Články na téma: Czech Masters

 • Stanislav Matuš
  21

  Zprávy

  Matuše zradil adrenalin, víkend bude bez Čechů. V čele je Molinari

  16. srpna 2019 – Petr Vlček

  Víkendová kola D+D REAL Czech Masters budou bez české účasti. Nejlépe to měl v pátek rozehrané Stanislav Matuš, který v závěru 2. kola utopil své šance na šestnáctce. Cut minul nakonec o tři rány. Nejlepším Čechem v turnaji tak zůstal amatér Jakub Bareš. Na Albatrossu vede po 36 jamkách Edoardo Molinari se skóre -12.

 • Filip Mrůzek
  22

  Bleskovky

  Mrůzek litoval fatální chyby. Czech Masters pro něj končí

  16. srpna 2019 – jom

  Spolu se Stanislavem Matušem a Janem Cafourkem byl největší českou nadějí na průchod cutem domácího turnaje European Tour. Nebyl daleko, ale na to se historie ptát nebude. Filip Mrůzek na D+D REAL Czech Masters dohrál. I kvůli fatální chybě wedží, která de facto o jeho neúčasti ve finálových kolech rozhodla.

 • Aleš Kořínek
  23

  Zprávy

  Čtvrteční naděje zhasly. Kořínek je zklamaný, Bareš už se těší k profíkům

  16. srpna 2019 – pv

  Dva z Čechů z dopoledních flightů v pátek bojovali na D+D REAL Czech Masters o cut. Když dohráli, věděli, že pro ně domácí turnaj European Tour s velkou pravděpodobností hraničící s jistotou skončil. Pro amatéra Jakuba Bareše šlo hlavně o nabírání zkušeností. Aleš Kořínek to spíš vnímal jako další promarněnou příležitost.

 • Diváci Czech Masters
  24

  Zprávy

  Czech Masters zažilo historický zájem diváků, o víkendu vyšle zdarma autobusy

  16. srpna 2019 – haf

  Takový nápor diváků ještě turnaj D+D REAL Czech Masters během čtvrtečního programu nezažil. Šestý ročník jediné akce European Tour v Česku táhne a na to se rozhodli organizátoři zareagovat posílením autobusové dopravy během víkendu, která bude navíc zdarma.

 • Jakub Bareš
  25

  Zprávy

  Z Čechů začali nejlépe Bareš a Kořínek, kluci z plakátů jsou pozadu

  15. srpna 2019 – jom

  První kolo šestého ročníku D+D REAL Czech Masters je minulostí. Nejlépe do něj vstoupil Gavin Green, který potřeboval pouze 64 ran (-8). Největší hvězdy v čele s Erniem Elsem nezačaly nejlépe. Z Čechů se dařilo nejvíce Jakubu Barešovi s Alešem Kořínkem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení