• Casey Martin a Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Spoluhráč Tigera přišel o nohu ale nesmutní. Bude hrát dál

  19. října 2021 – pv

  V důsledku dlouhodobého zdravotního stavu si nechal Casey Martin amputovat nohu. Jak informoval jeho bratr, operace byla úspěšná. Bývalý spoluhráč Tigera Woodse ze Stanfordu a pozdější hráč PGA Tour, nyní hlavní kouč University of Oregon, prý bude hrát golf dál.

 • Tiger Woods a Henrik Stenson
  2

  Bleskovky

  Woods zlákal na Bahamy elitu. Jen dva nejlepší mu řekli ne

  19. října 2021 – pv

  Opravdu parádní startovní pole se na začátku prosince na Bahamách představí na turnaji Tigera Woodse Hero World Challenge. Neoficiální podnik v kalendáři PGA Tour, který se loni nehrál kvůli pandemii Covid-19, si přijede zahrát 15 z 20 nejlepších hráčů světa.

 • Ahmad Rashad a Kristoffer Broberg
  3

  Zprávy

  V 71 letech trefil eso na European Tour. Hned se chlubil Woodsovi

  3. října 2021 – pv

  Bývalá hvězda NFL Ahmad Rashad dosáhl ve svém sportovním i následném profesním životě mnoha úspěchů, ale až v 71 letech se mu povedl ten bezpochyby úplně největší – dal eso v golfu na Kingsbarns v rámci týmové soutěže na Alfred Dunhill Links Championship.

 • Tiger Woods a Steve Stricker
  4

  Zprávy

  Woods pomohl týmu USA v Ryder Cupu na dálku. Jak? Z gauče

  26. září 2021 – ak

  Tiger Woods letos ve Whistling Straits chybí. Stále se dává dohromady po únorové těžké autohavárii, nicméně několik hráčů amerického týmu přiznalo, že jim vítěz patnácti majorů a dlouholetá světová jednička pomohl nejen ke skvělému vstupu do bitvy o Ryder Cup.

 • Brooks Koepka Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Koepka věří, že v majorech dostihne Tigera. Možná i Nicklause

  19. září 2021 – haf

  Brooks Koepka sice vyhrál svůj poslední major před dvěma lety, přesto věří, že v budoucnosti může dostihnout v počtu vyhraných grandslamů Tiger Woodse. Ten jich má na svém kontě 15, Koepka zatím "jen" čtyři. Historické maximum drží Jack Nicklaus s 18 tituly.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení