Články na téma: European Tour

 • Robert MacIntyre
  1

  Zprávy

  Tragédie na Kaskádě, golfový svět truchlí za milovanou Clare

  12. července 2021 – Honza Fait

  Tragickou dohru měl letošní ročník Kaskáda Golf Challenge. Během turnaje zkolabovala Clare Lipscombe, která na Kaskádě pracovala v rámci tour office Challenge Tour. Po týdnu nakonec marného boje zemřela ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně a prakticky ihned na ni začal vzpomínat celý golfový svět.

 • Min Woo Lee
  2

  Zprávy

  Drama ve Skotsku vyhrál Lee v play off a pojede na The Open

  11. července 2021 – pv

  Jestli finálové kolo abrdn Scottish Open slibovalo drama, pak byla očekávání ještě o něco překonána. V boji o vítězství se do posledních jamek udrželo sedm hráčů a tři z nich nakonec skončili po 72 jamkách na skóre -18. Následné play off pak pro sebe urval Min Woo Lee.

 • Thomas Detry
  3

  Bleskovky

  K vedení pomohla i rána z hospody. Pivka musela stranou

  10. července 2021 – pv

  Úžasnou bitvu v popředí leaderboardu nabídlo v The Renaissance Clubu 3. kolo abrdn Scottish Open. Každý z předních hráčů si během dne vybral slabší chvilky, stejně tak jako předvedl hvězdné momenty. Výsledkem je, že ve finálovém flightu půjdou lídři Thomas Detry a Matt Fitzpatrick, kterým bude dýchat na krk světová jednička Jon Rahm.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  Divák ukradl Rorymu hůl. Ten pak ve Skotsku neprošel cutem

  9. července 2021 – pv

  Opravdu hodně divný moment se v pátek v osm ráno udál na odpališti 10. jamky těsně předtím, něž hvězdná trojice Rory McIlroy, Jon Rahm a Justin Thomas vstoupila do 2. kola Abrdn Scottish Open. McIlroy zůstal jako opařený, než zasáhla ochranka.

 • Rory McIlroy, Jon Rahm a Justin Thomas
  5

  Bleskovky

  Z hvězd začal ve Skotsku nejlépe Thomas. McIlroy se dlouho trápil

  8. července 2021 – pv

  Hvězdami nabitý turnaj European Tour abrdn Scottish Open přivítal týden před The Open celou řadu světových hvězd z PGA Tour. Lukrativní turnaj Rolex Series má ve startovní listině pět hráčů z TOP 10 světového žebříčku, z nichž nejlépe si v 1. kole vedl Justin Thomas.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení