Články na téma: European Tour

 • European Tour
  1

  Zprávy

  European Tour začne v červenci, kalendář turnajů převrátila naruby

  28. května 2020 – Pavel Poulíček

  European Tour se znovu rozběhne 22. července, až do konce prázdnin neopustí Británii. Takzvaný "UK Swing" tvoří šest turnajů. Odšpuntuje se akcí British Masters nedaleko Newcastle na hřišti Close House, které je domovským hřištěm hostitele turnaje Lee Westwooda. Začne netradičně ve středu, vyvrcholí v sobotu a koná se o týden dřív než podle původního plánu.

 • Joost Luiten
  2

  Zprávy

  Virtuální turnaj ET v St. Andrews vyhrál Luiten, padlo i eso

  10. května 2020 – haf

  European Tour se pořádně nerozběhne dříve než v září, přesto si nyní připravila pro některé své hráče a fanoušky příjemné zpestření. BMW Indoor Invitational je série pěti turnajů, které golfisté odehrají doma pomocí technologie TrackMan. První se konal v tomto týdnu na hřišti St. Andrews, které zahrál nejlépe nizozemský profík Joost Luiten.

 • Keith Pelley
  3

  Zprávy

  Klíčové rozhodnutí European Tour! Tahle sezóna se nebude počítat

  7. května 2020 – Pavel Poulíček

  European Tour dlouho mlčela o svém další vývoji v tomto roce. Šéf organizace Keith Pelley vydal první zásadní stanoviska k situaci. Jedna z nich se týká i českých hráčů. Pro příští rok budou platit stejné kategorie jako v této sezóně.

 • Crans-sur-Sierre Golf Club
  4

  Bleskovky

  ET zrušila první turnaj, který se měl hrát až po Czech Masters

  2. května 2020 – haf

  Také jste patřili mezi ty, kterým přišlo rozhodnutí z 11. března o předčasném zrušení srpnového D+D REAL Czech Masters ukvapené? Jenže pandemie koronaviru COVID-19 se od té doby po celém světě rozjela a nyní, po skoro dvou měsících, byl zrušen první turnaj, který se měl v rámci European Tour hrát až po tom na Albatrossu.

 • Shane Lowry, The Open
  5

  Zprávy

  Kdo měl přijet na Czech Masters? Vítěz The Open a bývalé světové jedničky

  30. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  V polovině března se rozhodlo o odložení Czech Masters na příští rok. Oznámení promotérské společnosti přišlo v době, kdy se rozjela omezení v souvislosti s koronavirovou pandemii. Tou dobou už byl hotový seznam hvězd, které mohly v srpnu dorazit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení