17. září 2020 – haf

  McIlroy už vyměnil první pleny. Jsem na to pyšný, směje se

  Rory McIlroy

  Rory McIlroy prožívá jedno z nejlepších životních období a tentokrát to není díky golfu. Jako novopečený otec dcerky Poppy Kennedy najednou řeší jiné problémy, než kontrolované draw nebo délku ran. V tomto týdnu se ale na 120. US Open vrací do práce.

  Celý článek

  17. září 2020 – haf

  Flighty pro US Open. S kým půjde Woods nebo Mickelson?

  US Open 2020

  Letošní US Open je konečně tady! Tradičně nejtěžší test ve světě golfu nastaví hřiště Winged Foot, které se může těšit na ty nejlepší hráče světa. A fanoušci stále pouze u televizních obrazovek také. Jaké flighty nás ve čtvrtek a pátek budou na Golf Channelu bavit?

  Celý článek

  16. září 2020 – haf

  Babnik vede turnaj LETAS na Zbraslavi, čtvrtá je Kousková

  Pia Babnik

  Jak to tak vypadá, talentovaná Slovinka Pia Babnik přijela do Česka vyhrát další turnaj. Na Amundi Czech Ladies Challenge po prvním kole vede, když se ve středu dostala na Zbraslavi pět ran pod par hřiště. Z mnoha domácích hráček je na tom nejlépe čtvrtá Sára Kousková.

  Celý článek

  15. září 2020 – haf

  Lieser vyhrál slovenské Open na Penati, bral čtvrt milionu

  Ondřej Lieser

  Ondřej Lieser si připsal v roce 2020 další zajímavý zářez. Turnaj Penati Slovak Open Championship sice není po sportovní stránce ničím až tak výjimečný, ale o to zajímavější si připravil pro vítěze prize money. Na nejlepšího hráče čekalo rovných 10 000 eur, v přepočtu více jak 250 000 korun. A pro ty si došel právě Lieser.

  Celý článek

  15. září 2020 – haf

  DJ se stal hráčem roku na PGA Tour, Scheffler nováčkem

  Dustin Johnson

  Ještě před měsícem a půl byste si nejspíše ťukali na čelo, kdyby vám někdo řekl, že se Dustin Johnson stane hráčem roku na PGA Tour. Nyní je to ale naprosto jednoznačné. DJ našel ztracenou formu a prožil jedno z nejlepších golfových období svého života.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení