Články na téma: Challenge Tour

 • Stanislav Matuš
  11

  Zprávy

  Na první devítce jsem měl jen 10 puttů, zářil šťastný Matuš

  16. července 2020 – haf

  Bylo vidět, jak moc je v pohodě. Při rozhovoru po prvním kole Euram Bank Open ze Stanislava Matuše doslova zářila pozitivní energie a také štěstí. Aby také ne, když po osmnácti odehraných jamkách na společném turnaji European Tour a Challenge Tour dělí vedení!

 • Stanislav Matuš
  12

  Zprávy

  BOMBA! Matuš vede turnaj European Tour, Lieser dal eso

  15. července 2020 – haf

  Naprosto senzačně vstoupili do dalšího společného turnaje European Tour a Challenge Tour čeští profesionálové Stanislav Matuš a Ondřej Lieser. Matuš po prvním kole Euram Bank Open se skóre -7 dělí první místo, prozatím šestý Lieser se pak blýskl trefeným esem!

 • Ondřej Lieser
  13

  Zprávy

  Lieser neměl velká očekávání, v sobotu už skoro neudržel hůl

  14. července 2020 – Honza Fait

  Má za sebou povedený turnaj, kterým nejen on restartoval v Evropě svou mezinárodní golfovou sezonu. Ondřej Lieser si v minulém týdnu poprvé vychutnával pocit, jaké to je na European Tour projít cutem, a hned v tomto týdnu dostane další šanci si ten pocit zopakovat.

 • Ondřej Lieser
  14

  Zprávy

  Lieser se loučil v paru, zapsal nejlepší český výsledek historie European Tour!

  12. července 2020 – haf

  Lépe ještě žádný český golfista v historii European Tour neskončil! Ondřej Lieser na Austrian Open zaznamenal dělené 44. místo a zapsal se do české golfové historie. Ve finálovém kole turnaje v rakouském Diamond Country Clubu zahrál v paru a stejně došel celý turnaj.

 • Ondřej Lieser
  15

  Bleskovky

  Lieserovi nevyšel závěr třetího kola, klesl do páté desítky

  11. července 2020 – haf

  Těžké podmínky si přichystalo na hráče třetí kolo Austrian Open, společného turnaje European Tour a Challenge Tour, který se hraje v tomto týdnu v rakouském Diamond Country Clubu. Nakonec v závěru dostaly i Ondřeje Liesera, který se dlouho držel, ale finiš nezvládl.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení