Články na téma: European Tour

 • Ondřej Lieser
  1

  Bleskovky

  Lieser si na Mallorce na závěr polepšil, první titul slaví Winther

  24. října 2021 – haf

  To nejlepší si Ondřej Lieser nechal na Mallorca Golf Open na závěr. Ve finálovém kole dalšího turnaje European Tour zahrál i díky eaglu za 68 ran (-2) a s celkovým skóre dvě pod si polepšil na konečnou dělenou 45. příčku. Premiérové vítězství na okruhu slaví Dán Jeff Winther.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Na Hluboké vyhrál Matuš, Lieser na ET zahrál pod par

  23. října 2021 – haf

  Závěrečný letošní turnájek za sebou má Czech PGA Tour, když na Hluboké zahrál nejlépe Stanislav Matuš. Na European Tour pak pokračoval turnaj na Mallorce, kde v pátek prošel cutem Ondřej Lieser. Ten v sobotu zahrál ránu pod par a posunul se na dělenou 57. příčku.

 • Šideri Váňová
  3

  Bleskovky

  Skvělé loučení: Váňová čtvrtá, Napoleaová devátá. Lieser dal cut

  22. října 2021 – ak

  Finálový turnaj LET Access Series se dvěma českým hráčkám, které prošly cutem povedl. Šideri Váňová obsadila dělené 4. místo a Kristýna Napoleaová na 9. pozici. To Ondřej Lieser musel až do závěru druhého kola turnaje Mallorca Golf Open čekat, zda projde cutem.

 • Ondřej Lieser
  4

  Bleskovky

  Liesera čeká na Mallorce boj o cut, Váňová se drží v top 10

  21. října 2021 – ak

  Chvíli byl i na dělené 2. pozici, ale ve druhém kole ho nakonec čeká boj o cut. První kolo turnaje Mallorca Golf Open v podání Ondřeje Liesera bylo trochu jako jízda na horské dráze. Ve finálovém podniku LET Access Series neudržela Šideri Váňová třetí příčku po prvním kole. Po druhém klesla na konec první desítky.

 • Ondřej Lieser
  5

  Bleskovky

  Lieser se vrací na European Tour. Představí se na Mallorce

  20. října 2021 – pv

  European Tour má tento týden v kalendáři napsán poslední ze série tří turnajů ve Španělsku. Na Mallorca Golf Open v Golf Santa Ponsa se po měsíční pauze na elitním evropském okruhu představí také nejlepší český profesionál Ondřej Lieser.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení