• Kvalifikace Czech Masters
  56

  Zprávy

  Uzávěrka nejen pro kvalifikaci Czech Masters! Poslední šanci mají hráči v úterý

  18. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Už v příštím týdnu vypuknou na pražské Zbraslavi boje o karty na D+D REAL Czech Masters a také dva turnaje Challenge Tour, které Relmost v Česku pořádá. V úterý pak mají profesionální hráči poslední šanci se do třídenní kvalifikace (24.-26. dubna) přihlásit.

 • Roman Šebrle
  57

  Zprávy

  Czech Masters chce hrát i Šebrle, zájem o kvalifikaci je z celé Evropy i USA

  1. března 2017 – Honza Fait

  Vypadá to, že na konci dubna vypukne na Zbraslavi pořádná golfová řež o karty na turnaje European Tour a Challenge Tour. Kvalifikační turnaje, které pořádá Relmost, promotér největších golfových akcí u nás, se plní, k čemuž napomohlo i dodatečně přidané prize money ve výši 250 000 korun. Zájem přichází prakticky z celého golfového světa.

 • Zbraslav
  58

  Zprávy

  Kvalifikaci o Czech Masters okoření čtvrtmilionové prize money

  27. února 2017 – GolfExtra.cz

  Nejen lukrativní karty na největší turnaje u nás, ale i pořádný balík peněz bude ve hře koncem dubna na Zbraslavi. V hráči vyhledávané kvalifikaci se tak nebude hrát jen o starty na D+D REAL Czech Masters, Czech Challenge a Prague Golf Challenge, ale i o 250 000 korun.

 • Czech Masters
  59

  Zprávy

  Všichni čeští profíci mají šanci na Czech Masters, Lieser už se hlásí

  8. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Až do tohoto roku byl start českých hráčů na domácích turnajích European Tour a Challenge Tour pouze v rukách Petra Dědka, který coby šéf Relmostu rozdával pozvánky. Od příštího roku to bude jiné, jak na D+D REAL Czech Masters, Czech Challenge a nově také Prague Challenge si může uhrát start úplně každý. Díky kvalifikaci.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení