• Shane Lowry, The Open
  1

  Zprávy

  Kdo měl přijet na Czech Masters? Vítěz The Open a bývalé světové jedničky

  30. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  V polovině března se rozhodlo o odložení Czech Masters na příští rok. Oznámení promotérské společnosti přišlo v době, kdy se rozjela omezení v souvislosti s koronavirovou pandemii. Tou dobou už byl hotový seznam hvězd, které mohly v srpnu dorazit.

 • Nick Faldo
  2

  Bleskovky

  Faldo chce zakázat týčkování, aby se zkrátily drivy

  29. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Legendární anglický golfista Nick Faldo se pustil do boje proti dlouhým drivům. Navrhuje hned dva způsoby, jak je zkrátit. Zmenšit hlavu driverů a zakázat týčkování.

 • The Open Championship
  3

  Bleskovky

  Konec nadějí. The Open 2020 bylo definitivně zrušeno

  6. dubna 2020 – haf

  Spekulovalo se o tom už minulý týden, ale to ještě R&A ve svém prohlášení zvěsti o zrušení letošního The Open nepřímo vyvracela. Nyní ale sama vydala prohlášení, že se kvůli celosvětové pandemii koronaviru COVID-19 bude hrát v Royal St George’s až v příštím roce.

 • The Open
  4

  Bleskovky

  Kde se bude hrát The Open 2023? Bude to dárek ke 100 letům

  26. února 2020 – pv

  Sto let poté, co se ve slavném golfovém klubu v Ayrshire konalo poprvé The Open, zavítá nejstarší major turnaj na světě opět do Royal Troon. Celkově se na linksovém hřišti na jihozápadním pobřeží Skotska bude hrát už podesáté.

 • Abel Gallegos
  5

  Zprávy

  Sedmnáctileté talenty vyrazily za slávou. Každý svou cestou

  23. ledna 2020 – pv

  Každý si jde svou vlastní cestou, cíl mají však oba stejný. Oba sedmnáctiletí mladíci netouží po ničem jiném, než se stát v budoucnu hvězdou světového golfu. Abel Gallegos je zatím amatér, ale už se může těšit na Masters a The Open. Jean Bekirian už má za sebou své první vítězství jako profesionál.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení