23. září 2016 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Psí golf! Čtyřnozí mazlíčci s bagem a holemi

  Psí golf

  Vzít psa na golf, to není nic až tak úplně neobvyklého. Proč ne, když máte svého čtyřnohého miláčka vychovaného a nebude běhat po hřišti a honit míčky ostatních hráčů. Aby ale psi hráli golf, to už musí být jejich páníček skutečně "golfový pacient".

  Celý článek

  23. září 2016 – GolfExtra.cz

  Druhé kolo Čechům na MS v Mexiku nevyšlo, nejlepší byl Novák

  Vítek Novák

  Nepovedený den za sebou mají Češi na mistrovství světa družstev v Mexiku. Ani jeden z trojice Vítek Novák (na snímku), Šimon Zach a Matyáš Zapletal nepokořil na hřišti Iberostar Playa Paraiso par, což v celkových počtech znamenalo propad do páté desítky.

  Celý článek

  22. září 2016 – GolfExtra.cz

  Hole nemění. TaylorMade si pojistil nejlepší hráče světa

  Dustin Johnson a Jason Day

  Aktuální světová jednička i dvojka budou i v dalších letech hrát s holemi TaylorMade. Společnost si totiž pojistila jako své hlavní golfové tváře Australana Jasona Daye a Američana Dustina Johnsona. Otázkou zůstává, v čem budou oba hrát.

  Celý článek

  22. září 2016 – GolfExtra.cz

  Další inovace European Tour! Noční souboj na jednu jamku

  Noční golf

  European Tour se svými novinkami nekončí. Poté, co před pár dny oznámila nový formát golfového turnaje, který se uskuteční už příští rok v únoru v australském Perthu, přichází s další inovací, kterou chce přitáhnout více lidí ke golfu. A to už během British Masters!

  Celý článek

  22. září 2016 – GolfExtra.cz

  Z Čechů byl na úvod MS v Mexiku nejlepší Zach, jsou dělení 27.

  Šimon Zach

  Jako jediný se na úvod týmového mistrovství světa v Mexiku dostal z Čechů pod par Šimon Zach. Společně se svými dvěma parťáky Matyášem Zapletalem a Vítkem Novákem jsou po prvním kole na děleném 27. místě. Nejlépe jsou na tom Skotové.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení