Články na téma: Klára Spilková

 • Nelly Korda
  11

  Zprávy

  V rozpálené Kalifornii vede Nelly Korda, Spilková ztrácí

  11. září 2020 – haf

  Do letošního druhého dámského majoru sezony vstoupila nejlépe ze všech Nelly Korda. Američanka s českými kořeny zahrála na úvod ANA Inspiration za 66 ran (-6) a má ránu náskok na Korejku In Gee Chun. Klára Spilkové je po prvním kole za 75 ran (+3) na děleném 77. místě.

 • Klára Spilková
  12

  Zprávy

  Kláru Spilkovou mrzí, že nevyšlo TOP 10. Teď se těší do kina

  31. srpna 2020 – haf

  ​Po čtyřech letech se Klára Spilková představila českým golfovým fanouškům a v Berouně z toho bylo na Tipsport Czech Ladies Open dělené 13. místo. Nejlepší česká golfistka si to nejlepší schovala na druhou polovinu turnaje, jen slabší úvod 2. kola ji stál lepší umístění.

 • Klára Spilková
  13

  Zprávy

  Spilková skončila v Berouně třináctá, vyhrála Pedersen

  30. srpna 2020 – haf

  Svým nejlepším výsledkem na turnaji se rozloučila Klára Spilková s letošním Tipsport Ladies Czech Open. Po kolech za 70, 70 a 69 ran obsadila se skóre -7 dělenou 13. příčku, na vítěznou Dánku Emily Kristine Pedersen ztratila deset ran.

 • Klára Spilková
  14

  Zprávy

  Spilková prožila divoké kolo, zachránila ho na druhé devítce

  29. srpna 2020 – haf

  Klára Spilková se v sobotu na Tipsport Czech Ladies Open dlouho trápila, druhé kolo ale nakonec zachránila na druhé devítce. Nakonec došla stejně jako v pátek za 70 ran (-2) a s celkovým skóre -4 jí patří dělená 19. pozice. Cutem prošlo celkem sedm českých golfistek.

 • Klára Spilková
  15

  Zprávy

  Z Češek začaly v Berouně nejlépe Spilková s Melichovou

  28. srpna 2020 – haf

  Prvním kolem odstartoval v pátek v Berouně turnaj Tipsport Czech Ladies Open, do kterého vstoupily nejlépe z domácích hráček profesionálka Klára Spilková a amatérka Jana Melichová. Obě zahrály za -2 a z děleného 24. místa ztrácí na to první sedm ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení