9. července 2020 – haf

  Češi začali na ET v Rakousku parem, čeká je boj o cut

  Stanislav Matuš

  Jak Stanislav Matuš, tak Ondřej Lieser odstartovali Austrian Open kolem v paru. Na společné akci European Tour a Challenge Tour jim patří po 1. kole dělené 66. místo, v pátek je tak oba čeká boj o cut.

  Celý článek

  9. července 2020 – haf

  Evropští hráči budou o Ryder Cup bojovat až v roce 2021

  Ryder Cup Evropa

  Kvalifikace evropského týmu pro nadcházející Ryder Cup, který se ve Whistling Straits uskuteční nově až v příštím roce, šla na několik měsíců k ledu. Znovu se rozběhne až začátkem roku 2021, doposud nasbírané body však hráčům zůstanou.

  Celý článek

  8. července 2020 – haf

  VIDEO: 102letý stařík se pořád dokáže na golfu vytočit

  stařík

  Jasně, golf je zábava. Ale to jen do té doby, než nastoupí totální frustrace. Třeba když pokazíte pátý odpal z týčka v řadě, škrtnete třetí jamku za sebou nebo nedáte metrák do eaglu. A je jedno, jestli vám je dvacet, nebo 102 let. Emoce jsou emoce.

  Celý článek

  7. července 2020 – haf

  Lidí s COVID-19 stále přibývá, bez fanoušků bude i Memorial

  Memorial Tournament

  Měla to být první akce, na kterou po restartu PGA Tour zavítají fanoušci. Nakonec však ani slavný The Memorial v příštím týdnu nenabídne hráčům alespoň nějakou atmosféru. Vedení série na poslední chvíli rozhodlo o tom, že také turnaj Jacka Nicklause v Muirfield Village se bude hrát v komorní atmosféře.

  Celý článek

  6. července 2020 – haf

  Dcera fotbalisty Sionka slaví vítězství mezi golfovými kadetkami

  Klára Sionková

  Že to Kláře Sionkové, dceři bývalého fotbalového reprezentanta Libora Sionka, půjde na trávě, to se tak nějak s ohledem na geny dalo čekat. Místo fotbalových trávníků však odmala brázdí golfové fairwaye a musí se nechat, že sportovní talent po otci nezapře.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení