Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  16

  Bleskovky

  V Berouně bude hrát 16 Češek, Spilková doma po čtyřech letech

  25. srpna 2020 – GolfExtra.cz

  Patnáct českých hráček v čele s Klárou Spilkovou se zúčastní Tipsport Czech Ladies Open v Beroun Golf Clubu. První turnaj, který pořádá Ladies European Tour čistě ve své gesci po pandemické přestávce, se uskuteční od 28. do 30. srpna s prize money 200 000 euro.

 • Klára Spilková
  17

  Zprávy

  Také Spilkovou ve Skotsku odfoukl vítr, na majoru končí

  21. srpna 2020 – haf

  Po prvním kole za +4 ještě byla Klára Spilková v pozici, kdy mohla na AIG Women's Open pomýšlet na postup cutem. Druhá runda za 78 ran (+7) už ale její naděje na víkendová kola na úvodním majoru této sezony ukončila. Se skóre +11 hranici cutu nepokořila.

 • Klára Spilková
  18

  Zprávy

  Royal Troon hráčky prověřil, Spilková začala slušně za +4

  20. srpna 2020 – haf

  Normálně by se skóre +4 nejspíše Klára Spilková nebyla vůbec spokojená, ale s ohledem na první kolo letošního AIG Women's Open to není vůbec špatný vstup do úvodního majoru sezony. Hřiště Royal Troon totiž hráčky skutečně prověřilo. A nic jim nedarovalo.

 • Klára Spilková
  19

  Zprávy

  Hraji dobrý golf, věří Spilková před AIG Women's Open

  19. srpna 2020 – haf

  V tomto týdnu čeká Kláru Spilkovou letošní první start na majoru. V generálce na AIG Women's Open skončila dělená třiatřicátá na ASI Ladies Scottish Open, po kterém si nejlepší česká golfistka pochvaluje svoji hru. A věří, že tentokrát bude mít i trochu štěstí.

 • Klára Spilková
  20

  Bleskovky

  Skvělá zpráva! Turnaj LET v Berouně bude hrát i Spilková

  17. srpna 2020 – haf

  Na Tipsport Czech Ladies Open nebude v příštím týdnu chybět největší domácí hvězda golfu. Klára Spilková přijala pozvání ke startu v Berouně od promotéra Luboše Koželuha, a tak se Ladies European Tour může těšit na turnajovou vítězku série a členku LPGA.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení