Články na téma: European Tour

 • John Catlin
  1

  Bleskovky

  Americký vítězný den v Evropě, Kaymer opět selhal

  6. září 2020 – haf

  Martin Kaymer šel v druhém týdnu po sobě ve finálovém flightu turnaje European Tour, své zkušenosti ale opět nepřetavil ve vítězství. Z toho se ve španělské Valderramě radoval Američan John Catlin, jeho krajan Tyler Koivisto pak uspěl při svém debutu na Challenge Tour.

 • 30metrový putt
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Kolik potřebovali hráči ET pokusů na 30metrový putt?

  1. září 2020 – haf

  Minulý týden přinesl na PGA Tour doslova epickou puttovací bitvu mezi Dustinem Johnsonem a Jonem Rahmem. DJ nejprve dal neuvěřitelný 10metrák, kterým si vynutil play-off. Rahm ale hned na první jamce zaútočil 20metrákem a mohl začít slavit. Oba měli jeden pokus. Kolik jich ale hráči European Tour potřebují na putt z 30 metrů?

 • Andy Sullivan
  3

  Bleskovky

  Andy Sullivan opět po pěti letech zvítězil, slavil s whiskey

  9. srpna 2020 – haf

  Když v roce 2015 vyhrál na European Tour hned třikrát, doufal, že ho čekají lepší sezony. Místo toho ale Andy Sullivan zapadl do průměru evropské série a na další vítězství si musel počkat pět dlouhých let. Přišlo nyní na domácím English Championship.

 • John Catlin
  4

  Bleskovky

  Vyrazil na večeři do restaurace, na akci European Tour skončil

  5. srpna 2020 – haf

  Svět se skutečně změnil a platí to i pro ten golfový na European Tour. Ta pokračuje v tomto týdnu dalším ostrovním turnajem English Championship v Hanbury Manor, ze kterého se musel odhlásit Američan John Catlin. Porušil totiž bezpečnostní protokoly.

 • Joel Sjoholm
  5

  Bleskovky

  To jste ještě neviděli! Sjoholm hrál z ostrova, doplul na něj loďkou

  2. srpna 2020 – haf

  Myslíme, že jsme toho na golfu viděli už opravdu hodně. Ale tohle ještě ne! Během finálového kola Hero Open skončil míček Joela Sjoholma na ostrůvku ve vodní překážce. On se ale rozhodl nedropovat, k míčku doplul na loďce a hrál dál... Anglický turnaj European Tour vyhrál domácí Sam Horsfield.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení