Články na téma: European Tour

 • Lee Westwood
  1

  Bleskovky

  V Anglii bojují o golf. Zapojily se i hvězdy včetně Westwooda

  8. února 2021 – ak

  V Česku zima a mráz, v Anglii tvrdý lockdown, to jsou rozdílné důvody uzavření golfových hřišť. V Anglii, ale také ve Walesu a Severním Irsku se golf nehraje od začátku ledna poté, co golfová hřiště byla z důvodu koronavirových opatření uzavřena. Odpor proti zákazu ale sílí.

 • Dustin Johnson
  2

  Zprávy

  DJ podruhé šampionem v Saúdské Arábii, má devátý evropský titul

  7. února 2021 – haf

  Dustin Johnson pokračuje ve své skvělé bilanci na turnaji Saudi International. Poté, co před dvěma lety vyhrál úvodní ročník lehce kontroverzního turnaje a loni skončil druhý, si letos připsal v Saúdské Arábii další vítězství. V neděli ale prožil těžké finálové kolo.

 • Bryson DeChambeau
  3

  Zprávy

  Zkrácení driveru? Žádný problém. Přitlačím, říká DeChambeau

  4. února 2021 – ak

  Návrhy R&A a USGA na omezení rostoucích délek ran sice nemají mířit konkrétně na žádného hráče, nicméně v souvislosti s tím se nejčastěji skloňuje jméno Brysona DeChambeaua. Právě on experimentoval v poslední době s délkou shaftu svého driveru. A jak reagoval?

 • Bryson DeChambeau
  4

  Zprávy

  Golfoví ranaři v ohrožení? Co chystá R&A a USGA?

  3. února 2021 – ak

  Zdá se, že řada velkých golfových ranařů bude muset upravit své golfové vybavení. Konkrétně driver. Takový záměr představily obě golfové autority R&A a USGA. Pro takového Brysona DeChambeaua to může znamenat, že některé jeho experimenty vyjdou vniveč.

 • Dustin Johnson
  5

  Bleskovky

  Saudi International láká na golfové hvězdy. Včetně vítěze Masters

  3. února 2021 – ak

  Jen málokdy se stane, že turnaj European Tour zastíní konkurenční podnik za oceánem. Třetí ročník Saudi International je tou výjimkou. A nic na tom nemění ani to, že v Saúdské Arábii je v banku turnaje "jen" 3,5 milionu dolarů oproti 7,3 milionu na Phoenix Open.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení