8. října 2020 – haf

  Proměna Augusty během pár dní. Už se před Masters zelená

  Augusta National

  Ještě koncem září vypadalo hřiště v Augustě, alespoň z ptačí perspektivy, jako právě zorané pole. Jen o pár dní později už se ale posvátné golfové místo opět zelená. Aby také ne, vždyť za měsíc, v polovině listopadu, se zde bude konat slavné Masters.

  Celý článek

  8. října 2020 – haf

  Mickelsona čeká druhý start mezi veterány. Dokáže to, co Furyk?

  Phil Mickelson

  Při svém prvním startu na PGA Tour Champions si Phil Mickelson hned připsal vítězství. Povedlo se mu to koncem srpna na Charles Schwab Series at Ozarks National a nyní se pokusí zopakovat triumf i na svém druhém turnaji na okruhu pro hráče starší 50 let.

  Celý článek

  7. října 2020 – haf

  VIDEO: Neuvěřitelná One Club Challenge. Kdo ji vyhrál?

  Matt Wallace

  Ještě než v minulém týdnu odstartovalo ASI Scottish Open, sešli se na čtyřparu 13. jamky Bernd Wiesberger, Matt Wallace a Marc Warren, aby se utkali v zajímavé One Club Challenge. Každý měl odehrát jamku pouze jednou holí, když se losovalo z driveru, putteru a 9-železo.

  Celý článek

  7. října 2020 – haf

  Finau má koronavirus. Musí vynechat akci v Las Vegas

  Tony Finau

  Jako by neměl dost problémů už bez toho. Tony Finau čelí žalobě, kdy po něm jeho bývalý podporovatel chce vysoudit 16 milionů dolarů. Teď navíc musel nastoupit do karantény, protože byl pozitivně testován na koronavirus COVID-19. Vynechá tak turnaj v Las Vegas.

  Celý článek

  6. října 2020 – GolfExtra.cz

  Finále série učících profíků pro Skopového, celkově slaví Nič

  Petr Nič

  Devátý ročník Czech Pro-Am Teaching Tour vyvrcholil na Černém Mostě, kde se i přes nepříznivou zdravotní situaci v zemi podařilo uskutečnit tradiční finálový turnaj. Ten potvrdil letošní celkové vítězství Petra Niče v hlavní kategorii.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení