Články na téma: Czech Masters

 • Soomin Lee
  16

  Bleskovky

  Smolná diskvalifikace na Czech Masters, kvůli chybě kedíka

  18. srpna 2019 – haf

  Tak to je pech! Korejec Soomin Lee dosta letos první šanci zahrát si na European Tour, hrál skvěle a v neděli mohl zabojovat klidně o TOP 20. Jenže v sobotu večer přišla tvrdá rána - diskvalifikace! A to kvůli neznalosti pravidel a chybě Korejcova kedíka.

 • Jeff Winther
  17

  Zprávy

  Runda za 2 hodinky. Dánský rychlík proletěl Albatrossem

  18. srpna 2019 – Jonáš Mencl

  Zatímco jiní teprve zasedávali ke stolu, aby se před hrou nasnídali, Jeff Winther už podepisoval skórkartu po dohraném kole. Dánský rychlík doslova prolétl Albatrossem ve třetí rundě Czech Masters, když mu na osmnáct jamek stačily pouhé dvě hodiny a tři minuty.

 • Souboj klubů 2019
  18

  Bleskovky

  Souboj klubů na Czech Masters ovládly jasně Hodkovičky

  18. srpna 2019 – haf

  ​Výrazně příznivější počasí, než při loňském premiérovém ročníku Souboje klubů, čekalo letos na Czech Masters na amatérské hráče na sedmém odpališti, které jim patřilo po odehrání všech sobotních flightů. Deset dvoučlenných týmů reprezentujících české golfové kluby předvedlo parádní rány, ty nejlepší ale přiletěly na green "z Hodkoviček".

 • Thomas Pieters
  19

  Zprávy

  Na Albatrossu vede Pieters, získá v Česku druhý titul?

  17. srpna 2019 – haf

  Thomas Pieters si v neděli zahraje už potřetí na D+D REAL Czech Masters o vítězství. V roce 2015 mu to vyšlo a získal svůj první titul na European Tour v kariéře, o rok později skončil o ránu druhý za Paulem Petersonem. Jak dopadne letos? Před finále vede o ránu!

 • Ernie Els
  20

  Zprávy

  Else Albatross okouzlil. Rád bych se za rok vrátil, vzkazuje

  17. srpna 2019 – jom

  Ernie Els, největší hvězda šestého ročníku D+D REAL Czech Masters, si o víkendu nezahraje. Jihoafričan prožil na Albatrossu smolné dva dny a se skóre nad parem hřiště nemohl pomýšlet na postup cutem. Přesto zanechal poblíž Prahy skvělý dojem. A platilo to i obráceně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení