Články na téma: LPGA

 • Klára Spilková
  16

  Zprávy

  Hraji dobrý golf, věří Spilková před AIG Women's Open

  19. srpna 2020 – haf

  V tomto týdnu čeká Kláru Spilkovou letošní první start na majoru. V generálce na AIG Women's Open skončila dělená třiatřicátá na ASI Ladies Scottish Open, po kterém si nejlepší česká golfistka pochvaluje svoji hru. A věří, že tentokrát bude mít i trochu štěstí.

 • Klára Spilková
  17

  Zprávy

  Spilková se se Skotskem loučila eaglem, v play-off vyhrála Lewis

  16. srpna 2020 – haf

  Klára Spilková zakončila své letošní vystoupení na ASI Ladies Scottish Open stylově eaglem na pětiparové šestnácté jamce. I díky tomu zapsala ve finálovém kole 72 ran (+1) a s celkovým skóre +4 obsadila dělenou 32. příčku. Vyhrála Američanka Stacy Lewis.

 • Klára Spilková
  18

  Zprávy

  Klára Spilková prožila divoké kolo, ve Skotsku si pohoršila

  15. srpna 2020 – haf

  Klára Spilková v sobotu bohužel ve Skotsku v úvodu svého třetího kola navázala na nepohodu z pátečního pozdního večera a po sérii chyb na úvodní devítce se na ASI Ladies Scottish Open propadla pořadím. Na druhé devítce se ale oklepala a kolo částečně zachránila.

 • Klára Spilková
  19

  Zprávy

  Spilková se ve Skotsku drží TOP 10, chvíli byla dokonce třetí

  14. srpna 2020 – haf

  Zdálo se, že Klára Spilková půjde do víkendu na ASI Ladies Scottish Open ve skvělé pozici. Ještě pět jamek před koncem druhého kola držela v The Renaissance Clubu fantastické třetí místo, pak ale během tří jamek ztratila čtyři rány a propadla se těsně za TOP 10.

 • Klára Spilková
  20

  Zprávy

  Spilková začala ve Skotsku skvělým kolem! Útočí na špici

  13. srpna 2020 – haf

  Klára Spilková zatím potvrzuje, že na skotských linksech umí zahrát. První kolo letošního ASI Ladies Scottish Open zvládla skvěle a po divokém začátku došla za 69 ran (-2). V době dohrání to stačilo na elitní desítku, na první příčku pak ztrácela jen dvě rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení