• Tiger Woods
  646

  Bleskovky

  Woods vypadl z desítky nejbohatších sportovců, vládne Mickelson

  10. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Na konci července to budou už tři roky od chvíle, kdy se naposledy radoval z turnajového vítězství. Přesto Phil Mickelson zůstává nejlépe placeným golfistou planety. Z desítky nejodměňovanějších sportovců světa podle časopisu Forbes naopak poprvé po dvaceti letech vypadl Tiger Woods.

 • Tiger Woods
  647

  Bleskovky

  Návrat Woodse se odkládá, US Open i Congressional si nezahraje

  8. června 2016 – GolfExtra.cz

  Když se Tiger Woods koncem dubna registroval na letošní US Open, jeho fanoušci už pomalu začínali slavit. Nyní ale musí nechat šampaňské u ledu. Woods v úterý oznámil, že si letos nezahraje ani na druhém majoru sezony, ani o týden později v Congressionalu.

 • Tiger Woods
  648

  Bleskovky

  Tiger Woods píše knihu! Bude o jeho vítězství na Masters 1997

  7. června 2016 – GolfExtra.cz

  Nejedná se sice o oznámení, na které golfový svět čeká, ale i tak Tiger Woods v pondělí na svém webu potěšil. Oznámil totiž, že právě píše svou novou knihu, která bude především o jeho vítězství na Masters v roce 1997. Příběhů však nabídne mnohem více.

 • Jack Nicklaus
  649

  Zprávy

  Nicklaus promluvil o velké trojce. A Tiger? On se vrátí

  1. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Fanoušci na americké PGA Tour se těší na další dramatickou bitvu. Na hřišti Muirfield u legendárního Jacka Nicklause se znovu střetne tzv. velká trojka. Day, Spieth a McIlroy. “Vidím v nich něco ze sebe,” tvrdí o nejlepších golfistech současnosti hostitel.

 • Tiger Woods
  650

  Bleskovky

  Návrat Woodse v nedohlednu, chybět bude i na Memorialu

  28. května 2016 – GolfExtra.cz

  Mnoho hvězd nalákal Jack Nicklaus na další ročník svého turnaje, to nejočekávanější jméno mu ale dalo košem. Návrat Tiger Woodse na hřiště se znovu odkládá. Fanoušci ho letos neuvidí ani na slavném The Memorial Tournament.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení