• Matyáš Zapletal
  16

  Bleskovky

  ČGF nominovala na Challenge Tour na Kaskádě tři amatéry

  17. května 2019 – haf

  Počet českých jmen ve startovní listině D+D REAL Czech Challenge, která se v příštím týdnu uskuteční premiérově na brněnské Kaskádě, stoupl na třináct. Již dříve oznámenou desítku domácích hráčů doplnili tři amatéři, které nominovala Česká golfová federace.

 • Aleš Kořínek
  17

  Zprávy

  Známe jména 10 Čechů pro turnaj Challenge Tour na Kaskádě

  15. května 2019 – haf

  Jen dva týdny po Prague Golf Challenge, která se konala v minulém týdnu na Zbraslavi, se v tom příštím uskuteční premiérově na brněnské Kaskádě turnaj D+D REAL Czech Challenge. Už nyní na něm má jistotu startu deset český hráčů - 7 profesionálů a 3 amatéři.

 • Filip Mrůzek
  18

  Zprávy

  Známe jména deseti Čechů pro Prague Golf Challenge

  1. května 2019 – pv

  Turnaj Prague Golf Challenge, který se hraje již příští týden na Zbraslavi, se tradičně neobejde bez početného domácího zastoupení, které ozdobí již tak nadupanou startovní listinu. Na prvním ze tří turnajů Challenge Tour pořádaných Relmostem se objeví hned deset českých hráčů.

 • Czech Challenge
  19

  Zprávy

  Challenge Tour odhalila kalendář turnajů, Relmost jich pořádá nejvíce

  26. února 2019 – haf

  Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, ale i další čeští hráči, kteří budou na Challenge Tour startovat díky pozvánkám, si mohou plánovat svůj kalendář. Druhá evropská liga totiž zveřejnila seznam turnajů, které letos golfistům nabídne. Hned tři z nich pořádá Relmost.

 • Penati
  20

  Zprávy

  Challenge Tour se bude hrát na Kaskádě, vrací se slovenské Penati

  6. prosince 2018 – haf

  Vůbec poprvé v historii bude promotérská společnost Relmost pořádat během jediného roku hned čtyři turnaje pod hlavičkou European Tour. Vedle už šestého ročníku D+D REAL Czech Masters to totiž v roce 2019 budou i tři turnaje Challenge Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení