• Tiger Woods
  16

  Bleskovky

  Potvrzeno! Woods bude v příštím roce uveden do Síně slávy

  12. března 2020 – jom

  Když se minulý týden objevily zprávy o možném uvedení Tigera Woodse do Světové golfové síně slávy v příštím roce, nikdo nepochyboval, že se tak stane. Teď už je vše oficiální. Woods ještě letos splní všechny podmínky pro přijetí.

 • Tiger Woods
  17

  Bleskovky

  Woods musí poslouchat své tělo, na The Players nepojede

  7. března 2020 – haf

  Tiger Woods musí před blížícím se Masters znovu měnit své plány. Poté, co v poslední době vynechal jak turnaj WGC v Mexiku, tak prakticky domácí turnaj The Honda Classic, ho fanoušci neuvidí ani v příštím týdnu na The Players. Na vině jsou jeho bolavá záda.

 • Tiger Woods
  18

  Bleskovky

  Woods může být už v příštím roce uveden do Síně slávy

  4. března 2020 – haf

  Když byla koncem ledna snížena věková hranice pro možný vstup do Světové golfové síně slávy z 50 na 45 let, začalo se spekulovat o tom, že do ní bude už v příštím roce uveden také Tiger Woods. A jak to tak vypadá, skutečně k tomu v roce 2021 dojde.

 • Dustin Johnson
  19

  Zprávy

  Šance nejen pro Woodse, DJ na olympijské hry nepojede. Proč?

  3. března 2020 – haf

  Známe jméno prvního golfisty ze světové špičky, který se určitě neobjeví na letošních Olympijských hrách. Do Tokia neodcestuje Dustin Johnson, který se chce soustředit na play-off FedEx Cupu.

 • Tiger Woods
  20

  Zprávy

  Přetahovaná o tátovo zelené sako. Tiger vzpomínal na loňské Masters

  29. února 2020 – jom

  Tiger Woods se nedávno ještě jednou ohlédl za loňským vítězstvím v Augustě. Prozradil, v čem byl zisk pátého zeleného saka výjimečný, co se s nevkusným ale o to cennějším kusem oděvu dělo poté, co ho svlékl, a koho objevil zá svými zády na záznamu finálového kola.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení