Články na téma: European Tour

 • Ondřej Lieser
  21

  Zprávy

  Lieser neměl velká očekávání, v sobotu už skoro neudržel hůl

  14. července 2020 – Honza Fait

  Má za sebou povedený turnaj, kterým nejen on restartoval v Evropě svou mezinárodní golfovou sezonu. Ondřej Lieser si v minulém týdnu poprvé vychutnával pocit, jaké to je na European Tour projít cutem, a hned v tomto týdnu dostane další šanci si ten pocit zopakovat.

 • Ondřej Lieser
  22

  Zprávy

  Lieser se loučil v paru, zapsal nejlepší český výsledek historie European Tour!

  12. července 2020 – haf

  Lépe ještě žádný český golfista v historii European Tour neskončil! Ondřej Lieser na Austrian Open zaznamenal dělené 44. místo a zapsal se do české golfové historie. Ve finálovém kole turnaje v rakouském Diamond Country Clubu zahrál v paru a stejně došel celý turnaj.

 • Ondřej Lieser
  23

  Bleskovky

  Lieserovi nevyšel závěr třetího kola, klesl do páté desítky

  11. července 2020 – haf

  Těžké podmínky si přichystalo na hráče třetí kolo Austrian Open, společného turnaje European Tour a Challenge Tour, který se hraje v tomto týdnu v rakouském Diamond Country Clubu. Nakonec v závěru dostaly i Ondřeje Liesera, který se dlouho držel, ale finiš nezvládl.

 • Ondřej Lieser
  24

  Bleskovky

  Skvělý Lieser dal v Rakousku cut, vede Jiménez

  10. července 2020 – haf

  Po prvním kole, které došli Stanislav Matuš i Ondřej Lieser na Austrian Open v paru, bylo jasné, že pokud chtějí na společné akci European Tour a Challenge Tour projít cutem, budou muset v pátek zamířit pod par. Matušovi se to v rámci dopoledních flightů nepovedlo, Lieser však odpoledne zahrál skvěle a s mínus čtyřmi se posunul do třetí desítky!

 • Stanislav Matuš
  25

  Bleskovky

  Češi začali na ET v Rakousku parem, čeká je boj o cut

  9. července 2020 – haf

  Jak Stanislav Matuš, tak Ondřej Lieser odstartovali Austrian Open kolem v paru. Na společné akci European Tour a Challenge Tour jim patří po 1. kole dělené 66. místo, v pátek je tak oba čeká boj o cut.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení