Články na téma: Challenge Tour

 • Ondřej Lieser
  16

  Bleskovky

  Skvělý Lieser dal v Rakousku cut, vede Jiménez

  10. července 2020 – haf

  Po prvním kole, které došli Stanislav Matuš i Ondřej Lieser na Austrian Open v paru, bylo jasné, že pokud chtějí na společné akci European Tour a Challenge Tour projít cutem, budou muset v pátek zamířit pod par. Matušovi se to v rámci dopoledních flightů nepovedlo, Lieser však odpoledne zahrál skvěle a s mínus čtyřmi se posunul do třetí desítky!

 • Stanislav Matuš
  17

  Zprávy

  Rakousko nadějí pro Čechy! Začne zde Challenge Tour i PGT

  16. června 2020 – haf

  Zpátky do práce se začínají vracet také čeští profesionální golfisté. A již brzy to podle všeho bude také za hranicemi. Už v polovině července se totiž znovu rozjede Challenge Tour dvěma turnaji v Rakousku, na které by se mohli podívat i Stanislav Matuš a Ondřej Lieser. Na stejném místě by mohlo dojít také k restartu Pro Golf Tour.

 • European Tour
  18

  Bleskovky

  Další změny na European Tour, dochází i na druhou ligu

  20. března 2020 – haf

  Globální pandemie koronaviru COVID-19 donutila European Tour ke změnám v kalendáři, které se dotkly dalších dvou turnajů. A dochází už také na nižší Challenge Tour, která se měla brzy opět rozběhnout.

 • Stanislav Matuš
  19

  Bleskovky

  Matuš si na Challenge Tour nepolepšil, cut je daleko

  14. února 2020 – haf

  Jak to tak vypadá, úvod sezony Challenge Tour v Jihoafrické republice skončí pro Stanislava Matuše neúspěchem. Cutem neprošel ani na jednom z dvou úvodních turnajů a podobný osud na něho podle všeho čeká také na Dimension Data Pro-Am.

 • Jan Cafourek
  20

  Zprávy

  Cafourka čeká první start v roce 2020, Matuše reparát v JAR

  11. února 2020 – pv

  První turnaj v roce 2020 čeká tento týden Jana Cafourka. Odehraje ho v rámci série Pro Golf Tour v marockém Palmeraie Country Clubu v Casablance. Třetí turnaj ve třetím týdnu na Challenge Tour v Jihoafrické republice pak odehraje Stanislav Matuš.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení