Články na téma: Challenge Tour

 • Ondřej Lieser
  21

  Zprávy

  Další zápis do historie! Lieser na Challenge Tour dělený čtvrtý

  4. října 2020 – haf

  Ondřej Lieser prožívá i přes pandemii koronaviru doslova snovou sezonu. Poté, co dvakrát překonal historické české maximum na European Tour, se mu nyní něco podobného podařilo na Challenge Tour. Na turnaji v Itálii totiž obsadil dělenou čtvrtou příčku.

 • Stanislav Matuš
  22

  Bleskovky

  Matuš se dotáhl na Liesera, v Itálii dělí osmé místo

  3. října 2020 – haf

  Před finálovým kolem turnaje Italian Challenge Open Eneos Motor Oil jsou čeští golfisté Ondřej Lieser a Stanislav Matuš shodně na děleném osmém místě. V sobotu se dařilo více Matušovi, který se díky skvělému kolu na svého krajana dotáhl. Hrát se budou jen tři kola.

 • Golf Club Castelconturbia
  23

  Bleskovky

  Challenge Tour v Itálii spláchl déšť, hrát se bude v sobotu

  2. října 2020 – haf

  Na fantastickém druhém děleném druhém místě Ondřeje Liesera na turnaji Challenge Tour v Itálii se nic nezmění ani v pátek. Tentokrát za to však nemůže výkon českého golfisty, ale počasí, které prakticky celý páteční program posunulo na neděli. Hřiště bylo pod vodou.

 • Ondřej Lieser
  24

  Zprávy

  Skvělý Lieser dělí na akci Challenge Tour v Itálii druhé místo

  1. října 2020 – haf

  Ondřej Lieser opět potvrzuje, že má letos formu jako hrom. Na turnaji Italian Challenge Open Eneos Motor Oil je po prvním kole na fantastickém děleném druhém místě, když se dostal sedm ran pod par hřiště. Slušně začal také Stanislav Matuš, který zahrál za mínus tři.

 • John Catlin
  25

  Bleskovky

  Americký vítězný den v Evropě, Kaymer opět selhal

  6. září 2020 – haf

  Martin Kaymer šel v druhém týdnu po sobě ve finálovém flightu turnaje European Tour, své zkušenosti ale opět nepřetavil ve vítězství. Z toho se ve španělské Valderramě radoval Američan John Catlin, jeho krajan Tyler Koivisto pak uspěl při svém debutu na Challenge Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení