30. září 2016 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Fanoušek obral Rose. Skvělým puttem získal 100 dolarů

  Ryder Cup

  Jen pár hodin po prohlášení bratra Dannyho Willetta Evropané poznávají, že američtí fanoušci nemusí být jen uřvaní a neschopní. Jeden divák během tréninku evropského týmu vyhrál 100 dolarů, které dal do banku Justin Rose. Stačilo mu proměnit putt.

  Celý článek

  30. září 2016 – GolfExtra.cz

  Hvězdy Czech Masters vyzvou DJe, McIlroy s Leftym a Fowlerem

  Rickie Fowler a Phil Mickelson

  Tak a je to tady. Dva roky čekání jsou u konce, už za pár hodin odstartuje 41. ročník slavného Ryder Cupu. A známé jsou dvojice pro úvodní dopolední foursomy. V Hazeltine proti sobě nastoupí mimo jiné Rory McIlroy a Rickie Fowler.

  Celý článek

  29. září 2016 – GolfExtra.cz

  Na Kaskádě začal Grand Finále nejlépe Mrůzek

  Filip Mrůzek

  Letošní Czech PGA Tour bude po tomto víkendu minulostí. Jako již tradičně vyvrcholí její sezona na brňěnské Kaskádě, kde se hraje SurGal Clinic Grand Finále. Po prvním kole je na tom nejlépe ze všech Filip Mrůzek, který se dostal šest ran pod par hřiště.

  Celý článek

  29. září 2016 – GolfExtra.cz

  DJ králem sezony podle PGA of America, druhý skončil Day

  Dustin Johnson

  Jako první určila Dustina Johnsona Hráčem roku zámořská PGA od America. Americký ranař zvítězil jednoznačně, získal celkem 90 bodů, což je o 25 více, než druhý Jason Day. Dá se předpokládat, že se letos nejedná o poslední podobné ocenění pro DJe.

  Celý článek

  29. září 2016 – GolfExtra.cz

  Tiger a Phil dominují týmové šatně, prozradil americký kapitán

  Tiger Woods a Phil Mickelson

  Formálním šéfem amerického týmu je sice kapitán Davis Love III, v týmové šatně má ale v tomto ohledu zdatnou konkurenci. Není se čemu divit, že všichni vzhlížejí k TIgeru Woodsovi s Philem Mickelsonem, kteří prý jasně ovládli dění v šatně.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení