Články na téma: Czech Masters

 • Ondřej Lieser
  21

  Bleskovky

  Tee timy hvězd a českých hráčů na Czech Mastes 2021

  18. srpna 2021 – haf

  Už jen hodiny zbývají do startu sedmého ročníku D+D REAL Czech Masters, do kterého zasáhne vedle řady hvězd světového golfu také 16 českých hráčů. Pokud máte v plánu je přijít podpořit na Albatross, určitě se vám budou hodit jejich tee timy pro úvodní dvě kola.

 • Danny Willett
  22

  Zprávy

  Willett první ránu utopil, i tak exhibici na Vltavě jeho tým vyhrál

  18. srpna 2021 – ak

  K turnaji D+D REAL Czech Masters patří nejen startovní pole s velkým golfovými jmény, ale také tradiční golfová exhibice na Vltavě. Nechyběla ani letos. Pět týmů vedených golfovými profíky, a ne jen tak ledajakými, soupeřilo o to, kdo trefí nejvíc přesných ran na green ukotvený na břehu Vltavy u Občanské plovárny v Praze.

 • Henrik Stenson
  23

  Zprávy

  Pět největších hvězd Czech Masters. Na koho se těšit na Albatrossu?

  17. srpna 2021 – pv

  Ani 7. ročník D+D REAL Czech Masters se neobejde bez účasti těch největších hvězd světového golfu. I když letos chybí někteří účastníci z minulých let, jako třeba Lee Westwood, John Daly, či Thomas Pieters, fanoušci nemusí litovat. Tady je pět největších hvězd, které mohou tento týden na vlastní oči vidět na Albatrossu.

 • Czech Masters
  24

  Zprávy

  Golfoví olympionici vzpomínali na Tokio, Stenson na plovárně bavil

  17. srpna 2021 – Petr Vlček

  Občanská plovárna v Praze byla místem, kde se na tiskové konferenci představily tři z největších hvězd 7. ročníku D+D REAL Czech Masters, které hostí tento týden opět Albatross Golf Resort. Henrik Stenson všechny přítomné, i diváky stanice Golf Channel, přesvědčil o svém vyhlášeném smyslu pro humor, přičemž v tom za nim nezaostávali ani Rory Sabbatini a Ondřej Lieser.

 • Lukáš Tintěra
  25

  Bleskovky

  Na entry list Czech Masters byli dopsáni další tři čeští hráči

  16. srpna 2021 – haf

  K původním 13 českým golfistům, kteří měli svůj start na D+D REAL Czech Masters jistý, se v uplynulých dnech přidali další tři krajané. Na Albatrossu si v tomto týdnu zahrají akci European Tour profesionálové Lukáš Tintěra se Štěpánem Daňkem a amatér Matěj Bača.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení