• Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Woods na hřišti trpěl. Po kole za 79 ran z majoru odstoupil

  22. května 2022 – haf

  Tiger Woods se třetím kolem na letošním PGA Championship protrápil. A to jak herně, tak fyzicky. Hned po dohrání přitom připustil, že do finálové rundy ani nenastoupí, což o pár hodin později oznámil. Nedělní vyvrcholení druhého majoru sezony tak už bude bez něho.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Woods se na PGA Championship zachránil a dal cut, další velká jména končí

  21. května 2022 – haf

  Nevypadalo to s ním dobře. Tiger Woods byl po prvním kola za +4 v těžké pozici. Když navíc v tom druhém zahrál v úvodu druhé devítky dabláče, byl mimo pozice zajišťující postup do víkendu. Woods ale finiš zvládl a finálová kola si v Southern Hills zahraje. Ve vedení je v polovině druhého letošního majoru Will Zalatoris.

 • Tiger Woods a Rory McIlroy
  3

  Zprávy

  McIlroy pálil bomby a na majoru vede. Woodse trápí zraněná noha

  20. května 2022 – pv

  V Southern Hills začal letošní druhý major PGA Championship. První kolo nejlépe sedlo Rorymu McIlroyovi (65 ran, -5), který vede o jednu ránu. Tiger Woods se při svém druhém letošním vystoupení trápil se zraněnou nohou a po prvním kole za +4 je na děleném 99. místě.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Flight snů! Woods začne druhý major s McIlroyem a Spiethem

  18. května 2022 – pv

  Čekání na druhý letošní major je téměř u konce. Nebo, chcete-li, čekání na další start Tigera Woodse. Tomu přidělili organizátoři pro první dvě kola opravdu skvělou společnost, kterou tvoří dva favorité Rory McIlroy a Jordan Spieth.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Jsem od Masters silnější, vzkázal Woods před majorem

  16. května 2022 – ak

  Vše nasvědčuje tomu, že Tigerovi Woodsovi nestojí nic v cestě druhému letošnímu startu. Vítěz patnácti majorů odehrál tréninkové kolo v Southern Hills, dějišti druhého majoru roku PGA Championship, prohodil pár slov s médii a prozradil, že prý je zase o kus silnější.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení