• Minkyu Kim
  21

  Zprávy

  Korejec se na Kuňce zapsal do historie, chyby mu pomáhaly

  28. května 2018 – Honza Fait

  Pod Kunětickou horou se v uplynulém týdnu psala golfová historie. A to nejen tím, že na D+D REAL Czech Challenge vůbec poprvé dalo cut pět českých hráčů. Světový význam má zápis vítěze - Minkyu Kim se v neděli stal vůbec nejmladším evropských šampionem v dějinách.

 • Filip Mrůzek
  22

  Zprávy

  Nejlepší Češi na Kuňce byli Mrůzek a Zach, vyhrál 17letý Korejec

  27. května 2018 – Honza Fait

  Filip Mrůzek doufal v lepší nedělní výkon, Šimon Zach si naopak těžko mohl představit lepší. Ve finále to pro oba dva znamenalo na D+D REAL Czech Challenge se skóre -7 dělené 25. místo. Z vítězství se na Kunětické Hoře radoval teprve 17letý Korejec Minkyu Kim (-20).

 • Aleš Kořínek
  23

  Zprávy

  Velký český golfový den! Na Kuňce dalo cut PĚT Čechů

  25. května 2018 – Honza Fait

  Tak tohle ještě český golf nepamatuje! Na sedmém ročníku turnaje D+D REAL Czech Challenge dalo hned pět domácích hráčů cut. O víkendu si pod Kunětickou horou zahrají Filip Mrůzek, Aleš Kořínek, Jan Cafourek, Daniel Suchan a amatér Šimon Zach.

 • Czech Challenge
  24

  Zprávy

  OBRAZEM: Krásné ženy na Challenge Tour na Kuňce

  25. května 2018 – GolfExtra.cz

  Turnaj Challenge Tour na Kunětické Hoře, to není pouze přehlídka prvotřídních světových golfistů, ale také krásných žen. Letošní ročník D+D REAL Czech Challenge není výjimkou.

 • Czech Challenge
  25

  Zprávy

  Potvrzeno! V kalendáři Challenge Tour je 2x Česko i majory

  19. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Celkem 23 zemí se v roce 2017 podělí o 29 turnajů Challenge Tour. Dalších pět turnajů bude do žebříčku série započítáno z European Tour včetně dvou majorů - US Open a The Open. V Česku se série zastaví dvakrát, na Kunětické Hoře a na Zbraslavi.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení