• Tiger Woods
  16

  Bleskovky

  Woods může být už v příštím roce uveden do Síně slávy

  4. března 2020 – haf

  Když byla koncem ledna snížena věková hranice pro možný vstup do Světové golfové síně slávy z 50 na 45 let, začalo se spekulovat o tom, že do ní bude už v příštím roce uveden také Tiger Woods. A jak to tak vypadá, skutečně k tomu v roce 2021 dojde.

 • Dustin Johnson
  17

  Zprávy

  Šance nejen pro Woodse, DJ na olympijské hry nepojede. Proč?

  3. března 2020 – haf

  Známe jméno prvního golfisty ze světové špičky, který se určitě neobjeví na letošních Olympijských hrách. Do Tokia neodcestuje Dustin Johnson, který se chce soustředit na play-off FedEx Cupu.

 • Tiger Woods
  18

  Zprávy

  Přetahovaná o tátovo zelené sako. Tiger vzpomínal na loňské Masters

  29. února 2020 – jom

  Tiger Woods se nedávno ještě jednou ohlédl za loňským vítězstvím v Augustě. Prozradil, v čem byl zisk pátého zeleného saka výjimečný, co se s nevkusným ale o to cennějším kusem oděvu dělo poté, co ho svlékl, a koho objevil zá svými zády na záznamu finálového kola.

 • Tiger Woods
  19

  Zprávy

  Víme, co bude Woods servírovat na Masters na Večeři šampionů

  26. února 2020 – haf

  Už popáté bude hostit dosavadní vítěze na Masters při tradiční Večeři šampionů Tiger Woods. Naposledy tomu tak bylo v roce 2006, díky svému senzačnímu loňskému triumfu si ale roli hostitele zopakuje v Augustě po dlouhých čtrnácti letech.

 • Tiger Woods
  20

  Zprávy

  Woodsovi se vzdaluje olympiáda, Reed nejlepší na European Tour

  25. února 2020 – pv

  Tigeru Woodsovi se po WGC-Mexico Championship vzdálil jeden z jeho letošních cílů, kterým je účast na olympiádě v Tokiu. Sám v Mexiku nehrál, naopak někteří jeho konkurenti své pozice posilovali. Řeč je i o vítězi Patricku Reedovi, který se zároveň dostal do čela Race to Dubai na European Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení