24. října 2021 – haf

Lieser si na Mallorce na závěr polepšil, první titul slaví Winther

Ondřej Lieser

To nejlepší si Ondřej Lieser nechal na Mallorca Golf Open na závěr. Ve finálovém kole dalšího turnaje European Tour zahrál i díky eaglu za 68 ran (-2) a s celkovým skóre dvě pod si polepšil na konečnou dělenou 45. příčku. Premiérové vítězství na okruhu slaví Dán Jeff Winther.

Celý článek

Ko vyhrála domácí BMW Championship a sesadí Nelly z trůnu

Jin Young Ko

Báječnou neděli prožila na BMW Ladies Championship korejská profesionálka Jin Young Ko. Nejen že díky skvělému výkonu domácí turnaj na první jamce play-off vyhrála, ale k tomu si připsala jubilejní 200. korejské vítězství na okruhu LPGA a v pondělí se znovu stane světovou jedničkou, když z trůn sesadí Nelly Kordu.

Celý článek

Další razie v Číně odhalila další tisíce padělaných golfových holí

Golfové hole

Golfový průmysl musí řešit pokračující problém s paděláním golfového vybavení. Zvyšující se obliba golfu především v asijských zemích a také krize a dlouhé dodací lhůty způsobené pandemií koronaviru černému trhu s padělky nahrávají do karet.

Celý článek

23. října 2021 – haf

Sam Ryder

Zahrát eagle, to je vždy důvod k oslavě. Tedy, jak ukázalo třetí kolo ZOZO Championship, skoro vždy. Sam Ryder se sice v sobotu loučil eaglem na pětiparové osmnáctce, ale z hlavy se mu nemohla dostat myšlenka, že vlastně o ránu přišel. Tak blízko byl albatrossu!

Celý článek

22. října 2021 – ak

Skvělé loučení: Váňová čtvrtá, Napoleaová devátá. Lieser dal cut

Šideri Váňová

Finálový turnaj LET Access Series se dvěma českým hráčkám, které prošly cutem povedl. Šideri Váňová obsadila dělené 4. místo a Kristýna Napoleaová na 9. pozici. To Ondřej Lieser musel až do závěru druhého kola turnaje Mallorca Golf Open čekat, zda projde cutem.