• Tiger Woods
  11

  Bleskovky

  Další obvinění proti Woodsovi, jeho kedík měl zranit fanouška

  10. dubna 2020 – haf

  Tiger Woods bude možná muset opět před soud. Tentokrát na něho podal občansko právní žalobu fanoušek, kterého měl Woodsův kedík během turnaje Valspar Championship před dvěma lety odstrčit. Fanoušek spadl, zranil se a nyní se domáhá odškodnění.

 • The Match
  12

  Bleskovky

  Mickelson prý dělá na souboji s Woodsem, v době koronaviru

  31. března 2020 – haf

  Nejen golfoví fanoušci začínají mít abstinenční příznaky. Nejen že kvůli pandemii koronaviru COVID-19 nesmí ve většině zemí světa hrát, ale golf nemohou ani sledovat v televizi. Světové golfové série jsou přerušené, nyní ale na Twitteru blýskla šance alespoň na nějakou akci. A že by to byla doslova bomba!

 • Tiger Woods
  13

  Bleskovky

  Jsou důležitější věci v životě, než golfový turnaj, vzkázal Woods

  17. března 2020 – haf

  Celosvětová pandemie koronaviru COVID-19 výrazně zasáhla také do rozehrané golfové sezony. K aktuální situaci se pak poprvé vyjádřil i Tiger Woods, který nebude moci v dubnu obhajovat titul v Augustě.

 • Tiger Woods
  14

  Bleskovky

  Potvrzeno! Woods bude v příštím roce uveden do Síně slávy

  12. března 2020 – jom

  Když se minulý týden objevily zprávy o možném uvedení Tigera Woodse do Světové golfové síně slávy v příštím roce, nikdo nepochyboval, že se tak stane. Teď už je vše oficiální. Woods ještě letos splní všechny podmínky pro přijetí.

 • Tiger Woods
  15

  Bleskovky

  Woods musí poslouchat své tělo, na The Players nepojede

  7. března 2020 – haf

  Tiger Woods musí před blížícím se Masters znovu měnit své plány. Poté, co v poslední době vynechal jak turnaj WGC v Mexiku, tak prakticky domácí turnaj The Honda Classic, ho fanoušci neuvidí ani v příštím týdnu na The Players. Na vině jsou jeho bolavá záda.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení