• Tiger Woods
  1

  Bleskovky

  Tiger Woods řekl ne své účasti na US Open. V jaké mohl být roli?

  16. června 2021 – ak

  Tiger Woods se stále zotavuje po únorové těžké autohavárii. Přesto se mohl objevit v Torrey Pines, v dějišti 121. US Open, letošního třetího majoru sezony. V jaké roli? Na hřišti bohužel ještě ani náhodou, ale vítěz patnácti majorů dostal nabídku na roli televizního komentátora.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Tiger Woods: Bolí to víc, než cokoliv, co jsem zatím zažil

  28. května 2021 – ak

  Od únorové autohavárie se Tiger Woods omezil jen na strohé vzkazy na sociálních sítích, občas přidal i nějakou fotografii, ale teď konečně poprvé i promluvil. A náprava vážných zranění není žádnou selankou. Rehabilitace je podle vítěze 15 majorů hodně bolestivá.

 • Tiger Woods a Luna Perrone
  3

  Bleskovky

  Zůstaň silná! Tiger povzbudil dívku bojující s rakovinou

  25. května 2021 – pv

  Mladá dívka žijící stejně jako Tiger Woods v Jupiteru na Floridě se setkala s jednou z největších sportovních postav současnosti. A to jen čistě náhodou tak, že na něj narazila v parku. Navzdory tomu, že setkání nebylo připravené, nebo možná právě proto, byla Woodsova reakce o to srdečnější.

 • Phil Mickelson a Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Woods mezi prvními gratulanty: Philův triumf je inspirativní

  24. května 2021 – ak

  Jakkoliv byly jejich vztahy v minulosti složité, po senzačním triumfu 50letého Phila Mickelsona v Kiawah Island byl vítěz patnácti majorů Tiger Woods mezi prvními gratulanty. Triumf golfového veterána označil za inspirativní. Hold šampiónovi vzdaly i další hvězdy.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Bonusový program PGA Tour jako šance, jak poděkovat Woodsovi

  27. dubna 2021 – pv

  Když PGA Tour minulý týden ohlásila nový projekt Player Impact Program, v rámci něhož rozdělí 10 nejpopulárnějším hráčům podle stanovených měřítek 40 milionů dolarů, vyvolala tato zpráva rozporuplné reakce a mnoho otázek. Jsou i tací, kteří však program hodnotí pozitivně, jako Justin Rose či Billy Horschel.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení