• Tiger Woods
  1

  Bleskovky

  Woods promluvil o nepokojích v USA. Nechce požáry, ale vzdělání

  3. června 2020 – haf

  Spojené státy prožívají období obřích nepokojů poté, co během policejního zákroku zemřel George Floyd. Jedná se o další případ černošské oběti policejní brutality, ke které se nyní vyjadřují mimo jiné i zástupci golfového světa. Potichu nemohl zůstat ani Tiger Woods.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Woods je opět nejvýdělečnějším golfistou. Na kolik si přišel?

  1. června 2020 – haf

  Moc toho za uplynulých 12 měsíců neodehrál, přesto je Tiger Woods za poslední rok bezpečně nejvýdělečnějším golfistou a osmým mezi sportovci. Děkuje za to přitom především reklamním smlouvám, více peněz od sponzorů dostal jen Roger Federer.

 • Tiger Woods
  3

  Bleskovky

  Kdy bude hrát Woods další turnaj? Máme podrobnosti

  29. května 2020 – Pavel Poulíček

  Po charitativním souboji s Philem Mickelsonem si dává Tiger Woods přestávku. Ale do kdy? Poslední turnaj na PGA Tour odehrál v polovině února v Kalifornii. V posledním kole přinesl 77 ran a na Genesis Invitational skončil 68. Ozvalo se chronické zranění zad, další významné turnaje vynechal včetně The Players. Tigerův turnajový návrat by se nyní měl uskutečnit na jeho oblíbeném hřišti.

 • Tom Brady
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Úžasný hole out Toma Bradyho do birdie

  25. května 2020 – haf

  Prožíval něco, na co není vůbec zvyklý. Byl čistě fakticky nejhorším hráčem na hřišti. Pak ale ukázal, že je přesto výjimečným sportovcem. Tom Brady předvedl jednoznačně ránu dne během akce The Match 2, přesto musel s Philem Mickelsonem přijmout porážku.

 • Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  OBRAZEM: Nejlepší fotky z další bitvy Tigera s Leftym

  25. května 2020 – haf

  Měla to být velká golfová show, kterou lehce spláchlo nepříznivé počasí. Nad Floridu v neděli odpoledne dorazil vytrvalý déšť, který však nezabránil v další bitvě Tigera Woodse s Philem Mickelsonem, ze které tentokrát vyšel vítězně Tiger.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení