Články na téma: Czech Masters

 • Aleš Kořínek
  6

  Zprávy

  Na závěr eso! Kořínek zakončil divoký turnaj stylově

  22. srpna 2021 – pv

  Aleš Kořínek zažíval tento týden na Albatrossu celou škálu pocitů. Nejprve na D+D REAL Czech Masters v pátek konečně prolomil bránu víkendových kol a prošel cutem. V sobotu pak zahrál hrozivě vypadajících 80 ran, a konečně v neděli trefil na nejdelším tříparu eso.

 • Filip Mrůzek
  7

  Zprávy

  Historický úspěch. Byl to můj životní den, zářil Mrůzek

  22. srpna 2021 – ak

  Letos už potřetí prošel Filip Mrůzek cutem na turnaji D+D REAL Czech Masters. Naposledy před pěti lety a skončil tehdy na děleném 62. místě. Daleko za nejlepšími. To se letos změnilo. Razantně. Se skóre -8 obsadil fantastické dělené dvanácté místo, což je historicky nejlepší české umístění na turnaji European Tour. Byl jen ránu od TOP 10.

 • Henrik Stenson
  8

  Zprávy

  Stenson na Czech Masters v boji o titul, z Čechů nejlepší Mrůzek

  21. srpna 2021 – ak

  Ze čtveřice českých golfistů, kteří se poprvé v historii dostali v takovém počtu do víkendových kol turnaje European Tour, mohl být spokojený pouze jediný. Filip Mrůzek odehrál třetí den D+D REAL Czech Masters se skóre -2 a celkově je na skóre tři pod par. Ve skvělé hře pokračuje Henrik Stenson. Z dělené druhé pozice ztrácí před finálovým kolem na lídra jen dvě rány.

 • Aleš Kořínek
  9

  Zprávy

  Trápení i radost Kořínka. Osmdesátka mi to nezkazí

  21. srpna 2021 – pv

  Zatímco v pátek byl Aleš Kořínek hrdinou, který skvělým závěrem 2. kola proklouzl jako nejlepší Čech do víkendových kol, v sobotu se mu hra na druhé devítce rozpadla a bylo z toho hrozivě vypadajících 80 ran. Kořínek ale nechtěl, aby v něm převládlo zklamání, stejně jako Ondřel Lieser, kterému také nevyšlo 3. kolo podle představ.

 • Filip Mrůzek
  10

  Zprávy

  Mrůzek byl trpělivý, čekání mu nevadilo. Zapletalovi došla ke konci šťáva

  21. srpna 2021 – haf

  Hned čtyři čeští hráči, což je historické maximum, se letos podívali na D+D REAL Czech Masters do víkendových kol. Prvními dvěma, kteří zasáhli v sobotu do hry, byli Matyáš Zapletal a Filip Mrůzek. Oba byli po dohrání spokojení, s výsledkem ale přeci jen o něco více Mrůzek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení