Články na téma: European Tour

 • Richard Bland
  1

  Zprávy

  Bland se dočkal, na European Tour vyhrál na 478. pokus

  15. května 2021 – haf

  Po dlouhých 23 letech se Richard Bland konečně dočkal. A navíc v Belfry na Betfred British Masters. Anglický golfista si nemohl vybrat lepší místo pro své první vítězství na European Tour, které přišlo až v jeho 478. startu na okruhu. V play-off udolal Guida Migliozziho.

 • Eddie Pepperell
  2

  Bleskovky

  Pepperell se zlepšuje, může vyhrát podruhé British Masters

  14. května 2021 – haf

  Do nového golfového roku nevstoupil Eddie Pepperell podle svých představ. Na prvních dvou turnajích ani neprošel cutem, naposledy to ale už bylo na Kanárech lepší a vzestup Angličanovy formy pokračuje na domácím Betfred British Masters, kde před finále vede.

 • Martin Kaymer
  3

  Zprávy

  Kaymer byl inspirován k návratu, ale 300. start na ET mu zhořkl

  13. května 2021 – pv

  Inspirován Rorym McIlroyem a Jordanem Spiethem a poháněn vlastní zlepšující se výkonností chtěl se i Martin Kaymer vrátit tento týden na British Masters do vítězného kolotoče. Ostatně jeho 300. start na European Tour byl k tomu skvělou příležitostí. Jenže turnaj ve slavném Belfry mu trochu zhořkl.

 • Brooks Koepka
  4

  Zprávy

  Koepka se vrací na místě, které ho kdysi poslalo na Kunětickou Horu

  13. května 2021 – pv

  Brooks Koepka se ve čtvrtek na turnaji AT&T Byron Nelson vrací po několikatýdenní pauze zpět do hry právě včas, aby stihl otestovat své operované koleno aspoň týden před PGA Championship. Naposledy hrál v dubnu na Masters krátce po chirurgickém zákroku a neprošel cutem. Ocitá se tak na místě, které ho kdysi nasměrovalo do Evropy.

 • Graeme Storm
  5

  Bleskovky

  Čtyři roky pokusů o návrat. A když přišel, byl hodně drsný

  12. května 2021 – ak

  Golf dokáže být krásný, ale také krutý. Dobře to ví i Graeme Storm, 43letý Angličan, který dokázal v bitvě o titul na European Tour udolat i Roryho McIlroye, ale poté na tři dlouhé roky vypadl ze hry kvůli zranění. Teď se vrátil na British Masters, ale byl to dost drsný návrat.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení