Články na téma: Czech Masters

 • Ondřej Lieser
  16

  Zprávy

  Senzační start hvězd na Czech Masters. Stenson vede, Lieser třetí!

  19. srpna 2021 – Petr Vlček

  Tohle je pro fanoušky začátek z říše snů! Největší hvězda D+D REAL Czech Masters Henrik Stenson zahrál v 1. kole 67 ran a se skóre -5 dělí vedení. Jen o ránu za ním dělí 3. místo Ondřej Lieser, největší domácí hvězda. Pod par zahrál z Čechů ve čtvrtek už jen Michal Pospíšil. Aspoň v paru své skóre udrželi Filip Mrůzek a Matyáš Zapletal.

 • Filip Mrůzek
  17

  Zprávy

  Par jako dobrý základ bitvy o cut. To platí pro Mrůzka i Zapletala

  19. srpna 2021 – ak

  První kolo D+D REAL Czech Masters v paru. Na první pohled nijak oslnivý výsledek, ale vzhledem k větrným podmínkám a těžkým pozicím jamek na greenech připomínající leckdy spíš finálové kolo, byli s parem v úvodní rundě spokojení Filip Mrůzek i Matyáš Zapletal.

 • sab3.JPG
  18

  Zprávy

  Skvělý slovenský start! Pak se ale Sabbatini s Teťákem zasekli

  19. srpna 2021 – Petr Vlček

  Kolem poloviny 1. kola to na D+D REAL Czech Masters vypadalo na velký slovenský den. Na předních příčkách svítily dvě slovenské vlajky u jmen ostříleného stříbrného olympionika z Tokia Roryho Sabbatiniho a naopak mladého talentovaného amatéra Tadeáše Teťáka. Po dohrání byl spokojený pouze první z nich a to jen částečně.

 • Michal Pospíšil
  19

  Zprávy

  Pospíšil je rád, že se nevystřelil. Brixi a Jelínek zažili své poprvé

  19. srpna 2021 – ak

  Povedený vstup do sedmého ročníku D+D REAL Czech Masters prožil na Albatrossu domácí hráč Michal Pospíšil, který se v těžkých podmínkách dostal pod par hřiště a je před pátečním druhým kolem v nadějné pozici. Své první zkušenosti s turnajem European Tour v Česku pak sbírali Gordan Brixi a Maxmilián Jelínek.

 • Czech Masters
  20

  Zprávy

  6 věcí o Czech Masters, které stojí za to si připomenout

  19. srpna 2021 – ak

  Sedmý ročník D+D REAL Czech Masters je zpátky. Opět s řadou golfových hvězd včetně Henrika Stensona a s rekordním počtem 16 českých hráčů. Stojí za to si připomenout několik věcí, které jste možná o Czech Masters nevěděli, nebo už trochu pozapomněli.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení