10. června 2016 – GolfExtra.cz

  Útok na cut nepřišel, víkend v Evropě bude bez Čechů

  Jan Cafourek

  Snil o víkendových kolech, nakonec se ale Aleš Kořínek loučí s turnajem European Tour v Rakousku už po druhém dni. Ke čtvrtečním +3 totiž přidal dalších 11 ran nad par. Nedařilo se ani českým golfistům na Challenge Tour v Belgii. Také oni si v sobotu nezahrají.

  Celý článek

  10. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Woods vypadl z desítky nejbohatších sportovců, vládne Mickelson

  Tiger Woods

  Na konci července to budou už tři roky od chvíle, kdy se naposledy radoval z turnajového vítězství. Přesto Phil Mickelson zůstává nejlépe placeným golfistou planety. Z desítky nejodměňovanějších sportovců světa podle časopisu Forbes naopak poprvé po dvaceti letech vypadl Tiger Woods.

  Celý článek

  10. června 2016 – GolfExtra.cz

  DJ pokračuje ve své jízdě, nezastavila ho voda ani hloupé bogey

  Dustin Johnson

  Dustin Johnson má báječnou formu, což potvrzuje hned v úvodu FedEx St. Jude Classic. A to i přes to, že samotný start nebyl úplně podle jeho představ. Přesto je po prvním kole se skóre -4 na děleném čtvrtém místě, jen ránu za těmi nejlepšími.

  Celý článek

  10. června 2016 – GolfExtra.cz

  Birdie na závěr náladu nezlepšilo. Spilková hrála na úvod za +9

  Klára Spilková

  Říká se, že konec dobrý, všechno dobré. V případě Kláry Spilkové to však v 1. kole na KPMG Women’s PGA Championship úplně neplatilo. Až by se chtělo říci - konec dobrý, jinak ale všechno špatně. Nejlepší Češka zahrála 1. kolo za +9 a je na děleném 129. místě.

  Celý článek

  9. června 2016 – GolfExtra.cz

  Kořínek pokazil v Rakousku závěr, Cafourek začal v Belgii v paru

  Aleš Kořínek

  Stále ve hře o cut jsou po čtvrtečních prvních kolech Aleš Kořínek s Janem Cafourkem. Kořínek začal Lyoness Open v rámci European Tour za +3 (T87), Cafourek KPMG Trophy z Challenge Tour v paru (T83). Ostatním českým hráčům se nedařilo.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení