• Stanislav Matuš
  11

  Zprávy

  Matuš vykročil za dalším cutem. Večer si dá relax u hokeje

  23. května 2019 – Petr Vlček

  Velice solidně v chladných a větrných podmínkách rozehrál D+D REAL Czech Challenge na Kaskádě Stanislav Matuš. Úvodním kolem v paru, po kterém byl průběžně ve třetí desítce pořadí, si připravil solidní pozici vzhledem k pátečnímu cutu a věří, že ve druhém kole se mu zadaří především na greenech ještě lépe.

 • 12 na Kaskádě
  12

  Bleskovky

  Kaskáda na týden změnila svůj par, kdo vyhraje pivo na rok?

  22. května 2019 – haf

  Nestává se příliš často, aby se na turnajích Challenge Tour hrálo ze žlutých odpališť. Na Kaskádě k tomu v tomto týdnu ale na jedné jamce dojde. Hráčům to ale situaci rozhodně neulehčí, spíše naopak. Ze skórovacího pětiparu se totiž stane těžší čtyyřpar a celkový par hřiště tak byl ponížen z tradičních 72 na 71 ran.

 • Jan Cafourek
  13

  Bleskovky

  Tee timy Čechů a Slováků pro akci Challenge Tour na Kaskádě

  22. května 2019 – haf

  Do druhého letošního českého turnaje Challenge Tour vstoupí už ve čtvrtek 14 českých a dva slovenští golfisté. Už nyní je známé, v kolik a z jakého odpaliště na D+D REAL Czech Challenge na brněnské Kaskádě odstartují. Najděte s námi tee time vašeho favorita!

 • Filip Jakubčík
  14

  Zprávy

  V 15 letech na Challenge Tour: Vůbec nevím, co mám čekat

  21. května 2019 – Honza Fait

  Bude nejméně zkušeným českým hráčem na letošní D+D REAL Czech Challenge, nervozitu ale necítí. Stále ještě 15letý amatér Filip Jakubčík se na svou premiéru na Challenge Tour těší, i když přiznává, že vůbec netuší, co ho čeká. Jedno je ale jisté, bude to zkouška.

 • Michal Pospíšil
  15

  Bleskovky

  Na Kaskádě si zahrají i Pospíšil a nejlepší slovenský amatér

  20. května 2019 – haf

  Celkem 14 Čechů a dva Slováci si tento týden zahrají D+D REAL Czech Challenge na Kaskádě. Na poslední chvíli byli do startovní listiny dopsáni český profík Michal Pospíšil a slovenský amatér Pavol Mach.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení