29. června 2020 – haf

  Mickelson bude dělat oblečení s bombastickým názvem. Jakým?

  Phil Mickelson

  Phil Mickelson sice v minulém týdnu svůj 45. titul na PGA Tour nepřidal, přesto si podle všeho udělal radost. Začátkem týdne totiž jeho spolčenost zažádala o ochranou známku na název "HIT BOMBS", kterou chce využít při výrobě oblečení.

  Celý článek

  28. června 2020 – haf

  DJ hrál jen samá birdie: Šanci jsem měl na každé jamce

  Dustin Johnson

  Byl to jeden z těch dnů, které obyčejný golfista nikdy nezažije. Ale i pro ty nejlepší profesionály na světě jsou výjimečné. Dustin Johnson zahrál v sobotu jedno ze svých nejlepších kol v kariéře, díky kterému si v neděli zahraje na Travelers Championship o titul.

  Celý článek

  27. června 2020 – haf

  DeChambeau nepřestává udivovat, ohromuje i McIlroye

  Bryson DeChambeau

  Ještě donedávna patřil právě Rory McIlroy mezi golfisty za prototyp 'vyrýsovaného' hráče. V posledních týdnech ale i on najednou vypadal na hřišti jako střízlík. Často se totiž potkává s Brysonem DeChambeau, který, jak to tak vypadá, pálí stále dál a dál.

  Celý článek

  26. června 2020 – haf

  Turnaj profesionálů na Kácově ovládl amatér Hrubý

  Petr Hrubý

  Druhý turnaj letošní sezony Czech PGA Tour ovládl talentovaný amatér Petr Hrubý. Ten za sebou nechal v pátek na Kácově všechny profesionály a došel si pro vítězství na Wiesner-Hager Trophy 2020. Se skóre -6 vyhrál o dvě rány před Filipem Mrůzkem.

  Celý článek

  26. června 2020 – haf

  Golfová amatérská šampionka si zahraje s muži, nemá kde hrát

  Gabriela Ruffels

  Jedna z nejlepších golfových amatérek současnosti, Australanka Gabriela Ruffels, se koncem července zapíše do historie. Aktuální šampionka US Woman’s Amateur bude další ženou, která se na té nejvyšší úrovni střetne na ostří hole s muži.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení