16. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Tentokrát bez fanfár, Friesz i Valášek hrají na Gecku nad par

  Peter Valášek

  V aktuální sezoně Gecko Tour řádí slovenští profesionálové jako Černá ruka, aktuální turnaj na hřišti Atalaya jim ale nevychází. Po prvním kole je Peter Valášek na skóre +5, Jan Friesz dokonce na dvojnásobném počtu ran nad par. Z Čechů tentokrát nikdo nehraje.

  Celý článek

  16. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Jako v Praze! Daly opět klepal na nebeskou bránu

  John Daly

  John Daly je jednoduše showman. Dokazuje to na každé nejen golfové akci, kam dorazí. My jsme se o tom mohli přesvědčit loni na D+D REAL Czech Masters a další šanci dostaneme letos. O uplynulém víkendu to Long John rozbalil s kytarou na Floridě.

  Celý článek

  16. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  McIlroy musí za doktory, jeho start v Abú Zabí je ohrožen

  Rory McIlroy

  V neděli sice v play-off bojoval na BMW SA Open o vítězství, jinak to ale pro Roryho McIlroye bezproblémový týden v Jižní Africe nebyl. Před druhým kolem ho tak bolelo v horní části zad, že dokonce zvažoval, že z turnaje odstoupí. O co jde, by měla ukázat pondělní magnetická rezonance.

  Celý článek

  15. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Centimetry od slávy. Magických 59 Kisner těsně nevyrovnal

  Kevin Kisner

  Magická padesát devítka málem padla na Sony Open podruhé. Ve čtvrtek se na tento výsledek v počtu ran v jednom kole dostal ve Waialae Country Clubu Justin Thomas. V sobotu od něj dělily centimetry Kevina Kisnera.

  Celý článek

  15. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Neskutečná rána. Nováček drivoval železem 277 metrů

  Jordan Smith

  Jordan Smith je nováčkem European Tour, proto toho o něm zatím moc nevíme. Jeho největším úspěchem je jeho loňské první místo v moneylistu Challenge Tour, evropské druhé ligy. Tím si získal kartu o patro výš. S jistotou už ale o něm můžeme tvrdit, že umí trefit míček opravdu daleko.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení