• Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Woodsovi fanoušci nechybí, vymění pro PGA Championship svůj putter?

  5. srpna 2020 – haf

  Tiger Woods se připravuje na svůj druhý soutěžní start po koronavirové pauze, který přijde v tomto týdnu na PGA Championship. Znovu se přitom bude muset na hřišti obejít bez fanoušků, problém mu to ale podle jeho slov nedělá.

 • Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Tiger Woods vynechá prestižní akci WGC v Memphisu. Proč?

  25. července 2020 – haf

  Na další start Tigera Woodse si budou muset jeho fanoušci počkat o týden déle. Golfová legenda se rozhodla vynechat turnaj WGC-FedEx St. Jude Invitational v příštím týdnu. Jako důvod Woods uvedl, že se chce co nejlépe připravit na PGA Championship v týdnu následujícím.

 • Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Woods prožil těžký týden, ale našel v něm spoustu pozitiv

  21. července 2020 – haf

  Na turnaji PGA Tour se Tiger Woods objevil po dlouhých pěti měsících a bylo tak trochu bláhové si myslet, že by mohl hned hrát o vítězství. A to i přesto, že se v minulém týdnu hrálo v jeho oblíbeném Muirfieldu, kde už pětkrát vyhrál. Jak on sám letošní Memorial hodnotil?

 • Bryson DeChambeau
  4

  Zprávy

  DeChambeau zahrál jamku za 10! Woods dal těsně cut

  18. července 2020 – haf

  Každý den není posvícení, ani golfu. V pátek se o tom přesvědčily dvě velké hvězdy současného amerického golfu. Tiger Woods se na Memorialu zachránil až dvěma berdíky v závěru svého druhého kola, Brysona DeChambeaua pak z turnaje vyřadilo quintuple bogey na pětiparové patnáctce, na kterou potřeboval deset ran!

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Tiger Woods prožil solidní restart, fanoušci mu (ne)chyběli

  17. července 2020 – haf

  Po dlouhých pěti měsících se ve čtvrtek ukázal Tiger Woods opět v turnaji PGA Tour. A bylo to poprvé, kdy se americká golfová legenda musela vyrovnávat s tím, že bylo kolem absolutní ticho. Woods ale nové podmínky způsobené pandemií koronaviru zvládl a po kole za mínus jedna je na Memorialu v Muirfield Village děleném 18. místě, pět ran za vedoucím Tonym Finauem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení