8. září 2020 – GolfExtra.cz

  Ničův vítězný hattrick. Sezona je výborná, přiznává

  Petr Nič

  Potřetí na letošní Czech Pro-Am Teaching Tour a podruhé v Berouně slaví vítězství Petr Nič. Ten během jednokolové akce ani jednou nezaváhal a už se nemůže dočkat finále série na Černém Mostě.

  Celý článek

  7. září 2020 – haf

  Spilkovou čeká extrémní vedro, kedíci budou jezdit v buggy

  LPGA buggy

  Na hráčky čeká v tomto týdnu na LPGA doslova peklo. A vůbec tím nemyslíme fakt, že se bude hrát druhý major sezony ANA Inspiration. I když vlastně ano, ale jde především o to, kde se bude hrát. Bude to v kalifornské poušti, kde teploty atakují neuvěřitelná čísla.

  Celý článek

  7. září 2020 – haf

  VIDEO: Bunker shot roku? Morikawa zahrál zázračnou ránu

  Collin Morikawa

  Colin Morikawa měl mít na úvodní devítce 3. kola Tour Championship problémy a čistě reálně měly nastat už na první jamce, ve které skončil po ráně do greenu v těžké pozici v greenovém bunkeru. On ale místo toho zahrál po naprosto senzační ráně na úvod svého kola birdie.

  Celý článek

  6. září 2020 – haf

  Americký vítězný den v Evropě, Kaymer opět selhal

  John Catlin

  Martin Kaymer šel v druhém týdnu po sobě ve finálovém flightu turnaje European Tour, své zkušenosti ale opět nepřetavil ve vítězství. Z toho se ve španělské Valderramě radoval Američan John Catlin, jeho krajan Tyler Koivisto pak uspěl při svém debutu na Challenge Tour.

  Celý článek

  5. září 2020 – haf

  Rahm už se dotáhl na Johnsona, přiblížil se i McIlroy

  Rahm a DJ

  Náskok dvou ran, který měl Dustin Johnson ještě před startem TOUR Championship, je fuč. Hned v prvním kole finálového turnaje play-off FedEx Cupu ho stáhl Jon Rahm, který tak v East Lake s Johnsonem dělí vedení. Na dostřel se drží také Justin Thomas a Rory McIlroy.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení