parem 73? Právě to se před pár dny povedlo na Floridě Samu Horsfieldovi, hráči evropské série. Jasně, bylo to v tréninku, ale i tak je to báječný výsledek.

  Celý článek

  3. června 2020 – haf

  PGA Tour oznámila nový turnaj, bude u něho Nicklaus?

  Muirfield Village

  Očekávané se stalo skutečností. PGA Tour velmi rychle nahradila pro letošek zrušený John Deere Classic jiným turnajem. Ten se přitom bude konat v polovině července v Muirfield Village, kde se o týden později uskuteční také prestižní The Memorial Jacka Nicklause.

  Celý článek

  3. června 2020 – haf

  Woods promluvil o nepokojích v USA. Nechce požáry, ale vzdělání

  Tiger Woods

  Spojené státy prožívají období obřích nepokojů poté, co během policejního zákroku zemřel George Floyd. Jedná se o další případ černošské oběti policejní brutality, ke které se nyní vyjadřují mimo jiné i zástupci golfového světa. Potichu nemohl zůstat ani Tiger Woods.

  Celý článek

  2. června 2020 – haf

  VIDEO: Nejšílenější golfová výzva, jakou jste viděli

  Jake Adams

  Jsme zvyklí na internetu potkávat nejrůznější ztřeštěnosti, ale tohle je zatím naprostý... mládež před deseti lety by řekla STROP! Americký komik a vášnivý golfista Jake Adams si řekl, že by mohlo být fajn celý jeden měsíc každý den odpálit míček a pak skočit do vody.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení