3. března 2017 – GolfExtra.cz

  Björk v JAR udržel vedení. Dědek si polepšil o dvě rány

  Scott Jamieson

  Alexander Björk se udržel včele Tshwane Open v jihoafrické Pretorii. Spolu s ním je ve vedení dalšího podniku European Tour Scott Jamieson. Jednu ránu ztrácí James Morrison. Za ním jsou srovnaní tři Jihoafričané. Petr Dědek junior skončil na 150. místě s výsledkem +14.

  Celý článek

  3. března 2017 – GolfExtra.cz

  Buď přijmete ženy, nebo na OH zapomeňte, slyšeli v Japonsku

  Olympijský golf

  Bez skandálů to s golfem na olympijských hrách asi nepůjde. Z turnaje v Riu se loni řada hvězd odhlásila a hřiště nyní podle všeho krachuje, bez problémů to ale nevypadá ani s dějištěm pro turnaj v roce 2020. Japonský Kasumigaseki Golf Clubu možná přijde o jeho pořádání.

  Celý článek

  3. března 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková pomáhala! Dětem předala 86 766 korun

  Klára Spilková

  Symbolický šek na 86 766 korun, které už předtím připutovaly na konto Dětského domova, předala nejlepší česká golfistka Klára Spilková obyvatelům zařízení v osadě Racek u Benešova, v čele s ředitelkou Hanou Urbanovou.

  Celý článek

  2. března 2017 – GolfExtra.cz

  Podpora krásné Češky funguje, Porteous na domácí akci vede

  Haydn Porteous

  Po horším vstupu do nové sezony European Tour se Jihoafričan Haydn Porteous začíná rozehrávat. A svůj podíl na tom dost možná má i pohoda v soukromí, když ho na turnajích v jeho domovině doprovází i česká přítelkyně Daniela Vágnerová. Aktuálně Porteous dělí po úvodním kole Tshwane Open první příčku.

  Celý článek

  2. března 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Jak vypadá mexický fotbalový komentář při golfu?

  Komentář

  Mexiko není pro akce PGA Tour neznámá destinace, ale až v tomto týdnu se zde hraje opravdu velký turnaj. Do Mexico City totiž zavítala poprvé akce WGC, která se sem přesunula z floridského Doralu, a to si zaslouží speciální mediální prezentaci. Cílenou i mimo golfový svět.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení