• Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Spilková i Woods se trápili, jsou (před)poslední

  23. října 2020 – haf

  Pokud patříte mezi ty golfové fanoušky, kteří drží palce Kláře Spilkové a Tigeru Woodsovi, tak jste si čtvrteční pozdní večer a noc příliš neužili. Woods vstoupil do turnaj ZOZO Championship jako obhájce kolem za 76 ran (+4) a je předposlední, Spilková je pak po výsledku 80 ran (+8) na Drive On Championship dokonce na posledním místě.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Tigera Woodse čeká obhajoba, získá rekordní 83. titul?

  21. října 2020 – haf

  Poprvé od minutého cutu na US Open se fanouškům ukáže Tiger Woods v oficiálním turnaji PGA Tour. V tomto týdnu bude obhajovat titul na ZOZO Championship a zdá se, že na lepší místě by o svůj rekordní 83. titul na PGA Tour usilovat ani nemohl.

 • Tiger Woods a Henrik Stenson
  3

  Bleskovky

  Turnaj Woodse na Bahamách byl kvůli pandemii letos zrušen

  20. října 2020 – haf

  Pokud jste se jako každý rok těšili na tradiční turnaj Tigera Woodse na Bahamách, máte smůlu. Letošní Hero World Challenge totiž byla kvůli pandemii karonaviru COVID-19 zrušena.

 • putter Tiger Woods
  4

  Bleskovky

  Rekordní suma! Za kolik se prodal náhradní putter Woodse?

  29. září 2020 – haf

  Tiger Woods překonal další rekord, i když tentokrát na tom neměl v danou chvíli příliš velký podíl. O víkendu byl v aukci prodán jeho záložní putter Scotty Cameron Newport 2 za neuvěřitelných 154 928 dolarů, což je nejvyšší suma, jaká kdy byla za putter zaplacena.

 • Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Tiger Woods potvrdil svůj další start, kde bude hrát?

  25. září 2020 – haf

  Tiger Woods odtajnil své další plány. Ještě než bude obhajovat svůj loňský titul na Masters, střihne si jinou obhajobu. Koncem října vyrazí na Zozo Championship, které se však nebude hrát v Japonsku, ale v kalifornském Sherwood Country Club.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení