• Stanislav Matuš
  6

  Zprávy

  Matuš na Kaskádě pod prášky atakoval TOP 10, vyhrál McGowan

  26. května 2019 – haf

  Další skvělý výsledek zaznamenal na Challenge Tour Stanislav Matuš, který na osmém ročníku D+D REAL Czech Challenge obsadil se skóre -8 samostatné 14. místo. Z vítězství se na brněnské Kaskádě radoval Angličan Ross McGowan, který zahrál ještě o deset ran lépe.

 • Filip Mrůzek
  7

  Zprávy

  Těžší Kaskáda. Hráče více trápí, ale ti si ji užívají

  25. května 2019 – Honza Fait

  Čeští golfisté v tomto týdnu na Kaskádě velkou výhodu domácího prostředí nemají. Hřiště sice znají, ale v naprosto odlišném nastavení, než v jakém bylo přichystáno na turnaj Challenge Tour. Rozhodně si ale nestěžují, naopak. Kaskáda sklízí komplimenty ze všech stran.

 • Matyáš Zapletal
  8

  Zprávy

  Zapletal zazářil, ale dal si i facku. Budu díky ní silnější, věří

  25. května 2019 – Honza Fait

  Do turnaje Challenge Tour nevstoupil amatér Matyáš Zapletal ideálně, v pátek si však připsal druhý nejlepší český výsledek z úvodních dvou kol a nakonec byl od cutu vzdálen jen dvě rány. Ty poztrácel především v prvním kole kvůli jednomu špatnému rozhodnutí.

 • Michal Pospíšil
  9

  Zprávy

  PARÁDA! Na Challenge Tour na Kaskádě dali cut čtyři Češi

  24. května 2019 – haf

  Hned čtyři čeští golfisté si zahrají na D+D REAL Czech Challenge také o víkendu. Cutem na akci Challenge Tour na Kaskádě prošli Filip Mrůzek, Stanislav Matuš, Petr Gál a Michal Pospíšil. Jedná se o vyrovnání druhého největšího počtu Čechů v cutu na Challenge Tour v historii.

 • Filip Mrůzek
  10

  Zprávy

  Mrůzek dal v klidu cut, Gál se málem vyřadil pomalou hrou

  24. května 2019 – pv

  Už po dohrání dopoledních flightů bylo jasné, že Česko bude mít na druhém letošním domácím turnaji Challenge Tour o víkendu minimálně dvojnásobné zastoupení než před dvěma týdny na Zbraslavi, kdy postoupil pouze Stanislav Matuš. Na D+D REAL Challenge na Kaskádě vybojovali cut Filip Mrůzek i Petr Gál.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení