11. září 2020 – haf

  Daly prozradil, že má rakovinu. Věří v zázrak

  John Daly

  S šokující informací přišel ve středu americký golfový rebel John Daly. Ten v rozhovoru pro zámořský Golf Channel prozradil, že mu doktoři diagnostikovali rakovinu močového měchýře.

  Celý článek

  10. září 2020 – haf

  Šance pro ostatní, Koepka se odhlásil z US Open

  Brooks Koepka

  V posledních třech letech byl postrachem hráčů na US Open, když ho za tu dobu dokázal porazit pouze loni Gary Woodland. Letos to ale nejlepší golfisté světa na jednom z majorů budou mít lehčí. Brooks Koepka se z akce ve Winged Foot v příštím týdnu odhlásil.

  Celý článek

  9. září 2020 – haf

  Cafourek poskočil na PGT na čtvrté místo, čtyři Češi dali cut

  Jan Cafourek

  Dvě vyrovnaná kola posunula po středě Jana Cafourka na Haugschlag NÖ Open na dělené čtvrté místo, když s celkovým skóre -9 ztrácí na první příčku pět ran. Cutem v Rakousku prošli celkem čtyři Češi.

  Celý článek

  9. září 2020 – haf

  OBRAZEM: DJ slavil svůj triumf i s Paulinou, o kolik zbohatl?

  Paulina Gretzky

  Paulina Gretzky už se na golfu neobjevuje po boku svého snoubence Dustina Johnsona tak často, jako v minulosti. V pondělí ale udělala výjimku. Aby také ne, když její partner vyhrál poprvé v kariéře FedEx Cup a do společné domácnosti přinesl 15 milionů dolarů.

  Celý článek

  8. září 2020 – haf

  Kořínek je na Pro Golf Tour druhý! V TOP 10 je také Cafourek

  Aleš Kořínek

  Pokud by si chtěl Aleš Kořínek splnit svůj sen a získat letos na Pro Golf Tour kartu na Challenge Tour, má už jedinou šanci - vyhrát oba dva zbývající turnaje. Na tom předposledním v rakouském Haugschlagu ale začal skvěle a po prvním kole je dělený druhý.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení