Články na téma: Challenge Tour

 • Stanislav Matuš
  11

  Bleskovky

  Matuš si polepšil o ránu, v pořadí se ve Španělsku neposunul

  13. listopadu 2020 – haf

  Z děleného 33. místa Stanislav Matuš do třetího kola předposledního letošního turnaje Challenge Tour vstupoval a na děleném 33. místě také po pátku skončil. A to i přesto, že si na Andalucía Challenge de Cádiz polepšil o ránu. Škoda dabláče ze samotného závěru.

 • Stanislav Matuš
  12

  Bleskovky

  Matuše tripláč nerozhodil, po cutu je ve čtvrté desítce

  12. listopadu 2020 – haf

  Stanislav Matuš se dokázal ve druhém kole Andalucía Challenge de Cádiz vyrovnat s nepříjemným triple bogey, po kterém se zdálo, že bude muset horko těžko bojovat o cut. On na něj však zareagoval nejlepším možný způsobem a před víkendem je na děleném 33. místě.

 • Stanislav Matuš
  13

  Bleskovky

  Matuš je na dalším turnaji Challenge Tour ránu za TOP 10

  11. listopadu 2020 – haf

  Sice bez Ondřeje Liesera, ale se Stanislavem Matušem ve startovním poli odstartoval ve středu předposlední turnaj letošní sezony Challenge Tour. Matuš vstoupil do Andalucía Challenge de Cádiz velmi dobře a po prvním kole je se skóre -1 dělený čtrnáctý.

 • Ondřej Lieser
  14

  Zprávy

  Ondřej Lieser se přiblížil účasti na olympiádě. A co European Tour?

  11. listopadu 2020 – haf

  Nedělní vítězství Ondřeje Liesera na Andalucia Challenge de Espana nebylo pouze historickým triumfem nejlepšího českého golfisty. Ten se díky titulu na Challenge Tour posunul ve světovém žebříčku už na začátek čtvrté stovky a může dál reálně snít svůj sen o olympijských hrách. To samé platí v případu posunu na European Tour.

 • Ondřej Lieser
  15

  Bleskovky

  OBRAZEM: Historický úspěch Ondřeje Liesera na Challenge Tour

  9. listopadu 2020 – haf

  Ondřej Lieser napsal v neděli jednu z nejdůležitějších kapitol v historii českého golfu. Jako vůbec první Čech vyhrál turnaj Challenge Tour, druhé evropské golfové ligy, a navíc se velmi výrazně přiblížil plné kartě na European Tour. Jak jeho velký den probíhal?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení