Články na téma: Czech Masters

 • Thomas Pieters
  11

  Bleskovky

  Vítěz Czech Masters Pieters ovládl Porsche Urban Challenge

  4. září 2019 – pv

  Spektakulární městskou golfovou show si v úterý večer užívali fanoušci v Mnichově. Akce s názvem Porsche Urban Golf Challenge byla předzvěstí nadcházejícího turnaje European Tour a hostila jeho největší hvězdy. Nad všemi zazářil od letoška už dvojnásobný šampion Czech Masters Thomas Pieters.

 • Diváci Czech Masters
  12

  Komentáře

  Česko už má golfové publikum

  21. srpna 2019 – Honza Fait

  Na velkém úspěchu šestého ročníku D+D REAL Czech Masters měli velký podíl fanoušci. Nejen že jich do Albatross Golf Resortu dorazily v minulém týdnu každý turnajový den tisíce, ale možná definitivně prokázali, že si podobný turnaj u nás prostě zaslouží.

 • Thomas Pieters
  13

  Zprávy

  Pietersova cesta od titulu k titulu. Czech Masters je mu osudem

  21. srpna 2019 – pv

  Thomas Pieters urazil mezi svými dvěma vítězstvími na D+D REAL Czech Masters dlouhou cestu. V roce 2015 se tu odrazil k zářivé budoucnosti. Z počátku očekávání naplňoval, přicházely další úspěchy, pak ale také trápení a zklamání a nenaplněné tužby. Až do minulé neděle, kdy se stal na Albatrossu opět šampionem.

 • Czech Masters tribuna
  14

  Bleskovky

  Padl rekord návštěvnosti Czech Masters, kolik lidí dorazilo?

  19. srpna 2019 – haf

  Už čtvrteční ruch na Albatrossu dával tušit, že se letos otřese dosavadní rekord návštěvnosti D+D REAL Czech Masters. A fantastická neděle to pouze potvrdila. Celkem si na jediný turnaj European Tour v Česku letos našlo cestu neuvěřitelných 32 047 golfových fanoušků.

 • Štefan Páleník
  15

  Zprávy

  Matikář Páleník si odskočil na ET. Učení se kvůli golfu nevzdá

  19. srpna 2019 – Jonáš Mencl

  Zazvoní-li naposledy ve školním roce zvonek, pro žáky i učitele je to signál, že začínají prázdniny. Pro Štefana Páleníka, učitele matematiky a informatiky na Základní škole v Říčanech a také výborného golfistu, mimo jiné ale také znamení, že konečně může oprášit hole a vyrazit se na golfové turnaje. Začínají mu totiž golfové prázdniny, které si letos okořenil turnajem European Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení