• Tiger Woods
  21

  Zprávy

  Víme, co bude Woods servírovat na Masters na Večeři šampionů

  26. února 2020 – haf

  Už popáté bude hostit dosavadní vítěze na Masters při tradiční Večeři šampionů Tiger Woods. Naposledy tomu tak bylo v roce 2006, díky svému senzačnímu loňskému triumfu si ale roli hostitele zopakuje v Augustě po dlouhých čtrnácti letech.

 • Tiger Woods
  22

  Zprávy

  Woodsovi se vzdaluje olympiáda, Reed nejlepší na European Tour

  25. února 2020 – pv

  Tigeru Woodsovi se po WGC-Mexico Championship vzdálil jeden z jeho letošních cílů, kterým je účast na olympiádě v Tokiu. Sám v Mexiku nehrál, naopak někteří jeho konkurenti své pozice posilovali. Řeč je i o vítězi Patricku Reedovi, který se zároveň dostal do čela Race to Dubai na European Tour.

 • Tiger Woods
  23

  Bleskovky

  Woods doma hrát nebude. Kolik toho stihne před Masters?

  22. února 2020 – jom

  Tiger Woods si podle očekávání nezahraje The Honda Classic. Do páteční uzávěrky přihlášek na první z turnajů tzv. Florida swingu se jeho jméno mezi přihlášenými neobjevilo. Turnaj, který se hraje jen 25 kilometrů od jeho domova, vynechá stejně jako před rokem. Kdy a kde se tedy divácký magnet objeví před obhajobou na Masters?

 • Phil Mickelson
  24

  Zprávy

  Kdo vyvede novou ligu ze stínu? Čeká se na hvězdného zběha

  21. února 2020 – pv

  Po odmítnutí Roryho McIlroye účastnit se v budoucnu Premier Golf League (PGL), která však hráčům slibuje pohádkové výdělky, se nyní čeká, jak se k možnosti hrát soutěž, která má být konkurence PGA Tour, postaví další z největších hvězd. Na tom podle zámořských komentátorů stojí a padá celý projekt.

 • Tiger Woods
  25

  Zprávy

  Woodsova božská rána získala svou plaketu, Tiger ji ale neuvidí

  19. února 2020 – haf

  Je to přesně rok, co Tiger Woods předvedl jednu z nejúžasnějších ran své golfové kariéry. Na WGC-Mexico Championship zahrál ránu z bunkeru, která je pro většinu obyčejných golfistů jen stěží představitelná. A možná i pro většinu profíků.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení