Články na téma: European Tour

 • Matthew Fitzpatrick
  831

  Bleskovky

  Dorazí na Czech Masters šampion ze Švédska? Rozhodne neděle!

  4. června 2016 – GolfExtra.cz

  Začátkem tohoto týdne potvrdil svou účast na letošním ročníku D+D REAL Czech Masters, v neděli bude bojovat o svůj druhý titul na European Tour. Angličan Matthew Fitzpatrick je po sobotě vítězství blízko, na prvním místě si vytvořil náskok pěti ran.

 • Matthew Fitzpatrick
  832

  Zprávy

  Další hvězdy pro Czech Masters: Fitzpatrick, Sullivan a Karlsson

  3. června 2016 – Honza Fait

  Lee Westwoodem, Johnem Dalym a Jamie Donaldsonem to rozhodně na letošním D+D REAL Czech Masters nekončí. Na Albatross v polovině srpna dorazí nově také anglické hvězdy Matthew Fitzpatrick s Andym Sullivanem a hrající švédská legenda Robert Karlsson.

 • Lee Westwood
  833

  Bleskovky

  Westwoodova jízda nekončí, bojuje o 24. titul z European Tour

  2. června 2016 – GolfExtra.cz

  V posledních měsících o sobě dává vědět dobrými výkony. Skončil druhý na Masters, do posledního kola bojoval o titul z Wentworthu a nyní Lee Westwood začal dobře také další podnik European Tour ve Švédsku. Anglický golfista je po prvním kole jen jednu ránu za vedoucím mužem turnaje.

 • Chris Woods
  834

  Bleskovky

  Morrison má BMW i8 za eso, Wood trofej pro šampiona

  29. května 2016 – GolfExtra.cz

  Dva vítěze měl finálový den turnaje BMW PGA Championship. Tím hlavním se stal ve Wentworthu Chris Wood, který po dramatickém finiši pozvedl nad hlavu trofej pro vítěze. Slavil ale také James Morrison, který díky esu odjel ve zbrusu novém BMW i8!

 • BMW PGA Championship 2016
  835

  Zprávy

  Amazing, amazing! Wentworth baví, i když mu chybí hvězda H

  29. května 2016 – Honza Fait

  Procházíte kolem Dannyho Willetta v nadživotní velikosti a připadáte si, jako byste byli v jiném světě. Omyl, vy jste v jiném světě. Turnaj BMW PGA Championship vás ohromí svou velikostí. A to i v roce, kdy se potýká s neobvyklým problémem - chybí mu hvězda s velkým H.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení