22. října 2020 – haf

  ZOZO Championship bude bez Scotta, má koronavirus

  Adam Scott

  Další golfová hvězda má koronavirus. Už patnáctým hráčem PGA Tour, který byl pozitivně testován na COVID-19, je Adam Scott. Na poslední chvíli se kvůli tomu musí odhlásit z turnaje ZOZO Championship, který se v tomto týdnu koná v kalifornském Sherwood Country Clubu.

  Celý článek

  21. října 2020 – haf

  European Tour přidává dva turnaje, hrát se bude v JAR

  Joburg Open

  Vedení European Tour přidalo v aktuální sezoně výrazně poznamená pandemií koronaviru COVID-19 do svého kalendáře ještě dva turnaje. V druhé polovině listopadu se mohou hráči po slavném Masters těšit na dvě akce v Jihoafrické republice.

  Celý článek

  20. října 2020 – haf

  Turnaj Woodse na Bahamách byl kvůli pandemii letos zrušen

  Tiger Woods a Henrik Stenson

  Pokud jste se jako každý rok těšili na tradiční turnaj Tigera Woodse na Bahamách, máte smůlu. Letošní Hero World Challenge totiž byla kvůli pandemii karonaviru COVID-19 zrušena.

  Celý článek

  19. října 2020 – haf

  Jiří Zuska slaví první titul v USA, domácí akci dominoval

  Jiří Zuska

  Jiří Zuska si o víkendu připsal svůj první zámořský univerzitní titul. Jednoznačně ovládl akci University of Louisville GCAA Amateur, která se se hrála na domovském hřišti jeho univerzity v Louisville.

  Celý článek

  18. října 2020 – haf

  Otaegui odolal anglickým atakům a slaví ve Skotsku třetí titul

  Adrian Otaegui

  Nedělní odpoledne se na Scottish Championship proměnilo v anglický útok na španělského býka. Byl neúspěšný. Adrian Otaegui se nejprve dostal na úvodní devítce do vedení, které na té druhé držel a postupem času navyšoval. Se skóre -23 vyhrál o čtyři rány.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení