• Phil Mickelson
  21

  Zprávy

  Kdo vyvede novou ligu ze stínu? Čeká se na hvězdného zběha

  21. února 2020 – pv

  Po odmítnutí Roryho McIlroye účastnit se v budoucnu Premier Golf League (PGL), která však hráčům slibuje pohádkové výdělky, se nyní čeká, jak se k možnosti hrát soutěž, která má být konkurence PGA Tour, postaví další z největších hvězd. Na tom podle zámořských komentátorů stojí a padá celý projekt.

 • Tiger Woods
  22

  Zprávy

  Woodsova božská rána získala svou plaketu, Tiger ji ale neuvidí

  19. února 2020 – haf

  Je to přesně rok, co Tiger Woods předvedl jednu z nejúžasnějších ran své golfové kariéry. Na WGC-Mexico Championship zahrál ránu z bunkeru, která je pro většinu obyčejných golfistů jen stěží představitelná. A možná i pro většinu profíků.

 • Tiger Woods
  23

  Zprávy

  Woods po Rivieře: Je to zklamání, ale aspoň jsem hrál dopředu

  18. února 2020 – pv

  Tiger Woods vypadal ve čtvrtek na prvních devíti jamkách turnaje Genesis Invitational, že vyrazil za rekordním 83. vítězstvím na PGA Tour. Potřeboval jen 31 ran a elektrizoval davy. Jenže v neděli odpoledne nabídl jiný obrázek. Vypadal unaveně a skončil na posledním 68. místě z hráčů, kteří prošli cutem.

 • Tiger Woods
  24

  Zprávy

  Magická pocta Bryantovi. Neuvěříte, co se Tigerovi stalo

  14. února 2020 – haf

  Jsou věci, které by nedokázali vymyslet ani ti nejlepší scénáristé nebo spisovatelé. Ale samotný život ano. Během prvního kola Genesis Invitational se stalo něco, čemu lze jen těžko uvěřit. A nechápal to ani hlavní hrdina okamžiku, kterým byl Tiger Woods.

 • Tiger Woods
  25

  Zprávy

  Woods začal skvěle, končil hůře. V Rivieře vede Kuchar

  14. února 2020 – haf

  Fantastický vstup do letošního Genesis Invitational prožil hostitel turnaj Tiger Woods. Jenže na druhé devítce se jeho bezchybný stroj zasekl a z druhého místa klesl na dělené sedmnácté. Od začátku do konce se naopak dařilo Mattu Kucharovi, který vede o tři rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení