Články na téma: Czech Masters

 • Diváci Czech Masters
  6

  Zprávy

  Golfové Czech Masters 2020 se konat nebude, ruší se i turnaje Challenge Tour

  11. března 2020 – haf

  Celosvětová epidemie koronaviru Covid-19 výrazně zasáhne i český golf. Ve středu dopoledne byl zrušen sedmý ročník D+D REAL Czech Masters, který se měl v polovině srpna konat na Albatrossu. Společně s ním jsou zrušené také české a slovenské turnaj Challenge Tour.

 • Thomas Pieters
  7

  Bleskovky

  Šampion Czech Masters se vtipně obul do pomalých hráčů

  4. ledna 2020 – pv

  Dvojnásobný vítěz D+D REAL Czech Masters Thomas Pieters naznačil, že téma pomalé hry bude v golfu vyvolávat vášně i v roce 2020. Ve svém posledním tweetu v loňském roce, jen tři hodiny před půlnocí, popřál belgický vítěz z Albatrossu z let 2015 a 2019 svým pomalým spoluhráčům "vše nejlepší" dost originálním způsobem.

 • Czech Masters
  8

  Bleskovky

  Už posedmé. Předprodej vstupenek na Czech Masters byl zahájen

  12. prosince 2019 – haf

  Už sedmý ročník D+D REAL Czech Masters je na programu v příštím roce a vy si s dostatečným předstihem můžete zajistit vstupenky. A nebo je někomu darovat třeba jako vánoční dárek.

 • Alfred Dunhill Championship
  9

  Zprávy

  Začíná sezóna European Tour, poprvé s oficiální českou stopou

  27. listopadu 2019 – pv

  Jen čtyři dny po skončení jedné sezóny v Dubaji zahajuje European Tour nový ročník v JAR. Pro českého golfového fanouška z toho plynou dvě zásadní sdělení. Elitní evropská túra se opět zastaví u Prahy na Albatrossu a poprvé v historii na ní má status český profesionál – Stanislav Matuš.

 • Czech Masters tribuna
  10

  Zprávy

  Czech Masters už má své místo v novém kalendáři European Tour

  3. října 2019 – haf

  Termín sedmého ročníku D+D REAL Czech Masters - 20. až 23. srpna 2020 - už známe nějaký ten pátek. Teď už ale také víme, jaké další turnaje budou českou akci European Tour obklopovat. Světlo světa totiž spatřil kalendář evropské série na nadcházející sezonu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení