28. září 2020 – haf

  Cafourek na finále Pro Golf Tour chvíli vedl, je dělený osmý

  Jan Cafourek

  Naprosto fantasticky rozehrál letošní finále Pro Golf Tour český profesionál Jan Cafourek. Ten byl v průběhu prvního kola Castanea Resort Championship 2020 se skóre -7 na prvním místě, pak ale zahrál tři bogey a s mínus čtyřmi dělí prozatím osmou příčku.

  Celý článek

  26. září 2020 – haf

  Na druhé jamce ho bodl sršeň. Výsledek? Vedení na PGA Tour!

  Hudson Swafford

  Kde komu by podobný zážitek zkazil den, velmi pravděpodobně by to znamenalo konec golfové rundy. Hudson Swafford se ale takovou maličkostí, jako je bodnutí od sršně, rozhodit nenechal a po druhém kole se dokonce ujal vedení na dalším turnaji PGA Tour.

  Celý článek

  25. září 2020 – haf

  VIDEO: Harrington využil pravidel, odstranil obří padlou větev

  Padriag Harrington

  Pádraig Harrington se dostal během prvního kola Dubai Duty Free Irish Open do nepříjemné situace, když se svým míčkem skončil na kraji lesa. V nápřahu mu přitom vadila velká větev stromu, tedy až do té doby, než zjistil, že se jedná o volný přírodní předmět.

  Celý článek

  25. září 2020 – haf

  Tiger Woods potvrdil svůj další start, kde bude hrát?

  Tiger Woods

  Tiger Woods odtajnil své další plány. Ještě než bude obhajovat svůj loňský titul na Masters, střihne si jinou obhajobu. Koncem října vyrazí na Zozo Championship, které se však nebude hrát v Japonsku, ale v kalifornském Sherwood Country Club.

  Celý článek

  24. září 2020 – haf

  OBRAZEM: První veřejné hřiště, které navrhl Tiger Woods

  Big Cedar Lodge

  Tiger Woods už skrze svou společnost TGR Design navrhl několik hřišť, nyní ale slavnostně otevřel svůj první "veřejný" počin. Jedná se o hřiště Payne'sValley v resortu Big Cedar Lodge v Missouri.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení