18. října 2020 – haf

  Otaegui odolal anglickým atakům a slaví ve Skotsku třetí titul

  Adrian Otaegui

  Nedělní odpoledne se na Scottish Championship proměnilo v anglický útok na španělského býka. Byl neúspěšný. Adrian Otaegui se nejprve dostal na úvodní devítce do vedení, které na té druhé držel a postupem času navyšoval. Se skóre -23 vyhrál o čtyři rány.

  Celý článek

  18. října 2020 – haf

  Mickelson odehrál za den 36 jamek, ztrácí tři rány na lídra

  Phil Mickelson

  V souboj leváků se podle všeho promění bitva o titul na dalším turnaj PGA Tour Champions ve Virginii. Na Dominion Energy Charity Classic vede před finálovým kolem Mike Weir o tři rány před Philem Mickelsonem. Hráči na děleném třetím místě ztrácejí už ran pět.

  Celý článek

  17. října 2020 – haf

  Poulter si užívá Vegas bez Vegas, také díky svým kalhotám

  Ian Poulter

  Hráči PGA Tour tráví už druhý týden v Las Vegas, příliš zábavy mimo golfové hřiště si ale užít nemohou. Kvůli pandemii koronaviru COVID-19 zejí místní kasina prázdnotou, a tak se Ian Poulter rozhodl bavit sebe i další hráče jinak. Svými kalhotami.

  Celý článek

  16. října 2020 – haf

  VIDEO: Kameraman hodil záda při rozhovoru během přenosu

  Kameraman European Tour

  Rozhovory přímo během turnajových kol jsou na European Tour příjemným zpestřením přímých přenosů. A tentokrát to během prvního kola Scottish Championship platilo do puntíku. Během povídání s Marcem Warrenem si totiž doslova "ustlal" kameraman.

  Celý článek

  15. října 2020 – haf

  Inspirace Brysonem. Také Rory McIlroy se snaží prodloužit

  Rory McIlroy

  Rory McIlroy dlouho patřil během své kariéry k hráčům, kteří určovali trend hry z týčka, především co se týče délky ran. V posledních letech ale zaostává za některými americkými ranaři, letos pak jako prakticky celý svět za Brysonem DeChambeauem. Teď to chce změnit.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení