11. října 2016 – GolfExtra.cz

  První z novinek startuje. Jak sledovat noční Hero Challenge

  Noční golf

  Velký den čeká European Tour. Poprvé nabídne fanouškům novinku ve svém programu. V rámci British Masters se koná večerní Hero Challenge a ve hře budou i známá jména jako Luke Donald, Andy Sullivan nebo Andrew ‘Beef’ Johnston.

  Celý článek

  11. října 2016 – GolfExtra.cz

  Tiger měl pocit, že jeho hra není dobrá, tvrdí Woodsův přítel

  Tiger Woods a Notah Begay

  Vše se připravovalo na návrat legendy. Spekulovalo se, jakou bude mít formu, i s kým bude hrát ve flightu. Tiger Woods ale nakonec dal letošnímu Safeway Open vale. Jeho přítel a někdejší spoluhráč Notah Begay III si myslí, že rozhodlo Tigerovo sebehodnocení.

  Celý článek

  11. října 2016 – GolfExtra.cz

  Woodsovo odstoupení bude mít na turnaj velký dopad, ví Miller

  Johnny Miller

  Ta zpráva zaskočila úplně všechny. Tiger Woods na poslední chvíli odvolal svůj návrat ke golfu a zrušil svůj start v tomto týdnu na Safeway Open. I podle hostitele akce v kalifornském městě Napa bude mít tento krok na turnaj velký dopad. Samozřejmě negativní.

  Celý článek

  10. října 2016 – GolfExtra.cz

  Novinka na Nicklausově golfovém hřišti. Protiraketová obrana!

  Jack Nicklaus

  S něčím takovým Jack Nicklaus, když navrhoval hřiště Lotte Skyhill Seongju Country Clubu, nepočítal. Jenže třaskavá situace na korejském poloostrově rozhodla a nejspíše nejde jinak, přímo na golfovém hřišti tak bude umístěna protiraketová obrana.

  Celý článek

  10. října 2016 – GolfExtra.cz

  Mistři mistrů pro rok 2016: Tereza Vavrušková a Vojta Dostál

  Vojtěch Dostál a Tereza Vavrušková

  Už podvanácté se sešli mistři a mistryně českých klubů na tradičním Tipsport Poháru Mistrů golfových klubů České republiky. Z třetího vítězství, když předchozí dvě přišly v letech 2008 a 2009, se na Konopišti radovala Tereza Vavrušková, mezi muži obhájil svůj loňský triumf Vojtěch Dostál.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení