Články na téma: Czech Masters

 • Lukáš Tintěra
  11

  Zprávy

  Golfista, nebo bafuňář? Bafuňář v golfu, má jasno Lukáš Tintěra

  21. srpna 2021 – ak

  Lukáš Tintěra má mezi českými golfisty zajímavý primát – startoval nejen ve všech sedmi ročnících D+D Real Czech Masters, ale také v předchozích turnajích Czech Open v Čeladné. Letošní start na Albatrossu bral 36letý profesionál tak trochu jako loučení. V poslední době je k vidění častěji v saku, než na golfovém hřišti.

 • Aleš Kořínek
  12

  Zprávy

  Senzace na Albatrossu! Na Czech Masters dali cut čtyři Češi

  20. srpna 2021 – pv

  Poprvé v historii si zahrají víkendová kola D+D REAL Czech Masters čtyři Češi. Z dopoledních flightů to byl Ondřej Lieser, který měl jistotu cutu a postupu do víkendových kol. Večer na závěr 2. kola se k němu připojili také Aleš Kořínek, Filip Mrůzek a Matyáš Zapletal. Čtyři Češi v cutu je dosavadní rekord nejen sedmi ročníků turnaje na Albatrossu, ale i celé na European Tour.

 • Jan Cafourek
  13

  Zprávy

  Cut byl daleko. Cafourek, Matuš a Zach končí zklamaní

  20. srpna 2021 – Petr Vlček

  Trojice Jan Cafourek, Stanislav Matuš a Šimon Zach měla letošním na D+D REAL Czech Masters určitě větší ambice, než skončit hluboko v poli poražených. Srovnali se ale za sebou s odstupem jedné rány ve druhé stovce a k cutu se v pátečním druhém kole nakonec nepřiblížili.

 • Ondřej Lieser
  14

  Zprávy

  Ztratil jsem minimálně tři rány. O ty jsem mohl být výš, mrzelo Liesera

  20. srpna 2021 – ak

  Není každý den posvícení. V golfu tohle rčení platí snad dvojnásob. V prvním kole D+D REAL Czech Masters zahrál Ondřej Lieser skvělé čtyři rány pod par, v tom druhém po boku Henrika Stensona a Padraiga Harringtona už to bylo horší – tři rány nad par a celkově -1.

 • Henrik Stenson
  15

  Bleskovky

  Vtipkování o albatrosu. Stenson ho na Albatrossu málem dal

  20. srpna 2021 – haf

  Během úterní tiskové konference před D+D REAL Czech Masters došla řeč i na albatros. Nemyslíme přitom hřiště u Prahy, ale ránu, kterou Henrik Stenson nedal. O dva dny později se to ukázalo skoro jako nečekaná věštba. Albatros byl na Albatrossu neskutečně blízko.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení